Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εχω πολύ καιρό να γράψω κριτική, γιατί βαριέμαι. Πάντα τεμπέλης και χαμένο κορμί είμουνα και θα είμαι.

Τεσπά, περασα από αυτόν τον ναό του έρωτα, αφού ειχα διαβάσει τις αναλογες κριτικές έντιμων και έμπειρων συναγωνιστων. Στόχος μου ήταν η Αλεξία και την πέτυχα διάνα.
Αν και δεν ειμαι λάτρης των μικροκαμομένων πιπινιών, κατι μου έλεγε διευσθητικά οτι θα περάσω καλά. Ωπερ και εγένετο!!!!!!!!!!!

Πρωτη φορά στο στούντιο αυτό, αν και περνάω σχεδόν καθημερινα απο εκεί κοντά.
Ειναι αρκετά όμορφο και καθαρό ως στούδιο με προσεγμενη διακόσμηση.
Η υπηρεσία υποδοχής ηταν σαν να βαριεται κάπως και δεν ειχε πετσέτα στο δωμάτιο.

Βλέπω την Αλεξία και παθαίνω από έρωτα.
Ενα κοντο πιπινάκι με καρε μαλλί και σώμα πετιτ αλλά όμορφο στις αναλογίες.
Η υπηρεσια ξεκινα το ποιήμα της και πριν το τελειώσει πετάω το εικοσαρι απο την τσεπη και μπουκάρω στο ιερο αβατο του έρωτα.

Καλοστρωμένο κρεβάτι, καθαρός νυπτήρας και ντουζίερα, αλλατης.
Πάω για ντουζάκι (αν και πριν κατι ωρίτσες ειχα μπανιαριστει) γιατι η καθαριότητα ειναι μιση αρχοντιά και ενω ειμουνα στην διαδικασία του ξεβγάλματος, ανοίγει η πόρτα και σκάει ένα κεφαλάκι, ρωτονταμε αν έχει πετσέτα.
Πριν απαντησω "Οχι" η Αλεξία εξεφανισθει τρεχοντας να μου την φέρει.
Το χάρικε η νεαρά, οτι έκανα ντουζάκι γιατι όπως μου ειπε στο τέλος οι περισσότεροι δεν κάνουν και βρωμάνε ιδρωτηλας καλοκαιριάτικα.

Με ένα όμορφο χαμογελο με βοηθησε να σκουπισω την κορμάρα μου. Ομως διέκρινα το πιπινάκι κάπως άβολο και παραπονεμένο.
Ξαπλωνοντας στην κλινη κσι πριν προλάβω να απλώσω τα ξεράδια μου πάνω της, καπως απότομα μου το ξεκαθάρησε.
"Δεν κάνω ακάποτα και δεν δινω κώλο"
Ευγενής όπως πάντα και χαμογελόντας της είπα: "Μα ποιός σου ζητησε κάτι τέτοιο;;;;
δεν γουστάρω κωλο και ακάποτα"
Χαμογέλασε το πιπινάκι με ειλικρίνεια και μου απάντησε: ΄Πως ολοι μου ζητανε τετοιες υπηρεσίες και δεν γουστάρω"
"Καλα κάνεις να το ξεκαθαρίζεις απο την αρχή, εμεις θα περάσουμε καλά και χωρίς αυτά"
Χαλάρωσε το πιπινι και άρχισε να μου παστατευει τον πούτσο, ενώσω εγω πιπίλαγα τις ρώγες (πιρόγες) της και χαιδευα το όμορφο και σφιχτο κορμάκι της.
Το κουλό μου πήγε προς το μουνι και το κωλαράκι της, ως αναγνωριστικη αποστολή. Αλλα εξυπνα με αποτρεψε. Πάντως και οι δυο τρυπούλες της ήταν καθαρες και όμορφα δουλεμένες. Το δε αιδίο καφαλφο αβγό.
Μου περασε καπότα κάπως άτεχνα.
Και ξεκινησε τα πνευστα.
Ως γνησια ρουμάνα κορασις το κατέχει το πνευστό πολύ καλα. Φτυσηματα και σάλια δεν είχε, ουτε περιποιση των όρχαιων. Ηταν κάπως ως κλαρίνο της μουσικης ακαδημαικής σχολής του Βουκουρεστίου.
Βαθυ και με εναλλαγές στο ρυθμό: Lento (=αργά)Larghetto(= λιγότερο ευρύ από το Largo)Adagio μετα Andantino(= λιγότερο αργά από το Andante)Allegretto (= λιγότερο γρήγορο από το Allegro Moderato) Allegro Moderato(= λιγότερο γρήγορο από το Allegro)Allegro ma non troppo και στο τέλος Allegro (= χαρούμενο, ζωηρό)Allegro molto (= πολύ ζωηρό)Allegro assai(= πολύ πιο ζωηρό)
πριν φτάσει στο Presto (= πολύ γρήγορο) την σταμάτησα για να μην έχουμε ατυχημα.

Με καβάλησε από μόνη της με αριστοτεχνικο τρόπο.
Η νεαρα αμοζόνα "τοχει" το ιππαστί με άριστα. Καμοροτή και με ομορφο στυλ μπενόβγαζε τον σκληρο πόύτσο μου στο στενό μουνάκι της. Ετσι, είπα να μην της το χαλάσω για αλλάγη στάσης, αλλά την τραβηξα κοντά μου για να της πιπιλισω τις ρωγίτσες. Τα στητα ποτηράτα βυζάκια της, ήταν απόλαυση (σιλικονουχα δεν είναι με τίποτα, εκτος αν ο γιατρός ηταν μεγας επιστημον).
Δεν άντεξα για πολυ χρόνο, στο πενταλεπτο γεμισα την καπότα με σπέρμα.

Εν κατακλείδι, μια πολυ καλή εκτωνοση με ενα ομορφο πιπινάκι.
Η Αλεξία έχει πολυ μέλλον στο χώρο του αγοραίου έρωτα.
Μελλον λάμπρον την αναμένει και (αν δεν αλλάξει το επαγγελματικό της όνομα) θα κάνει ΟΝΟΜΑ.

Σιγουρα θα την ξανααπολαυσω σύντομα.Γλώσσα

Μαγκες μην το χαλάσεται αυτο το πιπινάκι με κακές συμπεριφορές αλλά και μην την κανεται να καβαλήσει κανα καλάμι.
Καθαριότητα-ευγένεια και χαλαρώτητα ζητά και ανταποδίδει καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
alsomas
Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού