Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 10 10
Μασατζίδικα 25366
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο "ανακαινισμένο" Φερων 19, εκει που κάποτε μεγαλουργουσε η ρωσιδα Σασσα ...
στην πορτα η γνωστη χοντρη-ψευδη-πολυλογού πολωνή Κατερινα.
Απο την παρέλαση των κοριτσιών ηη μονη που αξιζε ηταν η Ζωη. Κοντη καστανη ελληνιδα (νομιζω) νεαρη (25 ετων περιπου) με μακρυ μαλλι, σκουλαρικη στην μυτη, εκφυλο προσωπο με σαρκωδη χειλη, πολύ μαυρισμένη , αδυνατη με ωραιο γυμνασμενο σώμα.
Πηρα το προγραμμα των 60 ευρώ για 45 λεπτα μασαζ και σεξ
η κοπέλα είναι αρκετά τρακαρισμένη και σχετικά αβγαλτη αλλα προσπαθει με αστειακια και διαφορες κουβεντες να σπασει τον παγο, ειναι ευχαριστη παρουσια γενικα στο δωματιο.
Με ξαφνιασε ευχαριστά το πολυ καλο και δυνατο μασαζ που μου εκανε για κανα μισαωρο. εχει δυναμη το σαμιαμιδι και το παλευει το σπορ...
οταν ηρθε η ωρα να περάσουμε στο 2ο προγραμμα, εβγαλε τα λιγα ρουχα της και μου φανερωσε ενα πολυ ομορφο και σφιχτό κορμακι με μικρο στηθος και φοβερο κωλο. βλεποντας δε οτι εχει πολυ ομορφα (μεγαλα μουνοχειλα και μια κωλοτρυπίδα ποιημα) δεν την αφησα ουτε τσιμπουκι να μου κανει...επεσα με τα μουτρα και της εφαγα τα μουνοχειλα με μανια....δαχτυλο με αφησε να βάλω σε ολες τις τρυπες της αλλα αποφευγει τα γλωσσοφιλα και το πρωκτικο σεξ (τουλαχιστον μαζι μου,,,) στο σεξ ειχε σχετικά καλή συμμετοχη, ειναι και αδυνατη και λεπτη και την κάνεις οτι θέλεις. Για το τέλος την εβαλα να μου κάνει ποδομαλακια μιας και εχει πολυ ομορφα ποδαράκια και εκει τελειωσα. Την κατεχει και την ποδομαλακια η μικρη....
ειναι μια σχετικά καλη και οικονομικη επιλογη για τους πιπινολάτρες
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2012
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ζωή
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.477
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2012
το ριξες στα πιπίνια zero?
21 Ιουλίου, 2012
δεν βρίσκω αξιόλογα μιλφ, οποτε χτυπάω και κανά πιπίνι!Λύπη
22 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ενδιαφέρων περίπτωση...........μπράβο
01 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλο είναι.. δυνατό.. αν κ δεν έχει ρόγα έχει μια κολάρα... ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
13 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι όντως.. μονο κολάρα έχει... κ μια μουνάρα.. αρκετά καλή.. κρίμα που είναι αλβανό...
13 Δεκεμβρίου, 2012
καλο δυνατό δε λέω.. χωρίς ρόγα με μια κολάρα super.. ανέβηκε όμως... από ομόνοια μεταξουργείο ομόνοια κ μετά κολωνάκι.. καλά τ πάει.. ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
31 Μαΐου, 2013
καλο πολύ καλο.. άνευ ρόγας αλλα παίρνει μια πίπα σπεσιαλ.. δυνατό σημείο η απίστευτη κολάρα ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης τις αν κ έχει αδυνατίσει πολύ..
παρόλα αυτά είναι σκέτη γλυκα κ αυτή κ η γατούλα τις που πρόσφατος έμαθα πως γέννησε... ΈρωταςΈρωταςΈρωτας α ρε μουτρακι...
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7