Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απογευματακι λοιπον παω για καταθεση σπερματος στο σπιτακι....ηταν ησυχα τα πραγματα ευτυχως και δεν ειχε καθολου κοσμο....οταν μπαινω που λετε εμφανιζεται η Αννα μαυρο μαλλι ομορφη και με μετριο στηθος αλλα καλη ρωγα...χωρις να το σκεφτω μπαινω μεσα στο δωματιο....μετα απο λιγο ερχεται η Αννουλα με χαιρεταει βγαζει τα μωβ εσωρουχα της με ρωταει τι κανω ποσο χρονων ειμαι και μου λεει ειμαι λιγο κουρασμενη επειδη ειχα 2 βαρδιες μαζι...ξαπλωνω ερχεται και αυτη μου βαζει το προφυλακτικο και δυστυχως δεν εκανε προκαταρκτικα αλλα μου εκανε ωραια πιπα και συγχρωνως μου χαιδευε και τα αρχιδια κατι το οποιο μου αρεσει πολυ.....δεν ηθελα και πολυ και σε λιγο ειμουν ετοιμος.....ερχεται απο πανω αλλα για λιγο επειδη οπως μου ειπε πιο πριν ηταν κουρασμενη....μετα την φερνω στα πλαγια...πρωτη φορα εκανα αυτην την σταση....ηταν πολυ ωραια εμπειρια..... ο κωλος της σφηχτος φανηκε δεν φανηκε νερουλος και ηταν και λιγο πεταχτος πραγμα που μου αρεσει πολυ στην γυναικα....μετα απο λιγο την γυριζω στα τεσσερα και εκει κατεθεσα.....δεν καθησα πολυ ωρα δικαιολογημενα βεβαια επειδη ειχα τοσο καιρο να παω ....οταν τελειωσα και παει να φυγει της λεω εισαι πολυ ομορφη....και μου λεει ευχαριστω αλλα και εσυ εισαι ομορφος δεν ειμαι μονο εγω Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Κουλ παντως σε γενικες γραμμες εγω θα την προτεινα για οποιον θελει μια καταθεση σπερματος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2012
Eιχε δυο βαρδιες μαζί ε;Aυτο ξέρεις τι ειναι ετσι; ΘυμόςΣε προετοιμασε απο πρίν να μην περιμένεις και πολλα!Εγω παντως δεν προκειτε να μπω τώρα που έμαθα οτι δεν κάνει προκαταρκτικά!Ευτυχως που ο καθαρός χώρος δικαιολογέι κάπως το 20 αρικο!
01 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι ευτυχως που ειναι καθαρος ο χωρος....ομως εμενα δεν με πειραξε και πολυ που δεν ειχε προκαταρκτικα....ηθελα απλα μια εξαγωγη υγρων Κουλ Κουλ παντως μπορει να ξαναπαω παλι να δω αν εχει καμια καινουρια....καθε ποτε αλλαζουν συνηθως αυτες ??
16 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πηγες καθολου αυτες τις μερες ?? λεω να παω την δευτερα μαλλον και δεν ξερω τι θα αντικρυσω........αν θα αξιζει ή οχι....Χμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3