Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 169 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 488960
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
1η φορά στο Λ.Αθ.318 (συνήθως πάω στο Π193) και 1η φορά με τη Γαλήνη. Νέος χώρος (νομίζω ενός χρόνου), με παρκινγκ μπροστά, που σε βλέπουν όλοι όμως! Παρκάρεις σε πίσω στενά, αλλά είναι λίγο μπλεξιμο η προσέγγιση τους. Ανεβαίνεις στον 1ο όροφο με τα πόδια. Σαλόνι με καναπέ. Μόνος. Η υπηρεσία μού ανακοίνωσε προγράμματα και τιμές, δεν νομίζω να κάνουν έκπτωση στο απλό (50), ίσως όμως στα άλλα. Σαλονάρισμα από Ντανιέλλα και Γαλήνη. Επέλεξα Γαλήνη. Ζήτησα να μού συμπεριλάβει το ισπανικό -που τιμάται 60- μέσα στο απλό και δέχτηκε.

Δωμάτιο (3 έχει αν είδα καλά) με A/C, TV με πορνο, ντουζιέρα (όχι κτιστή παρά τα ψηφιδωτά), νιπτήρας, κλειστή πετσέτα (αν και ΜΙΚΡΗ όπως στα περισσότερα), ανοιχτές σαγιονάρες, μηχάνημα παροχής κουζινόχαρτου, dimmer, πλευρικός καθρεπτης μετριων διαστάσεων.

Ήλθε η Γαλήνη με το άσπρο το μπικίνι. Νέα κοπέλα, δήλωσε από τη Βουλγαρία, έως 1,60μ, μαύρα μαλλιά ίσια έως τους ώμους (χτενισμένα-φτιαγμένα), συμπαθητικό πρόσωπο, πλούσιο φυσικό στηθος, καμπύλες, πληθωρική, δεν είναι γι αυτούς που τους αρέσουν οι μοντέλες. Αρχίσαμε με χαδια. Έβγαλε το σουτιέν. Ήταν λίγο επιθετική με τα χέρια της για να με ανορθώσει, θα της συνιστούσα κάπως απαλότερες κινήσεις. Κατά τ’αλλα ασχολήθηκα και εγώ με τα πλούσια προσόντα της πιπιλώντας ρόγες. Κράτησε κάποιο χρόνο αυτό. Ισπανικό με εκείνη ανάσκελα και εγώ από πάνω, με το λιπαντικό που έφερε (και πρότεινα να χρησιμοποιήσουμε για την περίσταση) γινόταν σουπερ δουλειά, και δεν θα αργούσα να τελειώσω οπότε σταμάτησα. Λάστιχο και στοματικό, και εγω να χαιδευω πλάτη, στηθη και πάνω από το στρινγκ μπρος και πίσω. Χωρίς να χάνει χρονο, δεν έδειξε να βιάζεται μέχρις στιγμής. Απαλλάχθηκε από το άσπρο στρινγκάκι, έβαλε λιπαντικό και ξεκίνημα με εκείνη από πάνω σε 2-3 παραλλαγές, εγώ να ευχαριστιέμαι στήθη με τα μάτια, με τα χέρια και με το στόμα. Περιστροφή σε ιεραποστολικό, εναλλαγές από αργές-γρήγορες-δυνατές ή όχι κινήσεις, πιπίλισμα στις ρόγες της, εκείνη να μου χαιδεύει την πλάτη, το κεφάλι, αμοιβαία χάδια και φιλιά στο λαιμό, αγκαλιές και περιπύξεις και τέλειωσα έτσι καθώς δεν μού αρέσει ιδιαίτερα το πισωκολλητό και το αποφεύγω συνήθως. Βγήκα εγώ από εκείνη, και σύντομα εκείνη από το δωματιο. Ελάχιστος social time πριν και μετά (υστερεί λίγο σ’αυτό). Γαλήνη σ’ευχαριστώ πολύ και νάσαι παντα καλά! Για 1η φορά δεν μπορείς να ζητήσεις και περισσότερα –ίσως μόνο να διέκοπτα το ιεραποστολικό και να τέλειωνα με ισπανικό, αλλά δεν το έκανα. Ήσυχη κοπέλα είναι. Δεν είναι από αυτές που υπόσχονται πολλά στο σαλόνι και στο δωμάτιο ψάχνεις να βρεις μήπως δεν μπήκαν ποτέ. Επίσης, δεν έχει δυναμικό στυλ pse. Σε όσους αρέσει εμφανισιακά και έχουν και κάποια χημεία θα περάσουν καλά. Ντουζ και αποχώρηση.

Στον αποχαιρετισμό η υπηρεσία μού έδωσε μια κάρτα για ένα δωρεάν ποτό σε μαγαζί του Μπουρναζίου. Πάω για καμάκι δηλ. με έκπτωση στο εισητήριο (= ε, θα κεράσω κιόλας, άρα τζάμπα δεν θα είναι).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Γαλήνη
Υπηρεσίες
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2012
Ωραία κριτική ICCAROS, και τη κοπέλα την είχα στα υπόψιν, από ότι φαίνεται είναι στο στυλ μου. Χρόνο να βρω (και 50άρικα..Μεγάλο χαμόγελο)
lsh
lsh
26 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω lsh! να περασεις καλα!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2