Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
πέρασα μες στην εβδομάδα σε αναγνωριστική βολτα και είδα στην απογευματινή βάρδια ενα πολυ ομορφο και σεξι μωρο την Αλέξια.
Την κρατησα στα υποψην και ξαναπέρασα 2 ημέρες αργοτερα για να την δοκιμάσω.
Το στουντιο αν και μικρό είναι πεντακάθαρο και πολύ ομορφα διακοσμημενο. διαθέτει ντους στα δωμάτιο και το κυριοτερο διαθετει πολυ καλή τιμολογιακη πολιτική. 200 ευρώ το απλο προγραμμα , 30 ευρώ το 69....
σουπερ τιμές για περιοδο κρίσης, αυτά ας τα βλέπει ο ανταγωνισμός...
Η Αλεξια ειναι μια κοντη ρουμάνα, με καρε ξανθο μαλλι, σκουλαρικάκι στην μύτη, σφιχτό σωμα γυμνασμένο, σιλικονάτα στηθη μεσαιου μεγέθους με πεταχτη ρώγα, ενα ομορφο τατουαζ στα πλευράκια της και το κυριοτερο διαθετη αψογο σφιχτο , ορθιο κώλο.
βγηκε στο σαλονι ολογυμνη φορώντας μονο τις ψιλοτάκουνες γοβες της...
κανει καλο σαλοναρισμα...
πηρα το προγραμμα με 69 (30 ευρώ) και περασα στο όμορφο καθαρό δωμάτιο, στο οποιο ομως δεν λειτουργουσε η τηλεοραση....
Στο δωμάτιο η Αλέξια ειναι χαμογελάστη, πεντακάθαρη, ευδιάθετει, δέιχνει λιγο την απειρία της λόγω της νεαρης ηλικίας της, αλλά στο προγραμμα ειναι φιλότιμη και καλη. ξερει να στηνεται αψογα, και εχει επίγνωση οτι εχει φοβερη κωλάρα, κανει λοιπον απιστευτα στησιματα τοσο στο πισωκολητο οσο και οταν σε πιπωνει. Πέρασα τέλεια μαζι της και το μονο γεγονος που με χάλασε ειναι οτι ηρθε η γαμοτσατσα και χτυπησε την πορτα στο 15 λεπτο....
οταν βγηκα εξω της εχωσα γκάζια της παλιογριας και αυτή μου εκανε τον κινεζο....
Η Αλέξια είναι ενα σουπερ σεξι πιπίνι που αξίζει να το δοκιμασετε και λογω εμφάνισης, και λόγω υπηρεσιών αλλα και λόγω τμής...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
Υπηρεσίες
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.365
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2012
μάλλον θα εννοείς 20 ευρω το απλό πρόγραμμα και όχι 200Χαμόγελο
O
oliverkan
21 Ιουλίου, 2012
NAI 20 TO ΑΠΛΟ!
22 Ιουλίου, 2012
τώρα που εγώ δοκιμάζω μίλφ εσύ το έριξες στα πιπίνια.....
μήπως πρόκειται για την Αλεξία πού δούλευε Φωκαίας και μετά Ιωαννίνων?
22 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν ξέρω αν δουλευε παλαιοτερα Ιωαννινων και Φωκαίας
22 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την ειδα στην σηερινη μου τσαρκα και σε θυμηθηκα Χαμόγελο.
Οντως αξιοπροσεκτη κοπελα.

Οπως γραφω και στο σχολιο μου στην ενημερωση, πρεπει να ειναι η ομορφοτερη κοπελα που εχεω δει ποτε στο Ευνειδων 5
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5