Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 218 10
Sex Studio 280557
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από καιρό στο Βρ42 (ΣΤΑΡ), αλλά 1η φορά με τη Σαμάνθα.

Με υποδέχτηκε με το γνωστό στυλ της -ενίοτε κάπως μαγκικο- υπηρεσία που την είχα γνωρίσει από επισκέψεις σε άλλα μαγαζιά.

Σαμάνθα: Καλά ελληνικά, γενικά σωστά, με ελαφριά προφορά, καταγωγή δεν ρώτησα, από την προφορά από εδώ γύρω μάλλον συμπεραίνω. Μαυρα ίσια μακριά μαλλιά που καλύπτουν τους ώμους, πρόσωπο συνηθισμένο, ~1,65-1,70(?), στήθος γεματούτσικο, σωματότυπος νορμαλ. Εμφανισιακά δεν είναι η γυναίκα που με ανάβει αλλά έμεινα αφού πήγα επιτούτου.

1η φορά στο μικρότερο δωμάτιο (αρκετές εχω πάει στο μεγάλο). Ντουζιέρα (με dispenser σαπουνιού που δυστυχώς το στάζει το υγροσαπουνο αντί να δοσομετρεί σε μεγαλύτερη ποσότητα), νιπτήρας με φορητό υγροσάπουνο (το χρησιμοποιησα στη ντουζιέρα), πετσέτα ζήτησα μεγάλη και μού έδωσε, πλευρικός καθρέπτης, αλλά και οροφής, A/C, TV, σαγιονάρες. Απλό πρόγραμμα (50). Χαλαρό ντουζ καθώς εγώ μπήκα στο δωμάτιο μου και η Σαμάνθα στο (αλλο το) μεγάλο ταυτόχρονα. Ήλθε, αρχίσαμε με σύντομες κουβέντες, έβγαλε το μαύρο σουτιέν, αναγνωριστικές κινήσεις, περιποιηθηκε το στήθος μου, αλλά επειδή εγώ είμαι αναίσθητος σ’αυτό, την ενημέρωσα και ασχολήθηκε με το ψητό με τα χέρια της και τα στήθη της. Αλλάξαμε ρόλους και άρχισα να βυζαίνω τις ρόγες που ανταποκρίθηκαν, ενώ εκείνη μού ανύψωνε το ανήθικο μου με το πόδι της (στο οποίο τριβόμουν). Μάλλον άργησα να ανάψω για τα δεδομένα μου, συνέχεια με λάστιχο και στοματικό, με βαθειές κινήσεις κάθε τόσο. Εγώ χάιδευα λίγο πλατη, λίγο οπίσθια, λίγο στήθια και ανάμεσα στα πόδια της εξω από το στριγκ της. Κράτησε κάποια ώρα αυτό το στάδιο με διάφορες παραλλαγές, πέταξε το μαύρο στρινγκ, και ανέβηκε πάνω μου (με ρώτησε πώς να αρχίσουμε τις διεισδύσεις). 3-4 παραλλαγές με εκείνη να κινείται άλλοτε αργά, άλλοτε γρήγορα και δυνατά. Δοκιμάσαμε και λίγο με εκείνη να είναι ξαπλωμένη πάνω μου. Μετά το γυρίσαμε σε ιεραποστολικό, ασχολούμενος με λαιμό και στήθη. Εκείνη έβγαζε κραυγούλες. Σε αυτή τη στάση και τέλειωσα. Κουβεντα καθώς ετοιμαζόταν να αποχωρήσει, αργά και χωρίς βιασύνες. Αποχαιρετισμός με σταυρωτό φιλάκι. Σαμάνθα σ’ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά! Έκανα ντουζ, χαιρετησα την υπηρεσία και αποχώρησα.

Η Σαμάνθα είχε ένα στυλ gfe. Ήρεμη, χαλαρή, λελογισμένα τρυφερή. Λίγα φιλάκια στο λαιμό, όχι γλωσσόφιλα. Ήθελε να με ευχαριστήσει, το έδειξε, και το είπε και στο τέλος, ήθελε να με σεβαστεί και να προσφέρει αυτά που μπορεί. Αυτό αφορά όλους τους πελάτες της. Δεν θεωρώ πολύ πιθανό να μπορέσω να αναπτυχθεί η κατάλληλη χημεία ωστε να γίνει στανταράκι μου –αυτή είναι η έντιμη εκτίμηση μου. Νομίζω όμως ότι πολλοί θα ενδιαφερθούν γι αυτά που μπορεί να δώσει και θα ικανοποιηθούν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Σαμάνθα
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού