Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 280324
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν ξερω γιατι αλλα οι τελευταιες μερες του Ιουλιου με εκαναν να σκεφτομαι το sex 25 ωρες το 24ωρο. Κι ενταξει παντα το σκεφτομαι Γλώσσα, αλλα ειλικρινα δεν ξερω τι μου συμβαινει το τελευταιο διαστημα. Σεξομανης πλεον? Χμμμ; Δεν γαμεις. Οι εποχες ειναι δυσκολες πλεον και πρεπει να σκεφτομαστε σαν ωριμοι ενηλικες που θα δινουμε τα λεφτα μας, αφου ειναι δεδομενο πλεον οτι δεν περισσευουν. Ετσι κι εγω σαν ωριμος ενηλικας που θετει προτεραιοτητες στην ζωη του, αποφασισα να φαω ολα τα λεφτα που ειχα για καλοκαιρι στις πουτανες! Μεγάλο χαμόγελο
Γιατι ολα ειναι θεμα προτεραιοτητων Γλώσσα

Πρωτη πρωτη στην λιστα μου με τις ανεξαρτητες που δεν ειχα συνευρεθει ηταν η Nayomi.
Το γεγονος οτι ειναι ελληνιδα με εκανε πολυ επιφυλακτικο για καιρο ομολογω. Δεν ξερω γιατι(δεν εχω κι αλλη εμεπιρια με ημεδαπη cg), αλλα τις ελληνιδες καπου τις 'φοβαμαι'. Για αρκετους λογους.

Η συνεννοηση εγινε πολυ ευκολα και το ραντεβου πραγαματοποιηθηκε στο γνωστο ξενοδοχειο στην Καλλιθεα(ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΣΤΙΣ ΝΤΟΥΖΙΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΠΟΔΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ Θυμός- sorry για τα κεφαλαια αλλα μου την εχουν δωσει οι μαλακες). Ημερομηνια σχετικα προσφατη.

Αφου ειχα παει κανα μισαωρο νωριτερα οπως συνηθως για να κανω το ντουζακι μου με την ησυχια μου, να καπνισω τα τσιγαρακια μου κλπ, χτυπαει η πορτα.
Ανοιγω και βλεπω αυτο που στο μυαλο μου ειναι ορισμος της λεξης bimbo. Μια κοπελα με ωραιο προσωπο(τιποτα τρομερο), εξαιρετικα μεγαλο στηθος(μαλλον οτι μεγαλυτερο εχω δει οσο καιρο ασχολουμαι με το αθλημα), τουρλωτο κωλο κλπ.
Πρωτη εντυπωση μια χαρα!

Αφου ξεπερασαμε τα διαδικαστικα(στα οποια παντα λεω 3-4 μαλακιουλες για να σπαει ο παγος και να τσεκαρω αν η εκαστοτε κοπελα εχει χιουμορ κατι το οποιο ειναι βασικοτατο για μενα), μπηκε να κανει το ντουζακι της.

Οταν βγηκε, κατευθειαν μου εβγαλε την πετσετα και με αρχισε σε μια πιπα για σεμιναριο. Βαθια, υγρη, deep throat εκπληκτικο. Φτυσιματα, σκασιματα στην γλωσσα, ολα τα @...@ μεσα(τρομερο), για 10 λεπτα ειδα αστερακια.
Επειδη δεν αντεχα ομως μονο να χουφτωνω τις βυζαρες της, την γυρισα ωστε να προχωρησουμε σε 69. Εξαιρετικη αισθηση το γατακι της, ενω τα χερια μου δεν ελεγαν να ξεκολλησουν απο τα βυζια της(αλλο να το λεω και αλλο να το βλεπω και να το πιανω. Οι βυζολαγνοι που δεν εχετε προβλημα με σιλικονες και τα ρεστα θα παθετε ζημια). Κι επειδη σε καποια φαση ο δικος σου εγινε πιο κοκκινος και απο την σημαια της Κινας απο την καβλα, περασμα καποτας και το ιεραποστολικο ακολουθησε. Γλωσσοφιλα, λαγνες ματιες και εν συνεχεια βαθια φιλια στον λαιμο της και κραυγουλες δικες της ηταν αρκετα ωστε η καταθεση να μην αργησει. Μεσα της. Απολυτη αισθηση.

Βουρ για μπανιο και οι δυο και εν συνεχεια τσιγαρακι.
Ακολουθησε μια συζητηση την οποια ειλικρινα απολαυσα. Ετυχε να αναφερθουμε σε 2-3 ζητηματα στα οποια μαλλον εχουμε κοινα βιωματα και οι κουβεντες που ειπαμε σιγουρα απεχουν παρα πολυ απ το να ειναι οι τυπικες σαχλαμαρες που λες σε τετοιες περιπτωσεις. Προσγειωμενη κοπελα με καλη καρδια. Αν σημαινει τιποτα αυτο για κανενα δηλαδη. Για μενα ειναι λογος να την δω και αλλη φορα παντως. Τα ξεκωλα πουτανακια που απλα καθονται και λενε μαλακιες μονο για να περασει η ωρα και να παρουν τα φραγκα να φυγουν ειναι καλα για ενα πηδο. Δεν τις θυμασαι μετα ομως Χαμόγελο

Ξεκινημα δευτερου γυρου με γλειφομουνι. Και αν την πρωτη φορα τα βυζια της δεν τα αφηνα με τιποτα, αυτη τη φορα πρεπει να αφησα αποτυπωμα πανω τους Ντροπή
Απο την ενταση της φωνης της καταλαβα οτι της αρεσε πραγμα το οποιο με εκανε παλι πυραυλο. Οποτε περασμα σκουφου και παλι και στησιμο στα τεσσερα. Εχει απιστευτη μεση η οποια σπαει με τετοιο ρυθμο που η εισχωρηση ειναι πληρης. Ο αρχικα αργος ρυθμος μου γρηγορα εγινε σφυροκοπημα στο οποιο τα εδωσα ολα. Ηξερα ηδη οτι δεν ηθελα αλλη σταση, οποτε η δευτερη καταθεση δεν αργησε στο υπεροχο για τετοιες περιστασεις στηθος της.

Μπανακι και αποχαιρετισμος.
Συνοπτικα? Παρα πολυ ευχαριστημενος. Εξαιρετικο sex με πολυ καλη συμμετοχη, κορμι για τσοντα της vivid κι ενα κοριτσι πολυ καλο που ξερει που παταει και που βρισκεται. Θα την ξανασυνατησω σιγουρα.

Παρ' ολα αυτα η επιστροφη σπιτι δεν ηταν το ιδιο ευχαριστη. Οι νεοι ηχοι των αγαπημενων και πολυλατρεμενων morbid angel των οποιων τον τελευταιο δισκο ακουσα πρωτη φορα στο αμαξι, ειναι απλα μια απογοητευση Λύπη
Ολοι οι μεγαλοι δικαιουνται στραβοπατηματα σαφως αλλα τα χρονια περνανε αμειλικτα. Και τα call girls μπορεις να τα αντικαταστησεις. Tα μεγαλα συγκροτηματα ομως οχι Λύπη
Δεν γαμεις. Την επομενη μερα ενα αλλο call girl θα περιμενει κι ενας αλλος δισκος απολαυστικου βορβορωδους death metal θα ειναι εκει για σενα για να κανει την ζωη σου απολαυστικη Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2012
Μην στεναχωριεσαι τυπε! Να ζησουμε να τους θυμομαστε! http://www.youtube.com/watch?v=hJXOB7nN4OM&feature=fvst ΣπασίκλαςΣπασίκλας

Οι βυζουμπες ομως? Αποζημιωση τρελη! Γλώσσα
02 Αυγούστου, 2012
Όπως τα λες φιλε,το πατριωτακι τα σπαει.εξαιρετική περίπτωση το πατριωτακι,καλή καρδιά και μυαλό ξυραφι.
02 Αυγούστου, 2012
φιλε καλησπερα...το αποτυπωμα ηταν ολα τα λευτα...θελω να σε ρωτησω το ξενοδοχειο ηταν εξτρα υποθετω ε?
02 Αυγούστου, 2012
Ναι φιλε ειναι +25 περιπου.
02 Αυγούστου, 2012
Πολυ καλη κριτικη!!
Το διλλημα μεταξυ διακοπων και call girl το βιωνω κι εγω! Money Mouth
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5