Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 28 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά την δουλειά και επιδη δουλεύω στα Σεπόλια και ύστερα απο λίγο διάβασμα στο ίντερνετ στο πιο ενημερωμένο bourdela.com αποφάσισα να ξεδώσω την καύλα μου κάπου. μπήκα για μια ματιά στον πρώτο όροφο και η τσατσά μια ξανθιά προφανώς ρωσιδα μεριά μου λέει οτι έχει δυο κορίτσια,η πρώτη μια κοντή με κοντά μαλλια baby-face λεγάμενη αννα χωρις πολυ βυζί και η δεύτερη μου βγαίνει η Χριστίνα τούμπανο βυζι ψηλή με κόκκινα μακριά μαλλιά και με ενα διάφανο στρινγκ στην περιοχή της μου....ρας της.εδω που τα λέμε η ρωσικη-βοντκα-γορμπατσοφ μου ανήγγειλε φουλ προγράμματα απο πια ομως δεν καταλαβα αλλα και εγω μονο πενηντάρικο θα έδινα οπότε πέρασα και με σαράντα.
Να'μαστε στο δωμάτιο με την πετσέτα μιας χρήσεως και λιγο μικρη αλλα δεν έδωσα βάση με την καύλα της οπτικης επαφής συν και τι κουβάλαγα απο την ώρα που σχόλασα. μετα απο ενα γρήγορο ντους βγαίνοντας άρχισα να εχω κρύο απο το κλιματιστικό αλλα χωρις να προλάβω να σκεφτώ και πολλά μπαίνει η Χριστίνα τρίβοντας το αιδοίο της αισθησιακά με το ενα χερι και με το αλλο μια ρόγα της μεσα απο το σουτιέν,εχχχ ακολούθησε μια τρελή και βαθύ πιπα την οποία την σταμάταγα που και που γιατι η έκρηξη ηταν αναπόφευκτη με τετιο ρυθμο.με τετια στύση της λεω στα τέσσερα μπας και πάτωνε και πουθενά. κρατήθηκα για λιγα λεπτα ακομη και στα πλάγια κατέθεσα με ορμη άλλωστε με τα πιασίματα που εχει δεν ηθελε και πολλυ. Η Χριστίνα με το που σκουπίστηκα και έβαλα το μποξερακι μου ηρθε και έκατσε για λιγο και απο την κουβεντα που πιασαμε και επειδή μου φάνηκε πολυ γνωστή έκφυλη φυσιογνωμία μου ειπε οτι παλιά ειχε δουλεψει απέναντι απο της γραμμες στα αλλα μαγαζια και οτι κανει ολα τα προγράμματα αυτο που δεν μου ξεκαθάρισε η χαρούμενη τσατσα με της κρεμαστές βυζομπαλες. Με τετιο όπισθεν που κατέχει και λογο της μικρής της ηλικίας θα άξιζε και μια επίσκεψή απο πισω.Να δούμε ομως το μπατζετ και μεχρι τοτε διαβασμα και ματι παίδες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
χριστινα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Άννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού