Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 35 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τυχαινει μερικες φορες η δικια μου εμπειρια να συμπιπτει ή να το πω αλλιως να ειναι ντεζαβου με καποιου αλλου συναθλητη, σε αυτη την περιπτωση διαβαζοντας την κριτικη του extramask, μπωρω να πω οτι συμφωνω σε πολλα σημεια μαζι του, απο τον χωρο εως και την κοπελα...
Για αρχη το μπουρδελακι ειναι νεο, ο χορος πολυ καλος, μικρο σαλονακι μοδατο, με 2 κλιματιζομενα δωματια πολυ ανετα με μεγαλα χτιστα κρεβατια, αυτο που ειμουν εγω ειχε μεγαλη μπανιερα στυλ τζακουζι, απο ειδη καθαρισμου τα απλα, χαρτι απλο και κρεμοσαπουνο, οντως το μονο μειον ειναι ο νυπτηρας ειναι φατσα καρτα με την πορτα, οποτε εισαι σε μια αναμονη περιπενοντας την κοπελα να μην σε βρει μπροστα στον νυπτηρα και βγεις καρτα στο σαλονακι, αν και η συγγεκριμενη κοπελα μπηκε με τροπο και με τον ιδιο βγηκε.
Η κοπελα γνωριμη μου απο αλλα μαγαζια αλλα δεν ειχα την ευκαιρια να την δοκιμασω, φιλος μου που την πηρε εμεινε πολυ ευχαρηστημενος, μακαρι να ελεγα και εγω το ιδιο, αλλα δεν με συγγινησε οσο θα επρεπε, περημενα περισοτερα, η κοπελα ειναι η Χριστινα απο Κωλετη και φριξου 15, ηταν μαυρομαλα και τωρα ειναι ξανθια με καρε μαλι και ακουει τωρα στο ονομα Μονικα, προσωπακι πολυ καλο, διωρθωσε με την βοηθεια ολων μας το προβλημα που ειχε με τα δοντακια της και πλεον εχει ενα καλουτσικο χαμογελο το οποιο φωσφοριζει στο φως του blacklight και απο εκει ο καθενας καταλαβαινει οτι εχει πεσει tuning στα δοντακια της, κατεβαινοντας παρα κατω στα επισης tunarismena βυζια της αντικρυσεις 2 σιλικονατες βυζαρες χαμηλης ποιοτητας, παλαιας τεχνολογιας με ουλες στο κατω μερος, σκηρες με επιθεμα που χαλαει την αισθηση αρκετα, τσικουνευτηκε το κοριτσι φενετε και δεν τα χωσε ολα...το μουνακι της ειναι πολυ ομορφο μικρο και το κωλαρακι της ολοστρογγυλο πολυ καλο, τα ποδαρακια της γυαλιζανε αρκετα και γενικα απο τον κωλο και κατω ειναι σχετικα σφιχτη με επιδερμιδα που προσφερει καλη αισθηση.
Στα της μαχης τωρα, ηρθε μεσα και την επεσε διπλα μου στο κρεβατι στα γονατα κρατοντας στο ενα χερι την καποτα και στο αλλο την κρεμα, κατεβασε το μαυρο φορεματακι της στην μεση αποκαλυπτοντας τα σιλικονατα βυζια της, εκει επιδοθηκα σε ολιγολεπτο βυζογλυψιμο αλλα το κακης ποιοτητας εμπορευμα με ψιλοξενερωσε, καποιες παρατηρησεις για τα βυζια της να μην τα ζουλαω και να μην τα δαγκωνω ειχαμε αρκετες και κατα την δειαρκεια της πραξης, περασμα καποτα θα ελεγα χωρις προκαταρτικα, στην οχι και τοσο τεντωμενη πουτσα μου, πιπα αχαρη εβαζε μονο το κεφαλακι μεσα και εβγαζε μια διαθεση οτι σαν να σιχενοντανε τον πουτσο και δεν ηθελε να τον φαει, εφερε την λεκανη της προς το μερος μου σε κοινη θεα το μουνι της το οποιο ηταν ερμιτικα κλειστο και αφησε να το χαιδεψω αρκετα, καπου εκει ηθελα να την σταματησω απο αυτο το κατι που εφτιαχνε και νωμιζε οτι ειναι πιπα, αλλα την αφησα ακομα λιγο και βγηκα κερδισμενος, κατεβηκε παρακατω και προσφερε ελαφρυ αρχιδογλυψιμο, εως ουτου ξαναεγλυψε κεφαλακι και ζητησε να ξεκινησουμε, πρωτη σταση ιεραποστολικη με χρηση κρεμας και παροτρηνση της να μπω σιγα σιγα, οπου διαπιστωσα στην εισοδο μια στενοτητα, οταν μπηκα ολος μεσα για τα καλα, εδωσε και το διαγγελμα να αναπτυξω ταχητητα.!! το μουνακι της περνει ωραιο σχημα εχοντας τον πουστο μεσα του, χτυπυθηκα αρκετα σε αυτην την σταση και δεν μου αρνηθηκε να αναιβει απο επανω, ανεβηκε αργα αργα και επιδοθηκε σε εναν αχαρο ρυθμο λες και βαριοταν αυτο που εκανε, και με τις παρατηρησεις για τα βυζια της παλι, ζητησα αλαγη στα 4αρα γιατι το παιχνιδι φενοταν να χανετε στα μισα...αλαγη στα 4αρα η κωλαρα της θεικη μαλακη αφρατη, πεταξα μερικα φιλακια δεξια αριστερα στα κωλομαγουλα και μπηκα μεσα για 2-3 παλινδρομισεις, βλεποντας την απο το καθρευτη οι βυζαρες της γδερνανε με τα βιας το σεντονι, της ζητησα να ξαπλωσει μπρουμητα και το επραξε, εκλεισα τα ποδια της και με δικη της βοηθεια τον εβαλε μεσα της, ποιανοντας και ζουλοντας τα αφρατα κωλομερια της δεν αργησα να ριξω καρο σημαια...η αισθηση ηταν μαγικη και για αυτο συνεχισα ακομα λιγο μιας και δεν με πηρε πρεφα οτι ξεφορτωσα το φορτιο...ολιγολεπτη κουβεντουλα διπλα διπλα και σηκωθηκε και την εκανε απο το δωματιο με τον ιδιο τροπο που μπηκε...
Δεν με συγγινησε οσο θα ελπιζα η Μονικα, αν και δεν περναει πλεον απαρατηρητη, παιζει ρολο και το ξανθο μαλι, δεν θελει η δεν το εχει ακομα, δεν νωμιζω να υπαρξει ρεβανς, ενδειξεις ξεπετας και βυασυνης δεν μου εδειξε, αλλα σαν κομοδινακι εμοιαζε μιας και δεν πηρε προτοβουλιες αλλα και δεν ειχε καθολου συμετοχη πουθενα, ουτε ενα βαχ αχ δεν εβγαλε να με φτιαξει, παραληλα μια σχετικη φλυαρια την ειχε για ασχετα πραγματα, ή απλα δεν το θελει να προσπαθησει να ευχαρηστησει ή δεν ξερει τι θελει ο πελατης...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού