Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 28 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέμπτη βράδυ, γύρω στις 12, βραδινή τσάρκα με το συναγωνιστή therion στο Γκάζι. Τα στούντιο της περιοχής όλα κλειστά.

Είπα να κάνω μια προσπάθεια να κτυπήσω το κουδούνι, μήπως με θυμότανε η κοπέλα από την προχθεσινή μας τσάρκα και μου άνοιγε (της είχα υποσχεθεί ότι θα ξαναπεράσω σύντομα).

Όντως έτσι έγινε... Η τσατσά, μια Ρωσίδα γριά, ήταν πολύ τυπική και άχρωμη, δεν ασχολήθηκε πολύ μαζί μου. Αμέσως με ανέλαβε η Χριστίνα.

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Νεαρή (γύρω στα 20), ψηλή (1.82) κοκκινομάλλα με σγουρά μαλλιά, όχι πολύ μακριά, όμορφο πρόσωπο με "λαμπερό" βλέμμα και "έξυπνο" χαμόγελο. Το στήθος της αρκετά καλό, 2.5αρι πρέπει να είναι, με μεγάλη ρώγα που γίνεται κάγκελο όταν τη γλείφεις, αλλά με αρκετά μέτριο κάτω σύστημα (αρκετές τριχούλες στην κοιλιά και παχάκια από τη μέση και κάτω, όχι καλά ξυρισμένα πόδια).

Σε κερδίζει με τη συμπεριφορά της κυρίως που είναι πολύ φιλική και ζεστή, μόνιμα με ένα χαμόγελο στα χείλη...(τα ελληνικά της άψογα, μεγάλη ευφράδεια λόγου).

Η ΣΥΝΕΥΡΕΣΗ

Αφού με οδήγησε η κοπέλα στο δωμάτιο, συνεννοούμαι με την ίδια για τα λεφτά (40+10 το 69), της τα δίνω και γυρνάει σε λίγα λεπτά με μια πετσέτα (σφραγισμένη) να κάνουμε μαζί μπάνιο.

Το δωμάτιο είχε μόνο τα απολύτως απαραίτητα: ντουζιέρα με ένα σαπούνι της πλάκας για αφρόλουτρο (ίσως να ήταν υγρό για τα χέρια! ), παντόφλες όχι μιας χρήσης, κρεμάστρα, ένα κομοδίνο, χαρτί υγείας και το κρεβάτι (α, και τηλεόραση με τσόντα, μην ξεχνιόμαστε).

Γδυνόμαστε και οι 2, μπαίνουμε στην ντουζιέρα και η Χριστίνα αρχίζει την ψιλή κουβεντούλα (για άσχετα θέματα). Βάζει λίγο σαπούνι χαμηλά, μου βάζει και μένα λίγο, ξεβγάζεται και αυτό ήταν το μπάνιο της. Τη σκουπίζω λίγο στην ευαίσθητή της περιοχή και σκουπίζομαι και γω (με την ίδια πετσέτα τώρα που το σκέφτομαι! αχ... Εμμμμ)

Ξαπλώνει στο κρεβάτι με τα πόδια της υγρά ακόμα. Όχι καμία φοβερή θέα για να σας πω την αλήθεια: αρκετές τριχούλες στο σώμα, κάποια σπυράκια(?) ή τσιμπήματα χαμηλά και κάπως ατσούμπαλο (αν και ατελείωτο) σώμα.

Αρχίζουμε τα "παιχνιδάκια". Τη φιλάω στο λαιμό (ανταποδίδει διστακτικά), στο στήθος (αντιδρά όμορφα, με χάδια και φωνούλες, μάλλον της αρέσει).

Φτάνω στην κοιλιά που γαργαλιέται. Με σταματάει. Θέλει να δει που γαργαλιέμαι και γω (ούτε στο σχολείο να ήμασταν...Εμμμμ). Με χαϊδεύει στην κοιλιά στο πλάι που όντως γαργαλιέμαι και μετά δοκιμάζει με τη γλώσσα της στα @@ που δε γαργαλιέμαι και τόσο (έχει σημασία που το αναφέρω).

Τέλος πάντων, μετά από αυτή τη μικρή παύση, συνεχίζω την ανίχνευση πηγαίνοντας προς τα κάτω. Δοκιμάζω και τα δάκτυλα των ποδιών της (βαμμένα νύχια, απεριποίητα πόδια όμως) όπου και πάλι γαργαλιέται... Καταλήγω τελικά στο "γατάκι" της (τεράστιο σώμα ρε παιδί μου, τελικά είναι καλό η κοπέλα να είναι 1.60).

Έχει μεγάλα μουνόχειλα, αν και είναι στενή. Δυστυχώς η μυρωδιά δεν ήταν και τόσο καλή, όχι πως δεν πλύθηκε, απλά προφανώς πλύθηκε πολύ επιφανειακά και το αφρόλουτρο ήταν για τον π...

Με σταματάει κάποια στιγμή, ήρθε η σειρά της και καλά... Προς μεγάλη μου έκπληξη (κακή), μου περνάει αμέσως το προφυλακτικό και αρχίζει μία βαθιά, πολύ βαθιά και καλή πίπα, έτσι όπως ήμουνα γονατιστός στο κρεβάτι. Μετά από 2-3 λεπτά γυρνάει στα 4 χωρίς να έχω πλήρη στύση (έχω συνηθίσει να καυλώνω με τα προκ) και μου στήνεται να την πηδήξω (η θέα μέτρια...).

Λόγω της μέτριας στύσης αποφασίζω να τη γυρίσω σε ιεραποστολικό. Ήταν αρκετά στενή και ένιωθα την πίεση, το σώμα της το κουνούσε καλά, υπήρχε οπτική επαφή και χάδια, αλλά δουλειά δεν κάναμε χωρίς καλή "έπαρση της σημαίας".

Τελικά της ζητάω να σταματήσουμε και να μου κάνει προκαταρκτικά... Εκείνη καταλαβαίνει ότι θέλω πάλι πίπα και αρχίζει να μου κάνει... Της εξηγώ τι θέλω (φιλιά σε κοιλιά και στήθος).

Ξαφνικά η κοπέλα ζωντάνεψε και μου έκανε και ναζάκια ("εγώ δεν ξέρω, είμαι μικρή") και άρχισε να μου γλύφει την κοιλιά και το στήθος με έναν αισθησιακό τρόπο, περνώντας και το στήθος της χαμηλά, κάτι σαν ισπανικό.

Τώρα μάλιστα, επιτέλους κάνουμε δουλειά! Μετά από 1 λεπτό τη σηκώνω, την ξαπλώνω πάλι και κάνουμε ένα καλό ιεραποστολικό, με κούνημα του σώματος της, με χάδια και αγκαλιές.

Κάποια στιγμή της ζητάω να έρθει από πάνω. Χαλάει πάλι λίγο την ένταση με την πάρλα της, αλλά το κάνει. Κουνάει πολύ καλά το σώμα της, αλλά εγώ δεν ένιωθα να μπορώ να τελειώσω, γιατί ήταν αρκετά στενή για μένα και δεν έμπαινα καλά, άσε που με την πάρλα πάλι ψιλοξενέρωνα.

Πολύ φιλότιμα βέβαια η κοπέλα συνέχιζε, αλλά τελικά της είπα να με τελειώσει με το χέρι (με κατάλληλες οδηγίες και πάλι), κάτι που έκανε πολύ υπομονετικά και πρόθυμα...

ΜΕ ΑΠΛΑ ΛΟΓΙΑ (ΣΥΝΟΨΗ-ΚΛΕΙΣΙΜΟ)

Η Χριστίνα ΜΠΟΡΕΙ και ΘΕΛΕΙ, αλλά ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ να κάνει καλό δωμάτιο. Ξέρει κάποιες κινήσεις καλές που όταν της ζητήσεις τις κάνει, ξέρει να κάνει καλή πίπα, ξέρει να γαμιέται καλά (να κουνιέται), δεν είναι σιχασιάρα, αφού μου έγλειψε "για πλάκα" τα @@, επομένως αυτό που της λείπει είναι να μάθει, να διαμορφώσει αν θέλετε, μια διαδικασία "καλού δωματίου".

Χριστίνα, άκου προσεκτικά, τα βασικά είναι: ΠΡΩΤΑ προκαταρκτικά, δηλαδή φιλιά στο λαιμό, το στήθος, την κοιλιά, ΜΕΤΑ πίπα (ΜΕ γλείψιμο στα αρχίδια) και μετά πήδημα. Α και που σαι, λίγη κουβεντούλα στην αρχή και μετά στο τέλος πάλι, ΟΧΙ κατά τη διάρκεια. Τέλος, το θέμα με την καθαριότητα ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ.

Συναγωνιστές, μη φανταστείτε ότι δεν της τα είπα και από κοντά αυτά. Και βέβαια της τα είπα μετά. Έχω αποφασίσει να μη χαρίζομαι σε καμία πλέον, γιατί τα λεφτά που δίνουμε σε ένα στούντιο είναι ΠΟΛΛΑ για αυτή την εποχή και πρέπει να τα ΤΙΜΑΝΕ οι κοπέλες.

Το καλό με τη Χριστίνα είναι πως είναι πολύ υπάκουη, υπομονετική (άλλο τόσο και γω) και δέχεται αυτό που λες, δε στραβώνει όπως κάτι άλλες που νομίζουν ότι τα ξέρουν ΟΛΑ και δε δέχονται υποδείξεις. Ούτε πίεση χρόνου νιώθεις, ούτε φιλοχρήματη είναι ιδιαίτερα. Είναι πολύ ναζιάρα, με χιούμορ, πολύ καλή στην κουβέντα και άνετα πήγαινες μαζί της για καφέ να συζητήσετε με τις ώρες.

ΕΠΟΜΕΝΩΣ, όσοι γουστάρετε να "εκπαιδεύετε" άπειρες ιερόδουλες και σας αρέσει η ψιλή κουβεντούλα με μια μικρή τσαχπίνα, η Χριστίνα είναι ό,τι πρέπει για σας (ειδικά αν σας αρέσουνε οι λίγο βρομιάρες)Γλώσσα. Όσοι θέλετε σίγουρες λύσεις με συνεπείς ΚΑΙ επαγγελματίες πουτάνες, καλύτερα μην την επισκεφτείτε ΑΚΟΜΑ.

Εγώ δεν ξέρω τι θα κάνω, "αν τη δω" λίγο: "Εκπαιδεύοντας τη Ρίτα", μπορεί να ξαναπάω: με δικό μου αφρόλουτρο βέβαια, πετσέτα, να της κάνω ένα καλό μπανάκι όπως έκανα παλιά στο σκύλο μου Γλώσσα και με ένα χαρτί οδηγιών φυσικά! Μεγάλο χαμόγελο

ΥΓ: η κοπέλα πριν δούλευε σε μασαρτζίδικο (δικαιολογία ότι και καλά δεν έχει συνηθίσει ακόμα το στούντιο). Πριν από αυτό δούλευε στα Κασσάνδρας από το Σεπτέμβρη ως τον Ιανουάριο ως "Κασσάνδρα" και μου είπε πως κάποιοι γράφανε ότι είναι κομοδίνο (μα γιατί άραγε? Εμμμμ).

ΥΓ-2: για τη βαθμολογία αμφιταλαντεύτηκα γιατί από τη μία διάθεση υπήρχε αλλά αν δεν της έλεγα εγώ τίποτα και τα έκανε όπως ήθελε εκείνη, κι αν ενδεχομένως δεν την έπαιρνα με το καλό, για πάνω από 6 δε θα ήταν. Στο social time βέβαια παίρνει 10, δεν το συζητάμε. Όμως στα στούντιο δεν πας για αυτό...Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2012
Φιλε μου Orestis τελικα αυτο το 92 στο πρωτο οροφο ολο εκπληξεις μας κρυβει, εμπειριες απο πρωταρες δειχνει η κατασταση αλλα σε σενα τουλαχιστον αν καταλαβαινω καλα σου ετυχε μια με τα πιασιματα της και τα ελληνικα της αντιθετα με μενα που ουτε 2,5 ειδα και ουτε ατελειωτο κορμι και εδωσα και 50, μαλλον με βλεπω να περασω να ζητησω τα ρεσταΣπασίκλας.Βλεπω εσενα αγορι μου τουλαχιστον σου τα εγλυψε τα αρχιδια εστω και σε λαθος χρονο,τα δικα μου τα αγγιξα μονος μου με την αλλη που μου εκατσε.Καλες ειναι και οι εμπειριες αλλα οχι για συνεχειαΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο.μου αρεσε παντως οτι δεν βιαστηκε και σεβαστικε τα λεφτα που τους δινουμε εχει μεγαλη σημασια.
11 Αυγούστου, 2012
Έλα ρε....πηδηξες την " Κασσάνδρα"?Κουλ και αναρωτιόμουν που είχε χαθεί...ψηλη κοπέλα όντως...κ δεν είσαι κ κανένας νανοςΣπασίκλας έπρεπε να της πεις κ για το ξύρισμα στα πόδια να το προσέξει...
11 Αυγούστου, 2012
Ρε παιδια, εχω μια απορια: γιατι μου τη μαυρισατε αυτη την κριτικη???

Εχω καπου λαθος???

Εσεις που τη μαυρισατε θεωρειτε οτι ειμαι πολυ αυστηρος η οτι ειμαι επιεικης στη βαθμολογια???

Για το 2ο, ειμαι γενικα επιεικης στις βαθμολογιες αν υπαρχει καλη συμπεριφορα.

Τωρα αν καποιοι θεωρουν οτι τα πραγματα δεν ηταν και τοσο τραγικα, ε με συγχωρειτε, αν ειναι να παω με καποια κοπελα που δε θα κανει προκαταρκτικα απο μονη της και που δε θα ειναι και τοσο καθαρη, ε καλυτερα να παω να δωσω 20 ευρω στη Φυλης!

Εγω δινω τα 50 ευρω γιατι θελω η κοπελα να ειναι καθαρη, να μοσχομυριζει και να ειναι περιποιημενη. Θελω να εχει καλη διαθεση, ανεση χρονου, να με περιποιηθει καλα και να την περιποιηθω καλα.

Πιστευω οτι ειχα τη χαρα να παω με τις καλυτερες αυτου του χωρου και εχω ανεβασει τον πηχη πολυ ψηλα και δυστυχως για καποιες (ιεροδουλες) ξερω τι κυκλοφορει. Καλα κανω ομως και τον εχω ανεβασει και κριτικαρω εντονα, γιατι στο κατω κατω η Χριστινα δεν ειναι κανενα μαλακισμενο που δεν ξερει τι του γινεται και που κανει αυτη τη δουλεια σαν αγγαρεια. Λιγο σπρωξιμο θελει μονο και θα γινει σουπερ για αυτη τη δουλεια! Χριστινα προχωρα βρε πουλακι μου! ΜΠΟΡΕΙΣ! Αντε! Σπασίκλας
O
Orestis_Kou
11 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ε που να βιαστει ρε exigusto;Aφου αυτο το 92 μονίμως αδειο είναι.Κατσε να περιμένει κοσμος στο σαλόνι και μετα βλέπουμε αν θα βιάζοντε ή οχι.
12 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γεια σου ορεστη γιγαντα χαχαχα
13 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν πάει πουθενά το μυαλό σου??Εμμμμ
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6