Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 28 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Παιδια ξεκινοντας απο το παρκινγ προτον εχω μηχανακι οποτε στα α...αλλα αυτο το καιρο υπαρχει για ολους.Ανεβηκα πανω την παρασκευη επειδη κατω υπηρχε κοσμος που περιμενε και οχι για τιποτα αλλα λεω ετσι για μια ματια(επρεπε να ειχα μεινει στην ματια και να αυτονα αλλου)αλλα με καταφερε μια ανατολικου μπλοκ τσατσα πολυ ευχαριστη και με χιουμορ και η Αννουλα με το τσαχπινο-πεταχτο κολαρακι της(μεχρι εκει ομως).Με το πενηνταρικο που εδωσα δηλαδη δεκα παραπανω ηλπιζα οτι καπιο "θαυμα"θα γινοταν στο κρεβατι επειδη η μικρη ειναι σαν την γκομενα που ηθελες να γα...στο λυκειο αλλα δεν την καταφερες(χωρις πενηνταρικο). Μπηκα στο δωματιο και εκανα και ενα δευτερο μπανιο και περιμενα το "θαυμα",σε αλλα πεντε λεπτααααα ηρθε και η Αννα με το ναζι της μελαχρινης,και εδω που λεω ενταξει θα τα παμε καλα περναει σε ενα γρηγορο προκαταρκτικο να φανταστειτε οτι ουτε με το πηγουνι δεν με αγγιξε πουθενααα(και δεν ημουνα ουτε βρωμικος ,,ουτε ασχημος ειμαι γαμ....μου) και σαν να μην εφτανε αυτο ειχε στο στομα το προφυλακτικο το οποιο μου το περναει στο μισο-σηκωμενο φανταρο και συνεχισε με μια ημιπιπα.Εκει που το ισιωσε καπως το τσουτσο το καβαλαει απο πανω και εχετε υποψην σας οτι αυτα ειναι ολα σαν βουβη ταινια ενταξει μονο λιγα "αγαπη" μωρο μου και τα αρχ...μας κουνιουνται.λιγο ιεραποστολικο και μετα καπακι στα τεσσερα(με νοηματα αυτα)που φιλια δεν υπειρχανε(σεβαστο)ηρθε το θαυμα εξ'ουρανου στο τσουτσο μου.Το δεκαρικο το παραπανω το εδωσα για το ναζι και την ομορφια της αυτο πιστευω.Η κοπελα θα βελτιωθει πιστευω........ναι.Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2012
Την εχω δει αυτη την Αννα 3 φορές.Τις 2 πρωτες φορές ειπαν ότι το προγραμμα κάνει 30 ευρώ,και αμα προτιμήσω το δωμάτιο χωρις την ντουζιέρα,μου το αφήνει και 20.Πάω λοιπόν την περασμένη εβδομάδα αποφασισμένος να μπω,οχι γιατί μου γέμιζε τοσο το μάτι αυτή η Άννα,αλλα γιατι λεω για 30 σε στουντιο καλά ειναι να ξεκαβλώσω.Ξαφνικά μου λενε οτι κάνει 40 πλεον,και μενω μαλάκας.Βλέπετε απο κατω βάλαν και μια φωτεινή ταμπελιτσα με τον αριθμό 92,που πρεπει να τους κοστισε,και τα ζητάνε από εμάς.Ενοειται δεν μπήκα,και τελικά απο ο,τι βλέπω τυχερός ημουν που δεν έσκασα το 40 αρι.
06 Αυγούστου, 2012
Ρε συ φιλαρακι, πες την αληθεια τωρα, ποσο καιρο ειχες να γ... και ποσο καιρο ειχες να μπεις σε στουντιο;

Μα ειναι δυνατον 40+10 ευρω για την Αννα του 92? Αφου μονος σου της βαζεις 5 στην εμφανιση...

Για μενα εισαι απαραδεκτος και εισαι απο αυτους που χαλανε και την πιατσα αν θες τη γνωμη μου.

Η κοπελα αυτη πριν λιγο καιρο επαιρνε 30 ευρω που για μενα ηταν μια λογικη τιμη να την τιμησω. Οταν μαθαμε με το φιλο μου την προηγουμενη βδομαδα που πηγαμε οτι το ανεβασε στα 40 ευρω, κοροιδευαμε, ειλικρινα στο λεω.

Τωρα βεβαια γουστα ειναι αυτα, αλλα και η κινηση που εκανες να δωσεις 10 ευρω παραπανω απο πριν ειναι τελειως λαθος. ΠΟΤΕ εμενα προσωπικα πουτανα δε με περιποιηθηκε περισσοτερο επειδη εδωσα 10 η και 20 ευρω παραπανω και ουτε προκειται...

Θα ητανε ωραια κινηση να της δωσεις 10 ευρω παραπανω μετα το δωματιο σαν πουρμπουαρ, εφοσον περναγες καλα. Αυτο ομως που εκανες ητανε πατατα...

Εφοσον διαθετεις 50 ευρω, απλα πηγαινε σε ενα καλο στουντιο και ασε τις ανοιχτοχεριες σε κοπελες του 20αρικου...

Φιλικα ολα αυτα, και δεν εχω προβλημα μαζι σου προσωπικα, αλλα με κινησεις σαν αυτες που ολοι σχεδον κανουμε οταν ειμαστε πολυ καυλωμενοι, οι κοπελες καλομαθαινουνε και γινονται χειροτερες. Για αυτο καλο ειναι πριν δωσουμε τα λεφτα να σκεφτομαστε λιγο και με το πανω κεφαλι!
O
Orestis_Kou
06 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμμμ;δεν ηξερες δεν ρωταγες;εχετε δικιο αλλα για να μαθω που παιζει το καλο πρεπει να διαβαζω ολα τα στουντιο και οταν εισαι καυλωμενος βλεπετε(βασικα εκεινη την νυχτα πηγαινα για το κατω αλλα...)οποτε ριξτε και κανα συρμα ρε παιδια στα μηνυματα ειναι κριση.
08 Αυγούστου, 2012
Πώ ρε φίλεμε 50 δίπλα στο 92Α γαμάς κάτι μωρααααα τρέλα...
Κ πήγες στην 'Αννα?'Οπως έχω πεί κ σε άλλο μου σχόλιο η τύπισσα πρέπει να έχει μέσον για να δουλεύει σε στούντιο
εγώ μόνο στο μεταξουργείο θα την πήδαγα με 10 ευρώ κ άμα!
Τι να πώ γούστα είναι αυτά...αλλα με 50 γαμούσες στο δίπλα πένυ ή Τζένη κ κάτι άλλες θεές που έχει πολύ φιλότημες που το τημάν το 40,50αρι...Φίλε μπαίνε κ διάβαζε για να γλυτώνεις τα λεφτά σου.'Ολοι έχουμε κάνει λάθη στον τομέα εγώ έχω δώσει για cg 150 ευρώ κ ήταν χάλια κ απο τότε που μπαίνω εδώ έχω βρεί την υγειά μου κ τα λεφτά μου πιάνουν τόπσ.Καλή συνέχεια κ καλά γαμίσια Μεγάλο χαμόγελο
11 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Money Mouthενταξει φιλε cr.boy δεν ειναι και γυφτισσα ρουμανα που τα κανει ολα με 10 ευρω μην τρελαθουμε(δεν ξερω αν εχεις περασει εστω και για τσαρκα να την δεις αλλα μαλλον θα ειναι στην αρχη της σταδιοδρομιας της, και μετα ειναι που να σε πιασουν(συγνωμη δεν θα το ξανακανωΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο)
11 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι ρε αγόρινα την έχω δει εννοειται έτσι θα εκφέρω γνώμη?
Δεν ξέρω εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου.Στα 40 ευρώ (δυο μεροκάματα) πρέπει να γαμάς θεά.
Αλλα για να σου δώσω να καταλάβεις οτι προσπαθώ να είμαι αντικειμενικός γιατι στο κατω κατω γούστα είναι αυτά,
συναγωνιστής που κάνουμε μαζί τσάρκες πήγε μαζί της εχτές κ πέρασε πολύ καλα κ έδωσε κ 30 εύρω...Κουλ
12 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμμμ;μπραβο ο φιλος,και εδω που τα λεμε και εμενα με ενα 30 αρι δεν θα με ειχε χαλασει τοσο,αλλα ενταξει ειπαμε οπου να στην κατσουνε για αυτες μεροκαματο ειμαστε
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7