Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λάουρα για 3 φορα την εχω παρει στις αρχες τις καριερας της στο τανταλου 14 με το μαυρο αλλα κλεοπατρα μαλλι μετα απο την αποχωρηση της απο το τσιρκο στο ρος της προμηθεως με ξανθο μαλλι και πεσμενες κριτικες
και τωρα στο πρασινο με μαυρο ξανα μαλλι αλλα μακριτερο

πρωτο αρνητικο οτι η τιμη ξεκινουσε απο 30 ενω μερικα μαγαζια τριγυρω εχουν πεσει σε 25 αρια και μαλιστα ειχε το θρασος η μαλακω η τσατσα να μου λεει "καλα μονο με 30 θα παρεις?παρε 40 για πιο χαλαρα" Κεφάλι σε τοίχο!
αυτες οι μαλακιες τα πιο χαλαρα ΚΟΜΕΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ και σε λιγο οσοι δεν το κανετε 25 και και 20 θα βαρατε μυγες αν θελετε 40 θα μας φερετε 2 κοπελες ταυτοχρονα
παλιοκουφαλες

δευτερο αρνητικο το δωματιο..καλα τι ηταν αυτο?παιζει να ειναι τα χειροτερα δωματια σε ολο τον βαρδαρη ενιωσα λες και ειμαι τροφιμος στο εξπρες του μεσονυχτιου
τραγικο δωματιο παντως απο ψυξη τα πηγαινε καλα αλλα απο τα αλλα αστα να πανε..

ερχεται η λαουρα μετα απο λιγο..αρχιζουμε ενα ψιλομπλα μπλα ξεκιναει ενα γλυψιμο στην περιοχη με καραμπαλικινγ αλλα οχι επιγκεντρωμενο μονο εκει αλλα και τριγυρω
τσιμπουκακι αρκετα καλο οχι τιποτα το ιδιαιτερο αλλα οκ στην συνεχεια την στηνω απο κατω χαλαρο καρφωματακι δεν λειψανε και τα φιλακια
μετα γυρισμα στα 4 οπου εχει κανει μαυρισματακι και φαινοταν το τανλινε! απο το στρινγκ μαγιο που φορουσε ποιες τυχερες κουφαλες την παραλια την πετυχανε !(παιζει βεβαια να κανε ψωλαριουμ οπως και να εχει καβλα τα τανλινες)

εφαγε τα χαστουκακια της στο αφρατο κωλαρακι της
στην συνεχεια ανεβηκε απο πανω οπου εκανε και "σκαμνακι" μια σταση που κανει τελεια η αφρο και που μονο η λαουρα καπως την φτανει εκει ειχε ωραια αισθηση το μουνακι της
μετα γυρισε και σε αναποδο cowgirl
και επειδη ειχε περασει και κανα 15 λεπτο χωρις να τελειωσω οχι οτι μου κανε παραπονο την ειπα να μου παιξει μαλακια ξαπλωσε διπλα μου διναμε φιλακια και μου τον επαιζε
μετα απο λιγο ηρθε το τελος αφου αδειασα πανω στην κοιλια μου(κανονικα επρεπε στο στομα στης αλλα η τσατσα δεν μου το ειπε στα προγραμματα)
μου εδωσε χαρτι να σκουπιστω και με μερικα φιλακια κ αγκαλιες αποχωρησε

σαν συμπερασμα για 3 φορα θετικα για την λαουρα μπορει να μην εχει την φρεσκαδα που ειχε στην αρχη της καριερας της αλλα παραμενει ενα σιγουρακι οτι δεν θα κλαψεις τα λεφτα σου
και στο νυχτερινο βαρδαρη που το επιπεδο ειναι αρκετα χαμηλο ειναι σιγουρα ακομα και σημερα στις τοπ επιλογες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
STELIOS77
Ανώτερος
Εγγραφή:
8 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.425
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2012
Προχθες, την περιμενα 20 λεπτα στο σαλονι. Ποιος ξερει ποση ωρα ηταν μεσα!
Χααχα...πρωτη φορας πας σ΄αυτο το "δωματιο" Μεγάλο χαμόγελο Ειναι θρυλικο!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1