Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 20 10
Call-Girls 31638
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
μετα τη lena απο το ιδιο γραφειο,ειπα να δοκιμασω το κατερινακι και αποδειχτηκε πως εκανα καλα.στην ωρα της το κοριτσι,ντυμενο με μινι τζιν και μια ωραια μαυρη μπλουζα με την πλατη εξω.ειχα παραγγειλει redbull απο πριν και παγωμενο νερο γιατι εξω ο καυσονας δεν αστειευοταν.
βουρ για ντουζακι το κοριτσι μιας και εγω ειχα ηδη κανει οσο την περιμενα και ξεκινημα με δισταχτικα φιλακια και χαδακια στην αρχη.τα φιλια ολο και βαθαιναν και φανηκε οτι ειναι το ατου του κοριτσιου.στηθος προεφηβικο με ευαισθητες ρωγες.δεν με χαλασε γιατι παει στον σωματοτυπο της.της ειπα μαλιστα να μην το πειραξει ποτε και να το αφησει φυσικο.οι βυζολατρες προσπεραστε...
κωλος?οτι πιο σφιχτο εχω πιασει στην μπουρδελοκαριερα μουΓλώσσα νινακι σφιχτο που το τιμησα δεοντως και μονο του και σε σταση 69.η πιπα της ειναι εξαιρετικη ενω ταυτοχρονα στηνοταν ετσι ωστε να βλεπω στον καθρεφτη την πατουρα της.
μετα την πιπα ξεκινησε ενα cowgirl με προσωπο προς τα μενα,φιλια βαθεια σε στομα και στις ρωγιτσες της.γυρισμα ιεραποστολικα οπου σφιχταγγαλιασμενοι τελειωσα μεσα της.
δευτερος γυρος δεν υπηρξε αν και τον επεδιωξε η κοπελα μιας και δεν ειχα χρονο εγω.στο social τωρα ευχαριστη συζητηση με μετρια αγγλικα.αλλα μηπως εγω μετρια δεν τα μιλαω?Μεγάλο χαμόγελο
συμπερασμα?δροσερο πιπινακι με διαθεση που τιμαει τα λεφτα της αν και η τιμη θα επρεπε να ειναι στα επιπεδα της lenasΧμμμ;
ευχαριστω κατερινακι για το υπεροχο μεσημερι...Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 30, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.629
Πόντοι:
2.197
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού