Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823673
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τελικά η φράση ότι λάμπει δεν είναι χρυσός στην προκειμένη περίπτωση ισχύει και μάλλον σε πολλές άλλες!!!ΘυμόςΘυμόςΘυμός

Πρωινή επίσκεψη στο Studio για να γευτώ και εγώ την πολυσυζητημένη Ελένη.Χαμόγελο

Μπαίνοντας στο Studio η τσατσά με ενημέρωσε ότι υπάρχουν δύο κορίτσια στο Studio, η Ελένη και η Δέσποινα αμέσω της είπα ότι θέλω να δω την Ελένη μου απάντησε ότι είναι στο δωμάτιο και θα πρέπει να περιμένω λίγο στην αναμονή μέχρι να εμφανιστεί το τουμπανάκι στη αναμονή λοιπόν και να τη και η Δέσποινα ένα ψηλό κορίτσι με πεταχτό άσπρο κωλαράκι σαν μπουζουκάκι.

Μετά από 10 λεπτά ήρθε και η Ελένη το κορίτσι είναι η νέα Κλεοπάτρα τι παραπάνω να πω τα έχετε πει όλα παρακάτω συμφωνώ μαζί σας απόλυτα στα της εμφάνισης!!!!

Πέρασε με αέρα και μου έριξε ένα ναζίαρικο βλέμμα αμέσως σηκώθηκα να πληρώσω το αντίτιμο των 50€ η τσατσά μέσα στο χαμόγελο μου είπε να περάσω στο δωμάτιο 2 της απάντησα δεν μπορώ να ανέβω επάνω και μου λέει όχι καθώς είναι για άλλα προγράμματα της αναφέρω ότι σε μία άλλη επίσκεψη μπορούσα να διαλέξω το δωμάτιο που ήθελα και τότε μου απαντάει εντάξει πήγαινε στο δωμάτιο 3 από εκεί άρχισαν οι μλκςςς!!!!!

Μπαίνω στο δωμάτιο πεντακάθαρα μπανάκι και την κατάλληλη ώρα ανεβαίνει η Κλεοπάτρα!!!!!

Μία μικρή συζήτηση βγάζει τα μπομπόνια της και αρχίζω το γλείψιμο στα όμορφα βυζάκια της, μετά από 2 λεπτά μου λέει έλα κάθισε και είμαι έτοιμος να της γλύψω το νάκι η ίδια με γειώνει και μου αναφέρει ότι είναι σε άλλο πρόγραμμαΘυμός η απάντηση που έλαβε είναι ότι είχα έρθει ξανά και είχα πάρει την Αλεξάνδρα στο απλό πρόγραμμα και δεν το αρνήθηκε εσύ γιατί γελάει αμήχανα και μου λέει πάλι το ίδιο μωρό μου είναι σε άλλο πρόγραμμα εκείνη τη στιγμή εκνευρίστηκα έπρεπε να την είχα πιστολιάσειMoney Mouth αλλά τι να κάνω που ο Μήτσος εγέρθητο μετά από αυτό το χ ήμουν λίγο μαζεμένος στο να της ζητάω διάφορες ορέξεις!!!!Ντροπή

Ξεκινάμε τον αγώνα παίρνει τα ηνία και με καβαλάει αρκετές εναλλαγές πισωκολιτα και μία μεγάλη βιασύνη λες και θα έχανε κανένα αεροπλάνο για Κάιρο μετά από 10 λεπτά ήρθε το τελείωμα για σου και ευχαριστώ η απάντηση της από εμένα ένα ψυχρό γεια

Ένιωσα λες και είχα πάει σε κανένα μπουρδέλο τέτοια ξεπέτα, μήπως η ίδια συμπεριφέρεται καλά μόνο στους καλούς πελάτες οι οποίοι πάνε συχνά και της τα ακουμπάνε? Εμμμμ

Τι να πω πάντως οι παρακάτω κριτικές θα έχουν γίνει για διαφήμιση μέσο κάποιων καλόν πελατών της Λένης και για αυτό το λόγο η βαθμολογία της παραμένει σε υψηλά επίπεδα και πάνε τα κορόιδα για πρώτη φορά στο Studio και τρώνε τα μούτρα τους οι απόψεις δικές σας!!!!!!Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2012
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

23 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2012
Από την κριτική σου δεν προκύπτει ότι η Ελένη σου φέρθηκε άσχημα. Επαγγελματικά ίσως, αλλά δεν μπορείς να υποχρεώσεις κάποια κοπέλα να σου κάνει κάτι που δεν περιλαμβάνεται στο πρόγραμμά της, το οποίο το ξέρεις από την αρχή όταν το επιλέγεις.

Και παρά το γεγονός ότι είχατε αυτή τη διαφωνία, όπως εσύ ο ίδιος γράφεις δεν χαλάστηκε μαζί σου ούτε ξύνισε, αντίθετα συνεχίσατε και εξακολούθησε να σε αντιμετωπίζει με ευγένεια.

Επομένως μάλλον η δική σου τοποθέτηση είναι λάθος.

Υ.Γ.: δεν την έχω δει ποτέ την Ελένη και η μόνη κριτική που έχω γράψει για το συγκεκριμένο "ίδρυμα" αφορούσε μια αποτυχημένη συνεύρεση με άλλη κοπέλα (που δεν δουλεύει πια εκεί), μετά από την οποία δεν το έχω ξαναεπισκεφθεί - για να μην παρεξηγηθώ το γράφω το υστερόγραφο.
06 Αυγούστου, 2012
Εγραψες αρνητικη κριτικη για το 104? Ετοιμασου φιλε. Θα φας πεσιμο τωρα. Οπως συνηθως. Καλα κουραγια. Απο εμενα respect παντως.
06 Αυγούστου, 2012
Παρατήρηση 1η..Αν με το χαρακτηρισμό Κλεοπάτρα, εννοείς τη βασίλισσα της Αιγύπτου ,η κοπέλα θα σε κυνηγάει..Σύμφωνα με όλες τις ενδείξεις η Κλεοπάτρα ήταν ,να το πω ευγενικά, μετρίως εμφανίσιμη.
Παρατήρηση 2η..Το γεγονός ότι μια κοπέλα κάποτε σου έκανε κάτι παραπάνω ,δε σημαίνει ότι είναι υποχρεωμένες και οι άλλες κοπέλες να το κάνουν..Τα προγράμματα είναι συγκεκριμένα.
07 Αυγούστου, 2012
Νόμιζα πως είχε μόνο μπάζα το 104...αλλά διαβάζοντας τις κριτικές για την Ελένη, λέω να περάσω να ρίξω μια ματιά.
Κι αν μου κάνει κλικ, να τα χώσω για το φουλ πρόγραμμα.
07 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια μικρη παρατηρηση κατ' αρχην:
Ημερομηνια κριτικης 6/8 πρωινη βαρδια και η αλλη κοπελα που ειδες ηταν η Δεσποινα μια ψηλη !!!!!! κοπελα.
"....... και η Δέσποινα ένα ψηλό κορίτσι με πεταχτό άσπρο κωλαράκι σαν μπουζουκάκι."
Η Δεσποινα ειναι μια απο τις πιο μικροκαμωμενες κοπελες στα studio και αφ΄ετερου λειπει σε διακοπες αο την 1/8.

Προφανως ειδες την Νεφελη.

Απο την αλλη "χαλαστηκες" που δεν σου προσφερθηκε υπηρεσια (69) για την οποια δεν πληρωσες.
Το οτι το δεχτηκε αλλη κοπελα (αληθεια γιατι δεν της εγραψες κριτικη?) δεν σημαινει οτι ειναι υποχρεωμενες ολες να το δεχονται.
Εαν γινοταν κατι τετοιο στην δουλεια σου απο πλατη σου, θα το θεωρουσες σωστο ?
07 Αυγούστου, 2012
Πραγματικα απο την κριτικη σου δεν προκυπτει κατι κακο για την Ελενη.

Δεν ειναι υποχρεωμενη η κοπελα να σε αφησει να τη γλειψεις σε απλο προγραμμα. Σπανια καποια κοπελα το κανει αυτο. Να λες ευχαριστω σε αυτη που το εκανε και οχι να βριζεις αυτη που δεν το εκανε.

Αν ηταν οντως βιαστικη, πιθανον να ειχε κι αλλο πελατη μετα, χωρις αυτο να τη δικαιολογει απολυτα.

Παντως η Ελενη ειναι πολυ ευγενικη κοπελα και πολυ καλη στις υπηρεσιες της. Ουτε να το σκεφτεσαι οτι οι κριτικες που εχουνε γραφτει ειναι στημενες. Ειδικα για τη συγκεκριμενη.

Δεν υπερασπιζομαι τοσο την Ελενη, οσο εμας που εχουμε γραψει κριτικες στο παρελθον. Μας αδικεις... Κουλ

ΥΓ: Η αλλη κοπελα δεν ηταν η Δεσποινα, αλλα η Νεφελη.
O
Orestis_Kou
07 Αυγούστου, 2012
καλά την έχουνε δεί πολύ στο συγκεκριμένο στουντιάκι ρίχνουν και αβέρτα άκυρα σε συναγωνιστές απ' ότι έχω ακούσει.Κάτσε να αρχίσει η πείνα και να μην μπαίνει κανείς κωλοτούμπες θα κάνουν στο δωμάτιο...Γλώσσα
07 Αυγούστου, 2012
1ον εισαι λαθος στο θεμα γλυψιμο της ελενης κτλ
νομιζω ειναι ξεκαθαρες οι υπηρεσιες του στουντιο http://filis104.com/el/ypiresies
πληρωνεις απλο προγραμμα εχεις απλο προγραμμα, πληρωνεις 69 εχεις 69, τωρα αν η αλεξανδρα σε αφηνει να τη γλυψεις στο απλο προγραμμα ειναι αλλου παπα ευαγγελειο και προβλημα της Αλεξανδρας και δικο σου και οχι της Ελενης

2ον Ειμουνα και εγω σημερα ολο το πρωινο στη γυρω περιοχη και οκ να δεχτω οτι μπορει σε κανονικες μερες και ωρες ισως η περιοχη να εχει θεμα στο παρκινγκ αλλα ειδικα σημερα 8 Αυγουστου επειδη μπηκα και βγηκα για διαφορες δουλειες στο στουντιο τουλαχιστον 3 με 4 φορες , οχι ενα αλλα 4 Εscalade στη σειρα χωραγαν να παρκαρουν πανω στη φυλης επομενως το 5 στο παρκινγκ ειναι οχι μονο ακυρο αλλα εντελως κακοβουλο και εκτος πραγματικοτητας

3ον στην καθαριοτητα 6 οκ να το δεχτω και να προσπαθησω να το χωνεψω αλλα επειδη εισαι και νεο μελος και σημερα γραφτηκες στις επομενες σου κριτικες ετοιμασου αν δινεις σε εμας 6 στην καθαριοτητα να δωσεις -5 και -10 στις επομενες κριτικες σου γιατι οικο ανοχης με 24ωρη εσωτερικη καθαριστρια και σεντονι να αλλαζει αυστηρα ανα πελατη δεν νομιζω να βρεις οχι στην αττικη οχι στην ελληνικη επικρατεια αλλα μη σου πω και οχι και ολοκληρη στην ε.ε.

4ον η Δεσποινα λειπει με αδεια εδω και μια εβδομαδα

τωρα ολα τα αλλα που λες στον επιλογο σου για τις κριτικες τις ελενης και τους πελατες της ειναι "other words to be in loved"
Φ
Φυλης104
07 Αυγούστου, 2012
ειστε απιστευτη καθοσαστε και συζητατε πραγματα ανουσια . Να βαλουμε τα πραγματα σε μια ταξη .
1) Πηρες προγραμμα απλο τον 50 ευρω το οποιο δεν εχει στασει 69 .
αν ηθελες να γλυψεις μουνακι φιλαρακι δωσε ενα δεκαρικο παραπανω να γλυψεις τιποτα.
2) οι κοπελες αυτες που δουλευουν στα μαγαζια αυτα ανθρωποι ειναι και αυτη με τα λεφτα που δινεις δεν μπορεις να την υποδουλωσεις στις αχορταγες ορεξεις σου . Για αλλαξτε λιγο χαρακτηρα .
07 Αυγούστου, 2012
φίλτατε dallas133,θα ήθελα να παρατηρήσω κάποιες μικρολεπτομέριες,σε ότι αφορά την "κριτική"(θυμού),που έγραψες.
1. Η Δέσποινα από ότι γνωρίζω,βρίσκεται σε άδεια από 1/8 φαίνεται άλλωστε αυτό από το πρόγραμμα το εβδομαδιαίο, όπου το ονομά της απουσιάζει.Προφανώς η δεύτερη κοπέλα ήταν η νεφέλη,αλλά αυτό δεν έχει καμία σημασία....εσύ φαίνεται καθαρά ότι πήγες για την ελένη,και μάλιστα επηρεασμένος από τις αναφορές πρός εκείνη,χωρίς να την έχεις δεί....(Πρωινή επίσκεψη στο Studio για να γευτώ και εγώ την πολυσυζητημένη Ελένη.Χαμόγελο,οπότε σωστά επέλεξες να την δείς κιόλας.

2. (Μετά από 10 λεπτά ήρθε και η Ελένη το κορίτσι είναι η νέα Κλεοπάτρα).....Φαίνεται καθαρά εδώ,ότι η ελένη σου αρέσει.....δεν συνάδει,όμως η βαθμολογία σου,με τα λεγομενά σου.

3. (αμέσως σηκώθηκα να πληρώσω το αντίτιμο των 50€ η τσατσά μέσα στο χαμόγελο μου είπε να περάσω στο δωμάτιο 2).....Με το αντίτιμο των 50 ευρώ πήρες το απλό πρόγραμμα,το οποίο δεν αναφέρει 69,άρα γνωρίζεις πολύ καλά,εκ των προτέρων,ότι δεν μπορείς να γλύψεις νάκι.Το ότι μπορεί κάποια άλλη κοπέλα να σε άφησε να το κάνεις....(αυτό βέβαια το λές εσύ και φυσικά και ότι άλλο θές μπορείς να λές), θα είχε κάποια βαρύτητα ο λόγος σου,και το γεγονός αυτό εάν το είχες αναφέρει σε κάποια άλλη"κριτική",για την αλεξάνδρα,σημαίνει ότι πρέπει να το κάνουν όλες.Επίσης θα ήθελα να μου προσδιορίσεις σε παρακαλώ,( μετά από αυτό το χ ήμουν λίγο μαζεμένος στο να της ζητάω διάφορες ορέξεις!!!)τί ορέξεις είναι αυτές???Να παρατηρήσω επίσης,ότι η υπηρεσία αποκλείεται να σε έβαζε στο 2,γιατί πολύ απλά δεν έχει ντουζιέρα, και συνήθως δεν χρησιμοποιείται αυτό το δωμάτιο.

4. Αναφέρεις (Μία μικρή συζήτηση) να πούμε 2 λεπτά+2 λεπτά το γλείψιμο στα βυζάκια+3λεπτά η συζήτηση ότι μια άλλη κοπέλα με τα 50 ευρώ σου έκανε παπάδες.....7 λεπτά.Ο μήτσος εγέρθητο μόνος του??? η έπειτα από πεολειχία η χειρομάλαξη των 2 λεπτών???Αρα μέχρι τώρα έχουμε χρόνο 9-10 λεπτά+10 λεπτά το τελείωμα=συνολικός χρόνος 20 λεπτά.Ρωτώ.... έχεις ιδέα τι πάει να πεί ξεπέτα???το ρωτάω αυτό γιατί οι περισσότερες ερωτικές συνευρέσεις σε μπουρδέλα δεν διαρκούν πάνω απο 5 λεπτά μάξιμουμ 7 και με κτύπημα πόρτας από την υπηρεσία,και πολλές φορές χωρίς να επιτυγχάνεται η εκπερμάτωση που είναι και το ζητούμενο....Το οποίο σε εσένα συνέβη.

5. (Ξεκινάμε τον αγώνα παίρνει τα ηνία και με καβαλάει αρκετές εναλλαγές πισωκολιτα) Αρκετές εναλλαγές και βιασύνη δεν ταιριάζουν........και αν ήθελες θα μπορούσες να είσαι λίγο πιο αργός....Συμπερασματικά λοιπόν ο χρόνος για σένα σταμάτησε από τι στιγμή που η ελένη αρνήθηκε να σου παρέχει κάτι για το οποίο δεν είχες πληρώσει......και που παράλογα απαίτησες και ήθελες.Αυτό όμως δεν σε κατοχυρώνει να βγάζεις κακία και θυμό.
Δεν μπορείς να αγοράσεις μία ferrari που κάνει 100000 ευρώ με 500 ευρώ.


Υ.Γ. Το μόνο αληθινό σε αυτή την "κριτική" είναι ο προόρισμος του αεροπλάνου της Κλεοπάτρας....δεν μπορεί να ήταν άλλος εκτός από το Κάιρο όπως πολύ σωστά ανέφερες.
23 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3