Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 30 10
Γενική βαθμολογία
 
2.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Έχω σταματήσει να γράφω κριτικές λόγω έλλειψης χρόνου κυρίως. Τη σημερινή περίπτωση την κρίνω ξεχωριστή και για αυτό την αναφέρω.
Σήμερα στην απογευματινή βάρδια επικρατούσε μπαζοσύναξη. Από τις χειρότερες τσάρκες που μου έχουνε τύχει. Το μόνο καλό ήταν ότι τυχαία συνάντησα το συναγωνιστή χλεχλέκια , μιλοπετρόζα , τον πιστό ιππότη της ηδονής και μερικούς άλλους. Από μπάζα δεν ξέρω ποια να πρωτοαναφέρω , καλύτερα να ταπ παραλείψω και να ξεχάσω κι εγώ. Πάντως από Κολοκύνθους γενικά μην περάσετε (εκτός από τον Απόλυτο) για να κοιμάστε πιο ήρεμα τα βράδια. Κάποιες γυναίκες δεν ξέρουν πότε να σταματήσουν το επάγγελμα...
Στο κυρίως πιάτο τώρα , διάλεξα τη Ρωξάνη στο Ακομινάτου (ισόγειο) όχι γιατί άξιζε εμφανισιακά ή για κάποιο άλλο λόγο , απλά βαρέθηκα και ήθελα να τελειώσει η φάση (ήταν μια άσχημη τσάρκα όπως προαναφέρθηκε , ο μέσος όρος κιλών της κάθε εκδιδόμενης πρέπει να ήταν πάνω από 80). Η Ρωξάνη είναι μελαχρινή Ρουμάνα και 35άρα όπως την έκοψα , πλαδαρή με κοιλίτσα. Τέλος πάντων , πάμε στα του δωματίου.
Κατευθείαν αλοιφή στον κόλπο της έβαλε όταν μπήκε , λάθος πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνησε αεροπίπα. Αυτό κράτησε για ένα λεπτό. Ήταν βιαστική και δυσανασχέτησε που δεν είχα στύση. Μου παραπονέθηκε για το πώς θα συνεχίσει. Άρχισε τη χειρομάλαξη άγαρμπα. Σιγά κορίστσι μου , δεν κάνουμε αγώνες ταχύτητες για το βιβλίο Γκίνες. Τέλος πάντων , της είπα να φύγει κι αυτή δεν μπορούσε να κρύψει τη χαρά της. Η Ρωξάνη έμεινε στο δωμάτιο 3-4 λεπτά περίπου.
Έπειτα από αυτήν την κοροϊδία πήγα να ζητήσω τα χρήματα πίσω με καλό τρόπο. Η τσατσά πήρε αμυντική στάση μην ξέροντας τι να κάνει και φώναξε την κοπέλα. Η Ρωξάνη βέβαια δεν ήθελε να χάσει τα λεφτά και άρχισε τα "εγώ έκανα πίπα" και "πρέπει να πληρωθώ" και διάφορα τέτοια. Άρχισε να κάνει και υπαινιγμούς για την ικανότητά μου (τάχα δε θα μπορούσα να έχω στύση!). Κατάλαβα ότι δεν είχαν σκοπό να επιστρέψουν τίποτα και άδικα έχανα το χρόνο μου. Έφυγα λοιπόν με μείον δέκα ευρώ και μία αρνητική εμπειρία.
Πολύ αντιεπαγγελματική συμπεριφορά. Ελπίζω τα δέκα ευρώ μου να τους βγουν ξινά. Απ΄ ότι έχω καταλάβει στο συγκεκριμένο οίκιο στέλνουν όλες τις αποτυχημένες. Πλέον δε θα ξαναπεράσω ούτε απ' έξω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνη
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
6
Πόντοι:
2.067
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουλίου, 2012
όντως στο συγκεκριμένο σπίτι ποτέ δεν έχει κάτι της προκοπής(όπως βέβαια και το 80% των σπιτιών στο μετάξι...)
αλλά τέτοιες ξεπετατζίδηκες πρακτικές καθώς και το ότι η κοπέλα πήγε να σε βγάλει ότι έχεις πρόβλημα είναι απαράδεκτα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1