Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 12 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εκπληξη στα ματια μου, ως μανα εξ ουρανου, εμοιαζε η Γουεντυ οταν την αντικρυσαν τα ματια μου, χωρις δευτερη σκεψη μπηκα μεσα στο δωματιο πληρωνοντας το αντιτιμο των 30€ στον τσατσο της βραδυας, το δωματιο διεθετε τον ιδιο διαολεμενο ανεμηστηρα να βαραει στην φουλ ταχυτητα, απο το τιποτα καλο και αυτο. Η γουεντυ δεν αργησε να μπει μεσα, για οσους δεν την ξερουν ειναι μια γνησια μαυρουλα που δηλωνει Βραζηλιανα, τα χαρακτηρηστικα τα εχει ολα, πεταχτη αφρατη νεγρικη κωλαρα, βυζι καλουτσικο με τεραστεια ρωγα που βγαζει ματι, εναν ποντο μακρος ειναι σιγουρα.!! ...προσωπο σκυλε με απολυτα τσιμπουκοχειλα, γενικα ειναι τουμπανιασμενη σε ολα της, αλαγη εκανε στο μαλι της το οποιο το εκανε ξανθο και της παει αρκετα, πρωτη φορα πηδαω ξανθια μαυρη.!!
Οπως ειπα η κοπελια μπηκε γρηγορα μεσα στο δωματιο με αναιβασμενη διαθεση τερμα πανω στο ταβανι, πηδηξε στην αγγαλεια μου και ανεβηκε στο κρεβατι βγαζοντας το σουτιεν της και τουρλονοντας την κωλαρα της οπου της τον ακουμπησα γερα τον σηκωμενο πουτσο μου, εγλυψα αρκετα τα βυζακια της και τις τρελες ρωγες της, απο εκει και περα το τι ακολουθησε ουτε στα ποιο τρελα μου ονειρα, πιστευω εκανα ενα απο τα καλυτερα αλα hardcord γαμησια της χρονιας.!! ισως και της μπουρδελοκαριερας μου.!! ...η Γουεντυ γαμηθηκε παθιασμενα και τρελα λες και ειχε να γαμηθει κανα χρονο, η συμετοχη της ηταν περα για περα εκτος της φαντασιας μου.!! ηταν λες και με πληρωνε αυτη για να γαμιθει μαζι μου παρα εγω... η πιπα της τρελη και μανιασμενη αφου πρωτα περιποιηθηκε τα μπαλακια, αλλα και προσπαθησε να μου βαλει και δαχτυλο.!! ευγενικα της ειπα οτι εκει ειναι μονο αυστηρα exit.!! το καταλαβε και δεν ασχοληθηκε ξανα, εκανα στην ακρη το βρακι της και επεξα με το μουνακι της χωρις να μου το αρνηθει, εξτραδακι δωρο 69, να εχω την μοσχομυρηστη μουναρα της σε αποσταση αναπνοης.!! ...αυτα ειναι.!! Μεγάλο χαμόγελο αλλα ο χαμηλος φωτισμος δεν μου επετρεπε να το απολαυσω οπτικα, και αρκεστηκα μονο στην αφη, γενικα το μωρο μοσχοβολουσε ολοκληρο, δυο στασεις, πρωτα απο κατω, αφου μου εκανε τσαλιμακια την χαιδεψα και την επεξα αρκετα πριν της το βαλω, εδειχνε να γουσταρει αρκετα, και κανενα ιχνος βυασυνης αν και οι κινησεις της ηταν βεβιασμενες και γρηγορες, με το που της τον εβαλα με προσταζε να της τον βαλω ολο μεσα και να την γαμαω ολο και ποιο δυνατα, τα εδωσα ολα για ολα, οι φωνες της πρεπει να ακουγοντουσαν εως εξω στον δρομο.!! συμετοχη δικη της απο κατω ακετα, σε μια δοση με γαμουσε αυτη απο κατω και εγω καθομουν ακινητος, καπου εκει κουραστηκα.!! βγηκα και εγυρα προς τα πισω να παρω ανασες, τον πηρε ξανα στον στομα της σαν τρελη, σαν λυσασμενη δεν χορταινε να τον τρωει, ανεβασμα απο επανω σε reverse cow, να πηδιετε μανιασμενα και να μην χορταινω να βλεπω την νεγρικη κολαρα της να χωρευει πανω στον πουτσο μου, βαθια καθησματα με κυκλικες κινησεις, κατεβενει απο τον πουτσο και με πιπωνει για τριτη φορα, εκει δεν αντεξα, η καυλα ηταν τετοια που τα εριξα ολα στο τσιμπουχειλομενο στοματακι της (με καποτα ενοητε) συνεχισε να με πιπωνει με μανια στραγγιζοντας με ολοκληρο ενιωθα να μου βγενει η ψυχη κυριολεκτικα, ετρεμα ολοκληρος μου ειχαν κοπει τα ποδια, μου εβγαλε την καποτα με καθαρησε ελαφρια με χαρτι και αφου πληθηκε αποχωρησε απο το δωματιο λεγοντας της οτι θα με ξαναδει μπροστα της...
Λοιπον η Γουεντυ ειναι μια ξεχωρηστη περιπτωση, περιπτωση που δεν βρησκεις ουτε στην Μπουρδελοσαλονικα, ειναι μια στις εκατο που λενε, ξερει να κανει την δουλεια της και με το παραπανω, το γουσταρει πραγματικα ή ξερει τι ακριβως θελει ενας αντρας απο μια ιεροδουλη, για αλλη μια φορα με αφησε αφωνο...η βασιλισα της Επαρχιας, ενας τιτλος που της τεροιαζει απολυτα...επαθα ζημιαααα.!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Wendy
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.075
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού