Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
περασμα απο την περιοχη του μεταξουργειου σημερα κατα τις 9.00 το πρωι, ειχα ραντεβου στο κεντρο και εχωντας λιγο χρονο στην διαθεση μου ειπα να κανω μια βολτα να δω τι παιζει στα σπιτακια... μπηκα στο κολωνου 32Β οπου η τσατσα μου καλωσορισε "καλως τον γιατρο".... ας μην μακρυγορω .... δουλευε η αντριαννα ενα πιπινακι στα 20 με σκουλαρικι στη μυτη και στη γλωσσα... μολις την ειδα δεν το σκεφτηκα καθολου ρωτησα την τιμη (15 γιουρια) και μπουκαρα... η αντριαννα εχει πολυ ωραιο κορμακι με 2αρακι βυζακι και τουρλωτο κωλαρακι... οταν την ρωτησα απο που ειναι (μιλαγε καλα ελληνικα, μπορει να ειναι και πατριωτισσα) μου ειπε απο τον "παραδεισο" και μου τον πηρε στο στομα... εκεινη τη στιγμη εννοιωσα να πηγαινω στον παραδεισο, καταπληκτικη πιπα χωρις χερια με την γλωσσιτσα της να πιπιλαει και τα πουτσοσκαμπιλα να πανε και να ερχονται.... εκεινη τη στιγμη δεν ηθελα να γαμησω... ηθελα μονο να μου τον γλειφει.... ετσι και εκανα την αφησα να το γλειφει με τοσο μαεστρια που μονο αυτη ξερει.... με ενδιαμεσα διαλειμματα για πουτσοσκαμπιλακια... η πιπα της παρειχε εναλλαγες ρυθμου ... ποτε γρηγορα να απογειωνομαι και ποτε φρεναρε και επανερχομουν στην πραγματικοτητα.... αφου πιπιλισε για κανενα 10λεπτο κατεθεσα μεσα την καποτουλα που ειχα φορεσει εξαρχης...
υ.γ.1 το παρκινγκ ειναι 10 προφανως λογο ωρας και αυγουστου
υ.γ.2 θα ηθαλα να βαλω πιο μεγαλη βαθμολογια ... πιστευω αγγιζει το 10 αλλα δεν με αφηνει το συστημα
υ.γ.3 στον γυρισμο μετα το ραντεβου αποφασισα να παω να ξαναδωσω μια πιπα αλλα ενα τηλεφωνο για δουλεια μου αλλαξε τον προορισμο την τελευται στιγμη
υ.γ.4 οταν της μιλησετε μην πειτε οτι βρισκεστε σε μπουρδελο γιατι θα παρεξηγηθει, να της πειτε οτι βρισκεστε σε υπουργειο.... προφανως η πουτανα ξερει... οι υπουργοι μας το γνωριζουν οτι τα μαγαζακι τους εχει φωτακι απ΄εξω?????

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2012
Είναι η ίδια που δούλευε πριν 2 εβδομάδες κα στο Κολωνού 11 υπόγειο;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1