Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
κάνοντας βόλτα στην άδεια , ζεστή και αστυνομοκρατούμενη Αθηνα, έπεφτα συνέχεια πάνω σε κλειστά μπουρδελάκια και στούντιο ή σε ασστυνομικά μπλόκα...
τελικά κατέλυξα στην οδο Δροσοπουλου όπου το ιστορικο στουντιο στον αριθμο 95 έχει πλεον κλέισει. Κριμα,
Ανοιχτά ηταν τα Δροσοπουλου 97, θασου και το Λέλας καραγιαννη 35.
Τελικά πέρασα στο δροσερό ημιυπόγειο μπουρδελάκι της Δροσοπουλου 98. Καθαρό μπουρδελάκι με ευγενική τσατσά. Χαμηλοτάβανο και το ραδιοφωνο έπαιζε Γονιδη....Money Mouth
Μου παρουσιαστικε μια μπαμπατσικη μιλφογκιλφ Ρωσιδα ή Μαργαριτα. Δεν την είχα ξαναδει.
Πλατινέ βαμμενο μαλλι, προσωπο αδιαφορο, οχι το κλασσικο σλαβικο προσωπο, θα μπορουσες να την κανεις και ελληνιδα.
Φορουσε ωραια κοκκινα εσωρουχα και ενα διαφανο κοκκινο κομπινεζον. Εχει λιγα κιλά παραπανω στον κορμο του σωματος της και στον κωλο, αλλα ομορφα κατανεμημενα, Το στηθος της ειναι 2αρι, φυσικο με μεγαλη σκουρα ρωγα.
Ειναι χαμογελαστη και στο σαλονι βγαζει την καβλα της θειτσας της διπλανης πορτας..οτι θελω δηλαδη...
Αν και σαν παρουσια ειναι καπως αδιαφορει εκπεμπει εναν ερωτισμο , οποτε εδωσα το 20 ευρω και περασα στο δωματιο,
Το προγραμμα που διαφημιζε η τσατσα ηταν 20 ευρω , ελευθερα πιασιματα, ολες οι στασεις και ελευθερο στοματικο.
Το δωματιο ηταν καθαρο και περιποιημενο, με νυπτηρα , αλλα με απουσια τηλεορασης.
Η Μαργαριτα ηρθε και μου εκανε φουλ κοντακτ επιθεση με την μια. Ξέρει καλά ελληνικα και μιλά όμορφα και καυλιαρικα στον πελάτη.αισθησιακα τρυψιματα, φιλια σε ολο το σωμα , στα αυτια και τον λαιμο. οΤαν ασχοληθηκε με το στοματικο το εκανε επισης αψογα , ποτε αργα με πολυ σαλιο και πότε πιο γρηγορα παιζοντας με τη γλώσσα τη βαλανο μου.
Στο 69 ηταν πολυ καθαρη και καυλιαρα επισης. Ακολουθησαν 2 στασεις (στα 4 & ιεραποστολικα με τα ποδια στους ωμους μου).πολυ καλη συμμετοχη, τιμια κατάθεση σε μια όχι και τόσο εμφανισημη κοπέλα που σε αποζημιώνει όμως με την αποδοση της στο δωματιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.365
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2012
Οταν λες μιλφογκιλφ για τη ηλικια μιλαμε 45-50?
06 Αυγούστου, 2012
Πως την γάμησες ρε φίλε?'Ηρωας είσαι!Με το που την είδα έτρεξα να φύγω...
07 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Μαργαρίτα είναι 45-50 ετών και ΝΑΙ - δεν ντρέπομαι να το πώ- έχω μπαζώσει και χειρότερες απο αυτήν!Money Mouth
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3