Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το γαμήσι μου με τη μαύρη γαζέλα στο μπουρδελοχόστελ δε στάθηκε ικανό να ηρεμήσει τις καύλες μου, αλλά μάλλον έδρασε ως ορεκτικό, με αποτέλεσμα ο πούτσος μου να θέλει να εισχωρήσει και σε άλλο μουνί. Θυμήθηκα τότε κάποιες ενημερώσεις συναγωνιστών που μιλούσαν για μια Ταϋλανδέζα πόρνη σε ένα από τα μαγαζιά στους αριθμούς 30 της Κολωνού. Είτε από τύχη, είτε απο πορνοένστικτο, μπήκα με τη μία στο σωστό σπιτάκι. Στο σαλόνι κάνανε έντονο πέσιμο στους συμπουρδελιάρηδες και οι δύο κοπέλες του οικήματος (Βανέσα - Καρίνα) οι οποίες, αν εξαιρέσεις τα σχιστά ματάκια της Βανέσας, κατά τα άλλα μοιάζουνε πολύ εμφανισιακά: μαυρισμένες και με περίπου ίδια κοψιά. Σα να κατάλαβε πως είχα έρθει για αυτή, η Βανέσα με πλησίασε και άρχισε την καυλάντα, και στη συνέχεια με συνόδεψε μέχρι το πορνοδωμάτιο.

Εμφάνιση Βανέσας: μέτρια στο ύψος, μαυρισμένη, με ωραία σχιστά ματάκια, λεπτό κορμό, μικρό βυζάκι με σκουρόχρωμη και ευκολοκαύλωτη ρώγα, μικρό κωλαράκι στο οποίο διακρίνονται τα tan lines από το μπραζιλιαν μαγιό της, και τατουάζ στη μέση. Διαθέτει μια σεξουαλικότατη φωνή νταλικεροκαπνιστή, ενώ ηλικιακά πρέπει να είναι γύρω στα 30 έτη. Να τονίσω εδώ, πως αν και πρέπει να καπνίζει πολύ, δε βρώμαγε τσιγαρίλα όπως αρκετές καπνίστριες πόρνες της περιοχής.

Στο δωμάτιο άργησε λίγο να έρθει, μάλλον θα έκανε μπάνιο για να μου έρθει καθαρή (λέμε και καμιά μαλακία που και που). Με το που μπήκε μέσα όρμησε πάνω μου και με ρώτησε αν έχω ξαναπάει με Ταϋλανδέζα, απειλώντας πως θα με ξεζουμίσει. Ξεκίνησε με ωραία προκαταρκτικά, φιλώντας με και γλύφωντας με σε λαιμό και στήθος, ενώ κατέβαινε πιο χαμηλά. Πέρασε καπότα και ξεκίνησε μια καλή πίπα, κάνοντας με τούρμπο αν και είχα χύσει μόλις πριν λίγα λεπτά. Με πίπωσε για αρκετή ώρα, χτυπώντας τον πούτσο μου στο στόμα της και κοιτώντας με στα μάτια με αυτό το άκρως καυλωτικό βλέμμα της! Σταμάτησε το τσιμπούκι με δική της πρωτοβουλία και ήρθε από πάνω. Αρκετά καλή η αίσθηση του κόλπου της, αλλά και πολύ καλή κίνηση, με επίσης πολύ καλή συμμετοχή (διακριτικοί αναστεναγμοί και βογγητά). Σε κάποια φάση την άρπαξα και τη γύρισα σε ιεραποστολικό, παίρνοντας εγώ πλεόν την πρωτοβουλία των κινήσεων. Δεν έχασα την ευκαρία, όπως την είχα από κάτω, να πιπιλίσω το όμορφο βυζάκι της με την καυλωμένη ρώγα. Ποιός ξέρει πόσοι Πακιστανοί την είχαν χύσει πριν σε αυτό το σημείο... Αν και την είχα καταβρεί σε αυτήν τη στάση ήθελα να την τεστάρω και στο πισωκολλητό, οπότε την έστησα στα τέσσερα με το πρόσωπο της να κοιτάει τον καθρέπτη, για να μπορώ να βλέπω μέσα σε αυτόν τις ματάρες της! Γερό σφυροκόπημα και με τη βοήθεια τόσο του καθρέπτη, όσο και των σημαδιών από το μαγιό που με τρελλαίνουν γενικά, τέλειωσα πανευτυχής.

Συμπερασματικά, πρόκειται για μια πολύ καλή περίπτωση, τόσο από πλευράς υπηρεσιών όσο και από εμφάνισης. Ειδικά αν αναλογισθεί κανείς πως τα σχιστομάτικα πουτανάκια είναι σπανιότατα στους οίκους των Αθηνών, νομίζω πως ένα γαμήσι με τη Βανέσα στα 15 ευρώ αποτελεί VFM. Προσωπικά θα την ξανατιμήσω.

Χρόνος παραμονής της Βανέσας στο δωμάτιο 11 λεπτά.

Τιμή 15 ευρώ.


ΥΓ. Μια παρατήρηση, προς το συναγωνιστή therion1985 στην περίπτωση αυτή, αλλά η οποία είναι γενικότερη. Καλό θα είναι όταν γράφουμε το όνομα της κοπέλας να ρίχνουμε μια ματιά σε προηγούμενες κριτικές, ώστε να αποφεύγονται φαινόμενα να έχουμε κριτικές για την ίδια κοπέλα με πολλαπλά ονόματα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, anoixtiri, xenitemenipsixi

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2012
Τύποι μου η τιμή είναι 15 ευρώ, και όχι 10 όπως έγραψα στο τέλος από συνήθεια.
26 Ιουλίου, 2012
Γεια σου άρχοντα! Απλά ζήλεψα, θέλω και εγώ σκιστομάτα!
26 Ιουλίου, 2012
Δεν καταλαβα την παρατηρηση σου Χμμμ; Μια φορα πήγα με αυτη,και μια κριτικη εγραψα.Τι ενοεις πολλαπλές κριτικές Χμμμ;
26 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κουλ εννοει οτι υπηρχε ηδη βανεσσα με 2 σ και υπαρχει και βανεσα με ενα σ. απλα προκειται για την ιδια κοπελα και οι κριτικες εξαπλωνονται σε 2 λινκ με αποτελεσμα την ημιμαθεια ΣπασίκλαςΣπασίκλαςΣπασίκλαςΣπασίκλας
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4