Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Κατα καιρους κάνουμε πράγματα που κι εμεις οι ιδιοι δεν μπορουμε να τα εξηγήσουμε σε κατ ιδιαν συζητηση με τον εαυτό μας.Μεσα λοιπόν σε αυτα τα πλαίσια ειχα την έμπνευση να επισκευτώ το γνωστό στουντιοντέλο στην Ευνειδών .Μεσα σε αυτα τα ανεξήγητα πλάισια ειχα την έμπνευση να παραμείνω οταν εμφανίσθηκε η γνωστή πλεον στραβωμένη Αννα που δεν χανει φυσικά στιγμη να δειξει πόσο στραβωμλενη είναι σε κάθε ευκαιρία.Αποτέλεσμα αντεξα μόνο τρία λεπτά μαζί της και μετα την έδιωξα στην κυριολεξία γιατί μου ανεβαινε η πίεση .Δεν εχει νόημα να περιγράψω τι διαλογος μεσολάβησε.η πως συμπεριφέρθηκε απο τη πρώτη στιγμή.Γενικά έχω ενα κόλλημα με την συμπεριφορά και στην περίπτωσή της δεν το πάλευα άλλο η έπρεπε να την διώξω η να συμπεριφερθώ όπως δεν θέλω.Εικοσι χαμένοι ευραιοι για ενα ντουσάκι που έκανα πριν για φρεσκάρισμα και ένα ντουσάκι που έκανα μετα απο τρια λεπτά για να φυγει η πίεση Πιθανολογώ οτι η συγκεκριμένη πρέπει να εχει φαει πολλές φάπες για να της βγαίνει ετσι αυτη η συμπεριφορά.Αντιθέτως εμφανισιακά και αν δεν ανοιγει το στομα της μπορείς να την πεις συμπαθητική .Κοντη μελαχρινή γυρω στα 22 με λευκη επιδερμίδα και σχετικα μακρυά μαλλιά.Για υπηρεσίες από το ελάχιστο που προλαβα απέχει εμφανώς από στουντιο αλλά και απο δελλα( παρ ολο που δεν έχω εμπειρίες σε αυτά)Συναγωνίζεται μόνο υπηρεσίες προβληματικών καταστάσεων πέριξ Ομονοιας (χωρίς παλι να ειμαι γνωστης του θέματος).Η υποδοχή ευγενική και πριν αλλα και μετά .
Το μαγαζί απο υπηρεσίες ειναι μεγάλη απάτη αν θελει να λέγεται στούντιο ,ενω σαν δελλο μάλλον θα πρεπει να παει στο δεκάρικο οχι οτι θα άλλαζε τίποτα απλά για να μην κλαιει κανεις το εικοσάρικο.Παρ ολα αυτα σαν χωρος ειναι μικρός αλλα συμπαθητικός και σχετικά καθαρός.
Αυτή ηταν η χειροτερη μου εμπειρία με μεγάλη διαφορά απο την δευτερη χειρότερη Πιο πολύ την καταθέτω για να πειστει και ο πιο δυσπιστος οτι αυτό που έτυχε σε εμένα ,με την Άννα θα τυχει και σε αυτόν οσο κιαν παιξει με τα στατιστικά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2012
Το 20άρικο φίλε πιστεύω ότι είναι πολύ καλή τιμή για χώρο που έχει ντους στα δωμάτια. Το πρόβλημα είναι οι κοπέλες. Δεν έχει κάποια που να λες ότι θα πας να ευχαριστηθείς. Για μένα η Αντριάννα παλιότερα ήταν κορυφή. Κρίμα που έφυγε, διότι θα ήταν στανταράκι με 20€. Θα γλίτωνα τα στούντιο με 50. Με την Αλεξία μια φορά ήταν συμπαθητικά. Πρέπει να είσαι πολύ καυλωμένος και να πας να χύσεις αμέσως. Από πάνω είναι φοβερή. Το κατέχει. Για την Άννα διαβάζω ότι είναι χάλια, οπότε δε θα δοκιμάσω καν. Μακάρι να φέρουν κάποια καινούργια.
08 Αυγούστου, 2012
Πριν πέρασα απο εκει με τον φίλο μου και οταν χτυπήσαμε το κουδούνι,ακουσα μια κοπέλα να τσακωνεται με την τσατσά και να της φωνάζει.. μην πας..!!Ενουσε μηπως μην πας να ανοιξεις;ποιος ξερει Χμμμ; Τέσπα μας ανοιγει η τσατσα την πόρτα και μας ειπε οτι εχει την Αννα.Οκ την εχουμε δει απαντησα και φυγαμε χωρις να βγει.οποτε επιβεβαιωθηκε οτι αυτη που φωναζε ηταν η Αννα που συμφωνα με τις κριτικές που διαβασα ειναι πολύ νευρικη!Αρα μαυρο!
08 Αυγούστου, 2012
Με το συγκεκριμένο μαγαζί παίζονται περίεργα πράγματα. Έχει τύχει και σε μένα, πρωϊ και απόγευμα, μα μην ανοίγουν και ας ακούω ομιλίες από μέσα. Πριν καλά καλά φύγω από το δρόμο δεν άνοιξαν και στον επόμενο που χτύπησε το κουδούνι. Όσο για την Αλεξία, μέτρια πράγματα μέσα στο δωμάτιο, ίσως μας "τυφλώνει" το γυμνό σαλονάρισμα. Στο στούντιο που δούλευε πριν, από το οποίο την έδιωξαν λόγω "κακής" συμπεριφοράς και απαράδεκτου επαγγελματισμού, δεν είχε κάνει πάταγο.
09 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Warkas συμφωνω μαζίσου προσθέτοντας οτι το συγκεκριμένο μαγαζί ανηκει στην κατηγορία στουντελο (παίζει μια κατηγορία μόνο του) δηλαδή δέλο με ντουσιέρα.Σαν στούντιο είναι απάτη διότι οι υπηρεσίες ανάλογα με την κοπέλα ειναι απο καλού δέλου έως ζάκι ομόνοιας.
09 Αυγούστου, 2012
Επίσης να συμπληρώσω οτι το τί παιζεται εκει μέσα το ξερουν αυτοι που έχουν το μαγαζί που φυσικά γνωρίζουν πολύ καλυτερα από εμάς το χαρακτήρα της κάθε κοπέλλας.Οσο για την Αννα πιθανολογώ οτι έχει χοντρότερο πρόβλημα απο τα νεύρα της απλά.
09 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μόνο η Αντριάννα άξιζε εκεί. Έδινες το 20άρικο και ευχαριστιόσουν μαζί της. Πολύ περιποιητική, ομιλητική και γενικά είχε πολύ καλή συμπεριφορά στο δωμάτιο.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6