Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 85 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η εμπειρια μου με milf ειναι σχεδον μηδενικη!
Προτιμω τις πιτσιρικες ετσι ωστε το αθροισμα των ηλικιων να μενει σε λογικα πλαισια και να κλεβω οτι μπορω απ τη δροσια τους.

Μου ανοιξε η ιδια. Μ΄ενα χαμογελο γλυκυτατο και παραπονεμενο μαζι, σαν να μου ελεγε "Ξερω, δεν ειμαι ομορφη σαν τις πιτσιρικες τριγυρω, αλλα σου υποσχομαι, θα περασεις καλα"
Ετσι ακριβως εγινε!!
Της εδωσα 30 ευρω -25 το απλο- και με οδηγησε στο δωματιο με το jaccuzi και τον κλιματισμο.
Ασχετο, αλλα αυτο το δωματιο ειναι μαλλον το πρωτο στη Θεσσαλονικη που απεκτησε μπανιερα, τουλαχιστον το πρωτο που γνωρισα εγω, πριν 7-8 χρονια, και ειχα εντυπωσιαστει τοτε, με Τζαστιν και Μαρια Τσεχα. Τωρα, σαν στουντιο, ειναι μαλλον το πιο αδικημενο. Βλεπω τωρα, οτι γραφω την πρωτη κριτικη για το 2012!!

Η Χριστινα ηρθε συντομα, μια που δεν υπηρχε κανενας αλλος στο σπιτι. Ουτε τσατσα.
Την θυμαμαι που την εβλεπα για χρονια σε διαφορα μαγαζια, αλλα δεν ειχαμε παει ποτε μαζι.
Μεγαλωσε. Γυρω στα σαραντα πια. Κρατιεται ομως πολυ καλα για την ηλικια της. Πολυ θα ηθελα να την ειχα γνωρισει πριν δεκαπεντε χρονια!
Ολη η συμπεριφορα της ηταν ευγενεστατη, με τη σωστη αναλογια επαγγελματισμου και θυληκοτητας.
Οτι χανει σε δροσια, το αναπληρωνει με το παραπανω σε υπηρεσιες!
Θα μου επιτρεψετε να μην μπω σε λεπτομερειες, οπως θα εκανα με οποιαδηποτε αλλη.
Ειναι μια Κυρια και αξιζει τον απαιτουμενο σεβασμο.
Σιγουρα, βαζει κατω πολλες πιτσιρικες!!!

Οταν τελειωσαμε, μου ζητησε να ξαπλωσω, ξαπλωσε κι αυτη διπλα μου, και ειπαμε πολλα.
Ειχε σταματησει δυο χρονια τη δουλεια, αλλα..."η ζωη ειναι δυσκολη" που λεει κι ο τιτλος.
Σιγουρα αν της ζητουσα καφε, θα μου εφτιαχνε και θα λεγαμε ακομα περισσοτερα.
Στο τελος, με συνοδευσε μεχρι τις σκαλες, μου εφτιαξε τα μαλια, και φιληθηκαμε ξανα.

Δεν ξερω αν θα ξαναπαω συντομα, ή αν θα ξαναγυρισω στις πιτσιρικες, αλλα σιγουρα ηταν μια συναντηση που θα θυμαμαι.
Αν εμφανησιακα σας κανει λιγο κλικ, μην το σκεφτητε οτι θα πεταξετε τα λεφτα σας. Ιδρωνει τη φανελα!


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2012
Με συγκίνησες hagem..... +1000 στην κριτική από μένα !!!!
12 Αυγούστου, 2012
Από τις ωραιότερες περιγραφές που έχω διαβάσει, με δέκα σταράτες κουβέντες μετάδωσες την εμπειρία σου, έδωσες εικόνα και συναίσθημα. Άψογος.


13 Αυγούστου, 2012
Οι κριτικες σου ειναι απλα απολαυση...Ειναι τοσο γλυκα λογοτεχνικες...Θυμιζουν Γιωργο Ιωαννου...Χαμόγελο
13 Αυγούστου, 2012
Η σωματικη επαφη, ακομα και σ΄εναν οικο ανοχης, δεν παυει να ειναι επαφη δυο ανθρωπων...
Ευχαριστω για τα καλα σας λογια!
Ο Γιωργος Ιωαννου, laura, με σημαδεψε, πριν μπω ακομα στο χωρο του αγοραιου ερωτα. Ενας τοσο μοναχικος, ιδιαιτερος και πονεμενος ανθρωπος. Ας κλεισω με δυο λογια του: " Διψώ για εξομολόγηση, που πάντοτε ανακουφίζει κάπως..."
18 Αυγούστου, 2012
Πολυ ωραια περιγραφη , απαλαγμενη απο περριτες λεπτομεριες
και εμπλουτισμενη με συναισθηματα της στιγμης τα οποια αναβιωνουν διαβαζοντας την ...

Χαμόγελο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5