Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χθες, λίγο μετά το μεσημέρι, επισκέφτηκα το συγκεκριμένο σπιτάκι.
Με υποδέχτηκε η ίδια η εργαζόμενη φορώντας ένα μαύρο στρινγκ.
Η Αιμιλία ήταν μία μεσαίου ύψους νεαρή αλλοδαπή.
Αυτό που έκλεβε την πρώτη εντύπωση ήταν το μεγάλο, βαρύ, σφιχτό (στην όψη, αλλά αργότερα και στην αφή), με τις ευμεγέθεις συμμετρικές θηλές στήθος της, που εμφάνιζε μία διχρωμία, προφανώς λόγω της χρήσης στηθόδεσμου. Κατά τ' άλλα ήταν μελαχρινή, με γεροδεμένο κορμί, ωραίο κώλο και ποδάρες με περιποιημένα νυχάκια.
Το προσωπό της δεν ήταν τόσο χαμογελαστό. Πάντως τα μαύρα μάτια, η ίσια μύτη και τα έντονα χείλη, το έκαναν θελκτικό. Τα σκούρα μαλλιά της τα είχε πιασμένα σε κότσο.
Επίσης ήταν μαζεμένη και δεν έλεγε πολλές κουβέντες.
Το πρόγραμμά της απλό στα 30 ευρώ, έπειτα όμως από δική μου επιθυμία προχώρησε, χωρίς αντίδραση, σ' έκπτωση 5 ευρώ.
Το δωμάτιο που με οδήγησε ήταν μεγάλο και φωτεινό.
Αριστερά της παλιάς κρεμ ξύλινης πόρτας απ' όπου εισήλθα, υπήρχε μία επίσης παλιά ξύλινη κρέμ δίφυλλη κλειστή θύρα, πίσω από την οποία άκουγα την κοπέλα να μιλάει στο τηλέφωνο, ένα σκαμπό μ' ένα μεγάλο ρολό χαρτί, ο κάδος των απορριμμάτων, ο νιπτήρας με τη λειτουργική βρύση και η επιτοίχια βάση για το κρεμοσάπουνο.
Στον απέναντι τοίχο βρισκόταν άλλη μία παλιά μονόφυλλη ξύλινη κρεμ πόρτα που δε χρησιμοποιόταν, μία καρέκλα και ένα παράθυρο, με τα τζάμια του βαμμένα πορτοκαλί και τις βαριές μπλε κουρτίνες τραβηγμένες. Ιδιες μπλε κουρτίνες διακρίνονταν και στο δεξιό τοίχο, ο οποίος φιλοξενούσε έναν μικρό καθρέφτη.
Ο μεγάλος επιτοίχιος καθρέφτης βρισκόταν τοποθετημένος στην τέταρτη πλευρά του δωματίου και αντανακλούσε το μαύρο μεταλλικό κρεβάτι το οποίο δέσποζε κεντρικά, με δύο ζευγάρια χειροπέδες περασμένες στα κάγκελα πάνω από το προσκέφαλο.
Το στρώμα ήταν καλό και τα λευκά σεντόνι και μαξιλαροθήκη καθαρά, έχοντας από ένα μεγάλο κόκκινο τριαντάφυλλο ζωγραφισμένο κεντρικά.
Δεξιά και αριστερά του υπήρχαν δύο μεταλλικά κομοδίνο, πάνω στα οποία δύο πορτοκαλί λάμπες δημιουργούσαν διακριτικό φωτισμό.
Οι τοίχοι ήταν χρώματος σομόν, από το ταβάνι κρεμόταν ένα μπλε άσπρο τετράγωνο φωτιστικό, ενώ το καθαρό πάτωμα ήταν επενδυμένο με γκρίζο πλαστικό υλικό.
Ξάπλωσα στο κρεβάτι και περίμενα. Η μουσική από το σαλόνι ακουγόταν αρκετά.
Η κοπέλα ήρθε μόλις τελείωσε το τηλεφώνημά της. Μετά από δύο λεπτά περίπου από τη στιγμή που εισήλθα στο δωμάτιο.
Κατευθείαν άρχισε να μου γλείφει τις θηλές και να με φιλάει στο στήθος. Αυτό το έκανε μονότονα και επιφανειακά με την άκρη τις γλώσσας της, χωρίς να χρησιμοποιεί σάλιο και χωρίς αυξομείωση της έντασης και του ρυθμού.
Το σώμα της όμως είχε πάρει καλή στάση δίνοντάς μου πρόσβαση σε όλο το μήκος του. Ερωτικές θωπείες και κολπικά δαχτυλιάσματα δεχόταν αδιαμαρτύρητα. Μάλιστα άλλαζε συχνά στάσεις για να έχω καλύτερη προσέγγιση.
Αυτή τη φορά προτίμησα να δείξω πρακτικά πως επιθυμώ να με γλείφουν. Την έβαλα λοιπόν κάτω και ξεκίνησα μία λειχία, που περιελάμβανε και ήπιες δαγκωματιές, από τον αφαλό και φτάνοντας μέχρι το πρόσωπο και τ' αυτιά της.
Την έκανα μούσκεμα, αλλά κατάλαβε και μου το ανταπόδωσε ικανοποιητικά μέχρι ενός σημείου.
Η τοποθέτηση του προφυλακτικού που είχε φέρει μαζί της έγινε με το στόμα. Ο πεοθηλασμός της, ο οποίος περιελάμβανε και οσχεοορχεοθηλασμό, ήταν κομματάκι μονότονος και με τη χρήση χεριού, αλλά κατάφερε να διατηρήσει τη στύση που είχε επιτευχθεί από το προηγούμενο γλείψιμο και μετά από ένα περίπου λεπτό την ξάπλωσα ανάσκελα, βάζοντας τα δύο μαξιάρια κάτω από τη μέση της για βολικότερη στάση και αφού γονάτισα μπροστά της, ακινητοποιώντας τους μηρούς σε στάση απαγωγής, άρχισα τις παλινδρομήσεις.
Μέσα στον κόλπο της είχα καλή αίσθηση, ενώ και η δική της συμμετοχή ήταν καλή, με ήπια βογκητά και οδηγίες πώς να τη γαμάω.
Στη συνέχεια και επειδή είχα κουραστεί λιγάκι (ήμουν από ταξίδι και στο τέλος της τσάρκας που "έγινε στο καπάκι") ξάπλωσα ανάσκελα και εκείνη σα γνήσια αγελαδάρισσα της άγριας δύσης με ίππευσε και πήρε το παιχνίδι πάνω της. Εγώ απλά χάιδευα και περιστασιακά, σκύβοντας μπροστά, έγλειφα τις βυζάρες της.
Το τέλος όμως δεν ερχόταν, αν και ήμουν αρκετά ερεθισμένος. Τώρα βέβαια, εάν ήμουν σε συνθήκες μή αγοραίου έρωτα ή εάν είχα πληρώσει για δύο εκτονώσεις και πρόγραμμα μίας ώρας όπως γίνεται με τα call girls, θα ήταν διαφορετικά, γιατί θα πηγαίναμε πιο αργά, θα έπαιζαν και άλλα προκαταρκτικά και το πράγμα θα ερχόταν μόνο του.
Αντ' αυτού της πρότεινα το πισωκολλητό γονατιστό, όπου με θέα την κωλάρα της (πόσες φορές το έχω διαβάσει αυτό;!...), δίνοντάς της ήπια κωλοσκάμπιλα, και προσπαθώντας να χουφτώνω παράλληλα τις βυζάρες της, τελικα κατάφερα να γεμίσω τη σπερματοδόχο θηλή.
Από το ρολόι του κινητού μου είδα ότι είχαν περάσει 12 λεπτά.
Με χαιρέτησε και αποχώρησε. Μετά από λίγο αποχώρησα και εγώ ευχαριστημένος.
Συμπερασματικά, ο χώρος ήταν καθαρός και εάν κρίνω από τις τιμές που είδα στην πόρτα (βλέπε χθεσινή μου ενημέρωση) παλιότερα ίσως λειτουργούσε ως studio. Τώρα βέβαια λειτουργεί ως μπουρδέλο των 30 ευρώ, αλλά η πολιτική τους να κάνουν την έκπτωση χωρίς πολλά λόγια μου έκανε θετική εντύπωση. Σε ό,τι αφορά την Αιμιλία, εμφανισιακά ήταν αυτό που λέμε "καυλογκόμενα" και ενώ στην αρχή την ένιωσα μαζεμένη, στη συνέχεια "λύθηκε" έχοντας καλή συμμετοχή με αποτέλεσμα να περάσω καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Αιμιλία
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimmits

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού