Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161776
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειναι η δευτερη μου επισκεψη στην Αλεξ, με την πρωτη πολλους μηνες πριν, οταν ειχε πρωτοερθει και τον χαμο που ειχε προκαλεσει τοτε. Περιγραφη δεν χρειαζεται, υπαρχουν εξαλλου φωτογραφιες στο θεμα του μαγαζιου.
Αφου σχολιασαμε για κανενα δεκαλεπτο με την κυρια επι της υποδοχης - το "τσατσα" δεν μου βγαινει γι αυτην την ευγενεστατη κυρια, οι γνωστες καταλαβατε- την νικη της κοπελιας απ΄την Αιθιοπια, στον Ολυμπιακο μαραθωνιο, βγαινει η μικρη.
Σαλοναριστηκε με πολυ ομορφο τροπο και ναζι! Και να μην ημουν αποφασισμενος να μπω, που ημουν δηλαδη απο το πρωι, θα εμπαινα!

Πληρωσα 60 ευρω για 69. Η κυρια μου εφερε πετσετα για ντους, χωρις να το ζητησω. Αφου δροσιστηκα για κανενα πενταλεπτο ακουστηκαν τα τακουνια της μικρης. Αγγαλιες, φιλια, χαμογελα, τα οποια πιθανον λαθρα να τα εκλεψα, μια που τρομαξα να την πεισω μετα οτι, οχι, δεν ημουνα χτες παλι εδω, οπως ηταν σιγουρη αυτη Μεγάλο χαμόγελο Ή τοσο δυνατα σημαδια της αφησα το Πασχα που την ξαναειδα, ή τι να πω, ευχαριστω το σωσια μου!! Μεγάλο χαμόγελο

Εν πασει περιπτωση, ξαπλωσε το ατελειωτω κορμι της και αφεθηκε στα χερια μου. Γρηγορα λυθηκε, αφου τα μαγικα μου χερια Κουλ βρηκαν τα σημεια που γαργαλιεται! Με πολυ ευχαριστη διαθεση και ναζι!
Αφου βεβαιωθηκα για την, επιφανειακη τουλαχιστον, καθαροτητα της επιμαχης περιοχης, -για την ουσιαστικοτερη ας ελπισουμε οτι βεβαιωθηκαν οι γιατροι της- ριχτηκα στο ψητο!!! Φανηκε να εκπλησεται ευχαριστα απο την μαεστρια μου ΚουλΚουλ
"Αααα, εσυ θα με κανεις να τελειωσω..." Για το επομενο πενταλεπτο, εβγαζε αναρθρες κραυγες, τεντωνε το κεφαλι πισω, εσφιγγε τις παλαμες μου και με τα ποδια της, μια μου εσφιγγε το κεφαλι, μια τα ανοιγε διαπλατα ή τα σηκωνε! Με λιγα λογια το απολαμβανε! Στο τελος, σπαρταρωντας, τραβηχτηκε λιγο και μου ζητησε ενα λεπτο για να ηρεμησει. Φυσικα της το εδωσα.
Μονο με πολυ γνωστες μου το κανω αυτο! Φυσικα το εκτιμω που αφεθηκε!

Η συνεχεια σ΄αυτην. Με περιποιηθηκε ικανοποιητικα, αν και την πιπα της, σαν να την θυμαμαι καλυτερη την πρωτη φορα Λύπη
Το στησιομετρο ομως χτυπουσε κατοσταρες απο ωρα. Δυστυχως, λογω πολυημερης αποχης, δεν αντεξα παρα μονο μ΄αυτην πανω, πρωτα σε βαθυ καθισμα, και μετα ξαπλωμενη πανω μου, με το στηθος της να με πνιγει!
Με κοιταξε με θλιμενο υφος, σαν να αισθανθηκε οτι δεν με ικανοποιησε οσο εγω πριν, με ρωτησε κιολας. Ολα καλα ομως.

Για τις Βουλγαρες, εχω μαλλον την χειροτερη αποψη! Δεν συμβαινει το ιδιο με την Αλεξ. Ηταν χαμογελαστη, ευδιαθετη, ναζιαρα, συνεργασιμη. Δεν περιμενω απο ενα 19χρονο κοριτσι να βαλει φωτιες στο κρεβατι. Περασα καλα και θα ξαναπαω!

Οσον αφορα το χωρο, το μαγαζι αυτο δεν εχει συναγωνισμο, χρονια τωρα. Αψογος!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2012
Όνομα κοπέλας
Άλεξ
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού