Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά την πολύ πετυχημένη κατάθεση προ 20ημερου με την ομορφούλα Νάσια, σήμερα αποφάσισα να κάνω ένα follow up μιας που με αυτήν την κοπέλα έχω ένα είδους απωθημένου μιας που παρόλο που έχει πολύ καιρό στην πόλη δεν είχε βολέψει να την συναντήσω περισσότερο από μία φορά και αυτό είχε γίνει πριν από 20 μέρες όπως αναφέρω παραπάνω. Πήγα λοιπόν αποφασισμένος μετά από την μικρή βόλτα που έκανα, αλλά με μόνη προϋπόθεση να περάσω με 25 ευρώ. Και έτσι έγινε βέβαια το παζάρι με την μαντάμ ήταν σκληρό και κάμφθηκε όταν κατάλαβε ότι θα έφευγα, αλλά επίσης ότι αν μου το κατέβαζε θα περνούσα οπωσδήποτε. Και έτσι έγινε έδωσα τα 25 και πέρασα στο δωμάτιο.

Η Νάσια ήταν πολύ χαμογελαστή και σκερτσόζα όταν μπήκε μέσα, χαδάκια αγκαλίτσες φιλάκια εκατέρωθεν μέχρι να φτιαχτώ, πέρασμα του προφυλακτικού σαν κάλτσα, πίπα καλή με μπόλικο χεράκι όμως, αλλά καυλωτική με eye contact, που μέσα από τον καθρέπτη ήταν πολύ απολαυστική, συνέχεια από πάνω κούνημα καλό, πίπα ξανά πριν την γυρίσω στα 4, τέλειο στήσιμο και δυνατό κάρφωμα και έντονο σφυροκόπημα σε αυτή τη στάση, τον έφαγε ολόκληρο άνετα, στη συνέχεια πάλι πίπα, και φινάλε σε ιεραποστολικό με πολύ δυνατό χύσιμο.

Βέβαια σχεδόν αμέσως τον έβγαλε και δεν μου έδωσε τη χαρά να της το έχω λίγο ακόμη μέσα, ντύθηκε, χαμογέλασε, χαιρέτησε και αποχώρησε.

Χωρίς να έχω πρόθεση να γράψω κάποιο μέτριο σχόλιο, η αλήθεια είναι ότι σε κάθε στάση η Νάσια αυτή τη φορά μου΄ κλεψε κάνα μισό λεπτό, που αν τα αθροίσεις βγαίνουν 3 λεπτάκια, ίσως αυτό να ήταν το αντίτιμο που 5ευρου που έκοψα, ίσως όμως και όχι, βέβαια δεν μου έδειξε το παραμικρό ίχνος, βιασύνης ή ξεπέτας, με άφησε να ολοκληρώσω το έργο μου άνετα χωρίς να δυσανασχετήσει σε κανένα σημείο ακόμη και όταν την πίεσα δυνατά στο πισοκολητό.

Ο χώρος καθαρός, καμιά σχέση με το βρώμικο παρελθόν του, και η μαντάμ πολύ ευγενική και εξυπηρετική.

Γενικά ήταν μια value κατάθεση σε μία upper class κοπέλα, τηρουμένων των αναλογιών για βαρδάρη, και σίγουρα κάποια στιγμή θα την ξαναεπισκεφτώ. Φυσικά ενδείκνυται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Νάσια
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
500
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού