Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 280469
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γνωριμία με τη Νayomi αλλά και με το σύστημα cg. Το αποφάσισα ξαφνικά χωρίς να το πολυσκεφτώ, και το υλοποίησα αμέσως. Το ραντεβού έκλεισε εύκολα και γρήγορα και ιντερνετικώς. Της έκανα και ένα τηλεφώνημα που πρακτικά δεν χρειαζόταν. Συνάντηση στο Lacoba Hotel -έχει ήδη ανέβει κριτική με βάση την εμπειρία μου.

Ήλθε στο δωμάτιο με ένα στραπλες κόκκινο φόρεμα. Ελληνίδα. Μαύρα ίσια μακριά μαλλιά, μελαχροινή, ηλιοκαμμένη, πρόσωπο συνηθισμένο, ωραία γαλανά μάτια, καλό σώμα με καμπύλες και πλαστικότητα, μερικά τατουάζ, ~1,60μ. Στηθος πλούσιο, αλλά όχι φυσικό. Ηλικία=? Γενικά οι φωτο ήταν ακριβείς. Δεν είναι ο τύπος της γυναίκας που εμφανισιακά με κεντρίζει 100%.

Αρχικές κουβέντες. Ντουζ εκείνη και μετά εγώ. Αρχή με χαδια, ζουλήγματα και στοματόφιλα, μού έκανε ακαποτο, 69, ισπανικό με στοματικό μαζί. Βύζαξα τις μεγάλες ρόγες της που ανταποκρίνονταν. Μετά από καποιο χρόνο έβαλε το λάστιχο. Ιεραποστολικό με αγκαλιές, φιλιά, βυζάγματα και τελείωσα. Χαλάρωση στο κρεβάτι και κουβέντα. Ντουζ εκείνη και μετά εγώ. Χαδια, φιλιά, 69, πίπα αρκετή ώρα, εγώ δακτυλοσκοπηση μεταβαλλόμενης ταχύτητας, αλλά ο ικαρος δεν απογειωνόταν. Τελικά, λάστιχο και πισωκολλητό για λίγο, μάλλον δυνατό και γρήγορο, χωρίς να φαίνονται λαμπρές προοπτικές όμως. Δοκιμή για ιεραποστολικό πάλι, αλλά δυστυχώς με πεσμένα τα φτερά πλέον. Το γυρίσαμε σε χάδια, βυζάγματα, κτλ. .., γυμνή πιπα για κάποια ώρα μέχρι που την κούρασα καθώς το πάλεψε αρκετά η Νayomi η οποία τελικά θα έλεγα ότι συμμετείχε (πάντα με βάση το προσωπικό της στυλ απόσο διέγνωσα), εγώ ΔΕΝ, και είπαμε να σφυρίξουμε τη λήξη. Ντουζ ξεχωριστά, και αποχώρηση μαζί. Νayomi σ’ευχαριστώ και νασαι παντα καλά!

Η Nayomi ήταν καθαρή, ευγενική και πολιτισμένη, άνετη στη συμπεριφορά της, με ευχαρίστησε που την προτίμησα (και ιδιαίτερα σαν ξεκίνημα με τα cg). Έχει άνεση επικοινωνιακή. Μπορείς να συζητήσεις μαζί της -βρήκαμε αμέσως κάποια θέματα που ήξερα και εγώ. Στο σεξ συμμετέχει χωρίς ψευτο-υπερβολές (καλό!). Δεν τεμπελιάζει και ενδιαφέρεται να περάσει ο πελάτης καλά. Δεν έχει το δυναμικό, ορμητικό στυλ που το δωμάτιο παίρνει φωτιά και το κρεβάτι κοχλάζει και εκρήγνυται σαν ηφαίστειο -εγώ ήμουν ίσως λίγο άγριος. Σε ρωτάει για να μην σού κάνει πράγματα που δεν θέλεις (καλό!). Μετά υλοποιεί τις πρωτοβουλίες της. Εντίμως, πρέπει να παραδεχτώ ότι δεν εμφανίστηκε χημεία (αν και το θέμα της χημείας νομίζω ότι γενικά σηκώνει πολλή κουβέντα που δεν θέλω να την ανοίξω σε αυτό το σημείο, απλώς πιστεύω ότι με επαγγελματία η χημεία πρέπει να προσεγγίζεται με ειδικό τρόπο).

Είχα αμφιβολίες εάν θα ήταν σκόπιμο να γράψω την παρούσα κριτική, καθώς το πείραμα με τα cg δεν μπορώ να το πω επιτυχημένο χωρίς να ήταν και αποτυχημένο. Αναφερόμενος σε ΟΛΕΣ τις συνιστώσες του πειράματος ΠΡΟΒΛΕΨΙΜΟ θα το έλεγα και αν μη τι άλλο το «προβλέψιμο» δεν είναι και πολύ καλό πράγμα όταν αφορά το σεξ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 10, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
122€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2012
Αρχηγε μου ειπαμε σε ακολουθω, αλλα τα νεα μονοπατια που πας ειναι λιγο επικυνδυνα. Ακαποτα, γλωσσοφθλα, CIM κλπ. Μου χτυπανε ολα τα καμπανακια συναγερμου!!!
Δεν αξιζει το ρισκο. Μεινε σε πιο safe διαδρομες
13 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στην πραγματικότητα έχεις δίκιο 100%. Ίσως να φταίει το πολεμικό σύνδρομο. Εξηγώ: είμαστε σε συνθήκες πολέμου, και όταν υπάρχει πόλεμος ζούμε μόνο για το σήμερα, ξέρουμε ότι πιθανότατα δεν υπάρχει αύριο (εκτός κι αν είσαι μαυραγορίτης). Προβλέπω ότι θα συμμαζευτώ.

ΥΓ. Τα λέω κυνικά?
13 Αυγούστου, 2012
Δεν υπαρχει πιο καθαρό πλάσμα από τη Nayomi...
14 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

loveseeker

H κοπέλα είναι καθαρή, κατέφθασε και με το σχετικό εξοπλισμό της. Δεν πιστεύω ότι η παρατήρηση του 911 ήταν για να θίξει εκείνη.

Όμως οι πρακτικές που αναφέρει όντως περιέχουν ρίσκα, και σαφώς η παρατήρηση του απευθύνεται σε μένα και στη συμπεριφορά μου. Επιπλέον, άλλο καθαριότητα και άλλο υγεία/υγειινή. Και εγώ έκανα πλήρες ντους μισή ώρα πριν πάω, και μετά ΚΑΙ στο δωμάτιο στα επίμαχα σημεία. Κάνω και εξετάσεις (πες μια φορά το χρόνο). Είμαι εντάξει? Πώς το ξέρει εκείνη? Πώς το ξέρω εγώ ότι εκείνη είναι εντάξει? Γι'αυτό και τα επίπεδα ασφαλείας αυξάνονται όταν τηρούνται οι σχετικές πρακτικές και αυτό δεν μπορεί να αμφισβητηθεί.
14 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επίσης, προς αποφυγή παρεξηγήσεως να παρατηρήσω ότι η κοπέλα ρωτάει πριν προχωρήσει σε ακα ή σε φιλιά (τόγραψα ότι ρωτάει μην σού κάνει πράγματα που δεν θέλεις).
14 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προφανώς και το σχόλιο μου δεν υπονοεί κάτι για την καθαριότητα της κοπέλας.
Δεν την ξέρω άλλωστε. Μια υπενθύμιση στο φίλο Ίκαρο ήταν, ότι άλλο η «καθαριότητα» και άλλο η μετάδοση μικροβίων.
Keep Walking Αρχηγέ (αλλά πιάσε κανα άλλο μονοπάτι για να έρθουμε κι΄εμείς)
14 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τονιννο να σε διορθώσω keep flying έπρεπε να πεις χαχαχα Μεγάλο χαμόγελο
14 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Keep flying λοιπον, αλλα πιασε αλλους αεροδιαδρομους, εχει αναταραξεις εκει που πετας.
15 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Toninno σού απαντώ στο σχόλιο σου

"Keep flying λοιπον, αλλα πιασε αλλους αεροδιαδρομους, εχει αναταραξεις εκει που πετας."

Ο Ικαρος τελικά έπεσε όμως.

ΥΓ. H Nayomi με ρώτησε γιατί διάλεξα αυτο το όνομα.
16 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

- Ο Ικαρος επεσε αφου ειχε κανει ΤΙΣ μαλακιες της ζωης του.
- Ποια ειναι η απαντηση στο ερωτημα της Nayomi;
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10