Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Οπως γραφω και στον τιτλο η Μαρια ειναι η πρωτη μου εμπειρια στο Μεταξυ μετα απο αρκετα χρονια περιπλανησεις στη Φυλης.Αφου περασα απο αρκετα σπιτια του Μεταξουργειου η Μαρια μπορω να πω μου γυαλισε πιο πολυ σαν πρωτη επαφη οποτε την επελεξα για να αρχισω την καριερα μου στο Μεταξυ.Ειναι ξανθια ωραιο σωμα και κωλο και καλο βυζι και ναι οντως φερνει σε Ελληνιδα οπως λεει και ο χλ απο κατω.10 ευρω απλο,15 με κωλο ανακοινωσε η ιδια στο σαλονι.Επελεξα το 10αρικο και μπηκα στο δωματιο στο βαθος.Σε πολυ μετρια κατασταση θα ελεγα ηταν αλλα μπορω να πω οτι το περιμενα και χειροτερο.Η Μαρια μπηκε μετα απο κανα 8λεπτο περιπου αφου ξεπεταξε δυο συναγωνιστες πριν.Μπηκε μεσα με κεφι και μπλα μπλα μεν αλλα αρκετα βιαστικη δε.Αφου τη ρωτησα πως την λενε και αυτη μου εκανε κατι κοπλιμεντα για το ποσο ωραιο μαυρισμα εχω κανει,αν πηγα διακοπες κλπ ξεκινησε σε πεσμενο μοριο το τσιμπουκι βαζοντας πολυ χερι(χερια μαλλον και τα δυο Θυμός).Αυτο κρατησε το πολυ 1.5 λεπτο και ενω η στυση ηταν καπου στο 70% οπως αναφερει και ο χλ απο κατω μου λεει ελα ανεβα πανω μου.Αυτο και εκανα ανεβηκα πανω της χωρις πολλα πολλα και με το πεος μελατο σχεδον την πηρα ιεραποστολικα.Το κακο ηταν οτι εβαζε τα δαχτυλα της για να μην μπορω να μπω ολος μεσα της Θυμός .Μετα απο λιγο μου λεει ελα να γυρισω για να την παρω στα τεσσερα το οποιο και εκανα αλλα παλι εβαζε τα δαχτυλα της για να εμποδιζει την πλυρη εισχωριση του πεους μου μεσα της.Αφου κατεβαλα καποια σοβαρη προσπαθεια να συγκεντρωθω καταφερα να τελειωσω και ετσι εληξε η πρωτη μου εμπειρια στο Μεταξυ θα ελεγα καπως αδιαφορα.Οταν τελειωσα και πηγαινε να φυγει μου λεει μπραβο εισαι πολυ καλος(αλλα προφανως δεν εννοουσε καλος εραστης αλλα οτι τελειωσα στα χρονικα ορια που θετει για να ξεμπερδευει δηλαδη το 7λεπτο).Ετσι σαν πρωτη γευση απ το Μεταξουργειο μου εμεινε το οτι πληρωνεις περνεις αλλα υστερα απ την δευτερη καταθεση που ακολουθησε αναθεωρησα τελειως την αποψη μου αυτη...


Υ.Γ Τελικα μαλλον το ειχα παρεξηγησει το Μεταξυ δεν ειναι και τοσο κακο.Σιγουρα ισχυει το οτι πληρωνεις περνεις και στανταρ με ενα 10αρικο δεν μπορεις να περιμενεις παπαδες.

Υ.Γ 2 Αυτο που λενε οτι η καλη μερα φενεται απ το πρωι μαλλον δεν ισχυει καθως στην 2η καταθεση μου στο Μεταξυ της οποιας κριτικη ακολουθει εντος ολιγου με εκανε να αναθεωρησω τελειως τα δεδομενα και να μεινω πολυ ικανοποιημενος Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού