Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 59 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 125691
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συναντηση προσφατη.
Με το που την βλεπω, εμεινα παγωτο.
Η τυπισσα ειναι πιο ωραια απο τις φωτο. Στο προσωπο μου φερε στο μυαλο την Eva Karera(ανοιχτηκε threadακι πολυ προσφατα απο συναδελφο). Χωρις makeupια και τα σχετικα, εχει ενα προσωπο που σου δημιουργει kinky προσδοκιες.
Κορμαρα. Βυζι πολυ οκ, ουτε μεγαλο ουτε μικρο και κωλαρα. Κωλαρα ομως!
Στα της πραξης μπορει πολυ ανετα να σου βγαλει διαθεση για ακραιες καταστασεις(με ολα τα ωραια που συνεπαγεται αυτο). Μιλαει βρωμικα για να τσεκαρει τον πελατη κι αν ο πελατης ενδωσει(και ποιος δεν ενδιδει? Μεγάλο χαμόγελο) ακολουθουν...γλεντια.
Πραγματικα καλη πιπα με φτυσιματα και τα ρεστα, παιρνει πρωτοβουλιες οσον αφορα τις αλλαγες στασεων και αντεχει σφυροκοπημα το οποιο αμφιβαλλω αν αντεχουν πολλες.
Τα κανει ολα πλυν πρωκτικου, το οποιο ειναι πραγματικα κριμα αν αναλογιστουμε την απιστευτη κωλαρα της.
Θα ηθελε να λεει οτι κανει δυο γυρους κομπλε.....αλλα υπαρχει προβλημα.
...το προβλημα που ειναι ρε kazabubura?
Απλουστατο. Ειναι απαραδεκτη οσον αφορα την συμπεριφορα, την επικοινωνια, το social κλπ.
Το κινητο της(ipod, ipad ή οπως στο διαολο λεγεται αυτη η μαλακια) χτυπησε πανω απο 10(!) φορες σε 1 ωρα και απαντησε στις μισες κλησεις! Τις δυο φορες κατα την διαρκεια που προσπαθουσα να της κανω στοματικο....
....καλα κατα την διαρκεια του διαλειμματος αναμεσα ειδικα...τι να πω. Καναμε τσιγαρο, τελειωσε το τσιγαρο, απαντησε σε 3-4 τηλεφωνα και μετα αρχιζε να παιζει με το κινητο. Ειλικρινα, μου ηρθε να κατεβω απ το δωματιο, να παω στο αμαξι που ειχα το playstation, να το φερω και να βαλω να παιξω κανα ματσακι pro να ξεδωσω. Ισως να την επαιζα και κανα διπλο, να της εβαζα καμια δεκαρια μπαλακια για να γουσταρουμε να πουμε. Μεγάλο χαμόγελο
Μετα απο αυτο η οποια διαθεση υπηρχε για δευτερο γυρο απλα εξαφανιστηκε. Ξενερωσα τελειως. Οποτε οταν επιτελους αφησε το κινητο και πηγε να ξεκινησει παλι, της ειπα οτι ειμαι κουρασμενος και οτι δεν ηθελα.
Δεν ξερω αν επρεπε να της την πω ή οχι και δεν με ενδιαφερει αυτο. Δεν θα κερδιζα κατι ουτως ή αλλως. Αυτο που ξερω μετα βεβαιοτητας ομως ειναι δυο μερες πριν επαιξα champions league με Νayomi και δυο μερες αργοτερα επαιζα intertoto με την daniella.
Συνοπτικα, καρφι δεν μου καιγεται το ποσο καλα κανει sex, το αν εχει κωλαρα(που εχει), ή το ποσο γλειφιτζουρι μπορει να σου κανει τον πουτσο.
Αυτο το πραγμα με το κινητο τα γαμαει ολα. Ξενερωνεις ρε παιδι μου.

Φυσικα, ολο αυτο μπορει να συνεβη απλα σε μενα. Εσεις ειναι πολυ πιθανο να εχετε διαφορετικη εμεπιρια μαζι της και να παραμιλατε μετα. Δεκτον. Αλλα δεν αλλαζει την ουσια για μενα η οποια λεει οτι daniella μου εχεις την πιο απιστευτη κωλαρα της πιατσας ισως αλλα...στα @....@ μου.

Οχι τιποτα αλλο αλλα ετυχε να μην εχω και τιποτα καλο στο αμαξι να ακουσω μετα για να ξεφυγω. Την εβγαλα με....limp bizkit αντεγραμμενο καμια δεκαετια πριν. Καταντια Λύπη

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2012
Limp biskit?? Τι μου θύμισες τώρα ρε φίλε?? Και γαμω τα συγκροτήματα....
02 Αυγούστου, 2012
δηλαδή θες να μας πεις πως εσύ βαθμολογείς το social time και όχι τον κυρίως λόγο της επίσκεψης....Χμμμ;
μάλλον για γκόμενα ψάχνεις φιλαράκι αΛΛΆ ΌΧΙ ΚΑΙ να θεωρείς τον βουκεφάλα την Toyotomi champions league επειδή στο social λέει βλακιούλες και χαζογελάει ...

Ελεος
02 Αυγούστου, 2012
αφού σε ενοχλούσε το κινητό γιατί δεν της είπες να το κλείσει?
02 Αυγούστου, 2012
ΝΙΤΡΟ ο καθενας εχει τις παραξενιες του. Εμενα με ενοχλησε το σκηνικο με το κινητο. Οπως με νοιαζει και το διαστημα αναμεσα στο γαμησι. Θελω να κανω το τσιγαρο μου χαλαρα και ωραια να πω και 4-5 μαλακιες(ή μη) χωρις να νιωθω οτι ειμαι σε ....κομμωτηριο. Και αυτο το διαλειμμα μεσα στην τιμη που πληρωνεις ειναι. Δεν ειναι ...extra. Παλι καλα που δεν ειχε και laptop! Αν εσενα δεν σε νοιαζουν αυτα, μπραβο σου και γουστο σου. Το οτι εσυ θεωρεις την εκαστοτε Ναυομι βουκεφαλα επισης δικαιωμα σου. Αν και δεν καταλαβαινω τι σχεση εχει η nayomi τωρα. Γουστα ειναι αυτα και εμπειριες. Δεν γινεται να χουμε ολοι τα ιδια. Και οχι δεν ψαχνω για γκομενα. Πως βγαζεις τετοια συμερασματα ειναι το αποριας αξιον Χμμμ;
Αυτο που θεωρω τελειως ακυρο ειναι να την λες σε καποιον απλα και μονο επειδη εχει αλλες παραξενιες απο τις οποιες δικες σου. Eλεος οντως. Τελος παντων.

@prokopis-proikismenos
Σε αυτο φιλε δεν ξερω τι να σου πω. Μαλακια μου κατα πασα πιθανοτητα αν και θεωρω οτι και να της το ελεγα δεν θα αλλαζε κατι απο την στιγμη που ηδη ειχα ξενερωσει. Δεν γαμεις. Ειπα. Σε μενα εκατσε ετσι η φαση. Σε αλλον μπορει ναναι τελειως διαφορετικα.


@loveseeker
Καποτε Μεγάλο χαμόγελο
03 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αγαπητέ δεν σου την λέω, την άποψή μου καταθέτω ...μπορεί να μην σου αρέσει όπως μάλλον δεν άρεσε και στην toyotomi που έσπευσε να μου ζητήσει το λόγο ,αλλά δεν παύει να είναι η άποψή μου.
Το να πας να πηδήξεις και να κρίνεις όλα τ'αλλα εκτός από αυτό δεν το καταλαβαίνω γιατί εγώ μάλλον θα αντιδρούσα διαφορετικά και αντί να κάθομαι να την κοιτάω να μιλάει στα κινητά θα ντυνόμουν θα άφηνα ενα πενηντάρικο και 2 μπινελίκια και θα έφευγα...

Τώρα γιατί η Toyotomi παρεξηγήθηκε που την είπα βουκεφάλα και όχι χαζοχαρούμενη δεν ξέρω ας τα βρει με τον ψυχολόγο της και καλή καρδιά

(κουβέντα κάνουμε αδερφέ δεν τρέχει και τίποτα αν μου ρίξεις και κανένα καντήλι )
03 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε το σχολιο για την ναομι δεν με αφορα. Οπως και το τι παιχτηκε μεταξυ σας και την χαρακτηριζεις ειτε τογιοτομι ειτε βουκεφαλα. Οπως δεν αφορα και κανενα νομιζω.
Δικο σου θεμα.
Κατα τα λοιπα, ο καθενας σε καθε κριτικη επικεντρωνεται σε αυτα που ειτε του αρεσαν ειτε οχι. Δεν εχω γραψει εκατονταδες κριτικες. Μερικες μονο τις οποιες ολοι μπορουν να δουν. Σε ολες ημουν σαφης νομιζω γυρω απο τηρηση υπηρεσιων και τα σχετικα. Οπως και στην ντανιελα. Την κρινω για την συμπεριφορα της γιατι και αυτο ειναι πολυ σημαντικο. Αν εσυ θα της πεταγες τα λεφτα στην μουρη ή θα εφευγες ειναι κατι που αφορα εσενα. Εγω δεν λειτουργω ετσι.
Και δεν ειναι οτι δεν μου αρεσει η αποψη σου. Ο καθενας εχει δικαιωμα να λεει οτι θελει. Απλα εχε υποψιν οτι με την ιδια λογικη μπορω και γω να βγω να γραψω στην κριτικη σου για την donna πριν κανα μηνα, οτι οταν την συναντησε φιλος εφυγε με τις καλυτερες των εντυπωσεων σε αντιθεση με σενα. Τι παει να πει αυτο? Οτι επρεπε να βγω και να γραψω 'ελεος νιτρο τι ειναι αυτα που γραφεις'? Οχι βεβαια. Ο καθενας με τις εμπειριες του και τις παραξενιες του. Αυτα. Τα λεμε.
06 Αυγούστου, 2012
Οντως απίστευτη κωλάρα αλλά οχι και δεν την δίνει , γιατί προσωπικά της είχα κάνει τον κώλο χωνί αρκετές φορές . Γαμήσι στην κωλότρυπα και χύσιμο στο στόμα , όλα μέσα .
Αυτά για να μην λέει οτι θέλει η Ντανιέλα .
Η γκόμενα δυστυχώς είναι αρκετά κυκλοθυμική , όταν είναι στα κέφια της κάνει τρελό κρεβάτι , ειδάλλως άστα .
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7