Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οι φωτογραφίες της κοπέλας είναι πραγματικές αλλά αρκετά στιλιζαρισμένες στο πρόσωπο και χωρίς λόγο θα έλεγα. Εγώ την βρήκα όμορφη και πολύ πιο δροσερή. Στο σώμα είναι περίπου 1,75,με μικρό αλλά στητό στήθος και σχετικά αδύνατη. Το δέρμα της είναι απαλό. Καλά αγγλικά και φωτεινό χαμόγελο που συνοδεύεται με ευχάριστη διάθεση.
Φιλιά καλά αλλά λίγα και πίπα αρκετά καλή. Στο σεξ είναι περισσότερο GFE κατάσταση και για λίγο ανέβασα ρυθμούς και ανταποκρίθηκε. Δεν μου έκανε κανένα "αεροπλανικό", ούτε με πήδηξε μέχρι να λιώσω αλλά δεν μου έφερε αντίρρηση σε κάτι και ήταν αρκετά συμμετοχική. Τέλος δεν δίνει κώλο
Οι φωτογραφίες της δεν μου αρέσουν. Έχει μια φρεσκάδα το πρόσωπο της που δεν αποτυπώθηκε σωστά. Το κορμί είναι καλό και το σεξ συμμετοχικό GFE. Δεν είναι η σουπερ τουρίστρια αλλά σε σχέση με το τι συνήθως κυκλοφορεί στην πόλη μας, είναι μια καλή επιλογή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 06, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Αυγούστου, 2012
λεφτά δεν είπες ρε φίλε...άμα την πηδηξες τσάμπα μπράβο σου Κουλ
08 Αυγούστου, 2012
170 η 1 ώρα, τιμή πόρτας. Εχουν ενα ηλίθιο σύστημα (1ωρα-170 και 2ωρες-350) και ουσιαστικα σε προτρέπουν να πας για μια ώραΧμμμ;
Τσαμπα δυστυχως ή ευτυχως δεν εχω πηδηξει ποτε τουράκι
09 Αυγούστου, 2012
το πρακτορείο φημίζεται ότι πληρώνεις 170 ευρώ όχι την ώρα αλλά την φορά. Δεν έχει extraball δηλαδή ισχύει αυτό?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3