Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161768
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπηκε μεσα και αφου της εκανα μια επιθεση στα ορθια χουφτωνοντας απο πισω την κωλαρα της και πεφτοντας χαμηλα τα ωραια ποδαρακια της, με μια ξινιλα με ρωτησε τι κανω.?? φυσικα της απαντησα σε χουφτωνων να καυλωσω γιατι βιαζομαι.!!! με κοιταξε απορημενη και με ξαπλωσε στο κρεβατι, με καβαλησε αναποδα φερνοντας την ντυμενη κωλαρα της στην μαπα μου, οπου την απολαυσα αρκετα πριν κανει κινηση να σκισει το σακουλακι, το οποιο περασε σαν καλτσα, χωρις να εχει βγαλει τιποτα απο το πρασινο φορεματακι που φοραγε, αρχισε μια πιπα απλη κλασικη με παρα πολυ ντιπ, τον επερνε ολον μεσα κανονικα, αποκαλυψα τα βυζακια της τα οποια αν και μικρα ειναι λαχταριστα, σταματησε μονη της την πιπα και ετσι οπως ημουν ξαπλωμενος με καβαλησε αναποδα, αφου πρωτα χησημοποιησε αντιτριβιτικο, τον εβαλε μεσα της στα γονατα για αρχη οπου εβλεπα την πλατια κολαρα της αν αναιβοκατεβενει τρελααα.!! και αργοτερα επεσε προς τα πισω στηριζομενη στα χερια της, ενωσε τα ποδια της και γαμηθηκε σε δυνατο ρυθμο ακουγοντας βαρια την αναπνοη της, την βοηθησα ελαχιστα και εγω απο κατω, η σταση ηταν περα για περα καυλωτικη και αν μου ερχοταν να χυσω θα τα εριχνα ολα ετσι για την φαση, αλλα ορεξη ακομα δεν ειχε ερθει, εκει σκεφτομουνα ποσο ατυχο ειναι το κοριτσακι να μην εχει βυζια μεγαλα να πεφτουν αριστερα δεξια ...να τα χωρταινω.!! αλαγη ιεραποστολικα οπου και εκει εδειξε παθος αλλα το χερι της ηταν συνεχεια μπροστα στην μουναρα της να μην μπενω ολος μεσα, γλυψιματακι στο λαιμουδακι δεχτηκε αλλα και ελαφρυ στα βυζακια, αλλα και κατι ελαφρυα προστυχολογα βγεναν δειλα δειλα απο το στοματακι της, τελευταια σταση στα 4αρα στην αφρατη κωλαρα της, το ενα χερι στην κωλοτρυπα της να παιζει με αυτην την, κλασικη κινηση της, η οποια αν και δεν ρωτησα δεν πρεπει να την δεινει, το χερι μετα κατεβηκε παλι στην μουναρα της, αλλα ηταν σαν να μην υπηρχε μιας και η φορα που ειχα παρει ηταν μεγαλη και την κοπανουσα για τα καλα οσπου εχυσα, και επυβραδυνα βγαζοντας τον απο μεσα της, εγυρε το κεφαλι της στο στρωμα και συνεχισε να χαιδευει την κωλοτρυπα της...Χμμμ;
Για αλλη μια φορα η Λιλη δεν με εξεπληξε οσο θα περημενα, ο τιτλος τα λεει ολα, παραμενει ξινη μεσα απο την επιτακτικοτητα της αλλα το πουτανακι εχει φιλοτιμο μεσα της, δεν περημενα να εχει τοσο συμετοχη και να χτυπηθει αρκετα απο επανω, δεν κομοδινιασε με τα 30€ τα τιμισε αλλα εως εκει, παπαδες δεν ειδα, αλλα ουτε και βυασυνη, αν ηταν λιγο ποιο γλυκια, λιγο ποιο τρυφερη, θα εκανε την διαφορα, αλλα αυτα τα μουτρα ισα με το πατωμααα.???...αλλη φορα μαζι της θα υπαρξει αλλα οχι στα κοντα, οπως παντα, μιας και δεν την εχω στα στανταρ μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Λίλη
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.165
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού