Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 44 10
Sex Studio 82611
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Αμαντα ειναι μια petite κοπελα, γυρω στα 20, σαν αυτες που μ αρεσουν που και πολλες φορες μου εχουν βγει.
Μελαχρινη, κανονικο υψος, αδυνατη με μικρο στηθος και λαχταριστο κωλαρακι.
Ειχα περασει και πολυ καλα προσφατα εκει με την Τζουλια, οποτε λεω λες να ειναι ιδια περιπτωση? Τζιφος.

Στο σαλονι βγηκε χαμογελωντας ομορφα...στο δωματιο χασμουριωντας!!!
Πολυ μου τη δινει αυτο!!! Αλλη να βγαινει στο σαλονι, και "αλλη" στο δωματιο. Γι αυτο και μονο γραφω την κριτικη
Κυριολεκτικα χασμουριωντας ομως!!! Ηταν ομως και μεσημερι, δικαιολογειται εε?
Τι πιο ωραιο για να ξεκινησει μια ερωτικη περιπετεια!!!
Απαντησε με το ζορι σε κανα δυο αναγνωριστικες ερωτησεις, στα ορθια, και μετα επειδη κουραστηκε, ξαπλωσε!!
Μ΄αφησε να επεξεργαστω το κορμι της τελειως ακινητη! Κανα δυο φορες που γυρισα να την δω για να καταλαβω μηπως
ντρεπεται, φοβαται, δεν ξερει τι να κανει, δεν ειδα τιποτα απ΄αυτα, αλλα ενα υφος υπεροψιας!!
Την γυρισα μπρουμητα κι εγω να μην την βλεπω, μια που το κωλαρακι της ηταν σαφως πιο ενδιαφερον απ΄το προσωπο της.
Καποιες στιγμες αναρωτιομουν αν ανασαινει. Καμια βιασυνη χρονου φυσικα Μεγάλο χαμόγελο Την ειχε καταβρει ξαπλα!

Με το ζορι την ξεσηκωσα να αναλαβει κι αυτη τις ευθυνες της Μεγάλο χαμόγελο Οχι οτι περιμενα κατι...
Ουτε λογος φυσικα να ανεβει απο πανω. Απορω και που της το ζητησα!!! Θα πεφτε Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Δεν χρειαζονται αλλες περιγραφες.
Ο μονος λογος που καταφερα να τελειωσω ηταν οτι...ηταν μεγαλος ο συντελεστης τριβης Μεγάλο χαμόγελο
Πραγματικα θα απορησω αν στο μελλον δω καμια καλη κριτικη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού