Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα την πικρα της κεραμεικου ειπα να παω σε στανταρ . Μειον το οτι η κλασσικη ελληνιδα τσα2 ελειπε . Μπαινοντας μου παρουσιασε την Ντιανα η οποια εσκασε το πονηρο γελακι της και οταν η τσα2 ρωτησε αν θα μπω και εγω ειπα οτι δεν ξερω η Ντιανα κολλησε επανω μου αρχισε να μου γλειφει το αυτι και ειπε με το κλασσικο χαβαλε υφακι της : "λες και δεν ξερεις οτι θα περασεις καλα " .
Μπηκα και περιμενα . Στο μεταξυ ακουσα την τσα2 να λεει σε ενα νεο συναγωνιστη οτι ειχε 2 κοπελες . Εκει καταλαβα οτι ηταν και η Γκαμπι αλλα δεν μετανοιωσα γιατι ηθελα να δοκιμασω και την Ντιανα σολο .
Σε λιγο μπηκε η Ντιανα με το πονηρο της βλεμμα . και αρχισε τα ναζακια . Της ειπα οτι αυτη ηταν η ευκαιρια της να ξεπερασει την γκαμπι στην προτιμηση μου . Το επαιξε προσβεβλημενη και ειπε οτι ηταν η τελευταια φορα που πηγαινε μαζι μου . Της ειπα οτι επρεπε να βαλει τα δυνατα της . Εκει λοιπον αρχισε ο αγων . Αρχισε να τριβεται επανω μου και να με γλυφει στο λαιμο και το στηθος . Φιλια δεν εδωσε αλλα πολυ τεχνικα εφτανε στο παρα 1 και μετα πηγαινε αλλου . Αφου με ανορθωσε πληρως περασε λαστιχο και αρχισε μια πολυ καλη πιπα 2-3 λεπτων . Ισως η καλυτερη που μου εχουν κανει . Μετα την ανεβασα απο πανω οπου αρχισε ενα πολυ καλο κουνημα . Μαλιστα καποια στιγμη που κουνηθηκα με μαλλωσε γιατι της χαλασα το ρυθμο . μετα απο 3-4 λεπτα κατεβηκε και στηθηκε στα 4 . Οταν της ειπα οτι ηταν αψογη μεχρι εκεινου το υσημειου μου ειπε οτι ακομα δεν ειχα δει τιποτα . Στα 4 πολυ καλο σφυροκοπημα με χουφτωμα εναλλαξ του μικρου αλλα καλοσχηματισμενου κωλαρακου της και των νεανικων της βυζιων . Στα 4 εμεινε 3-4 λεπτα και μετα την γυτρισα στο ανασκελο . Εκει με τα ποδια ψηλα και χουφτωνοντας τα βυζακια της εδωσα τερμα γκαζι για να καταθεσω σε 2 λεπτα .
Συνολικος χρονος περιπου 15 λεπτα μαζι με τα πριν και τα μετα χωρις ενοχληση . ΤΟ δωματιο καθαρο και δροσερο .
Φευγοντας οταν της ειπα οτι ηταν αψογη μου ειπε οτι παντα εχω κεφι για να της απαντησω οτι μου το φτιαχνουν εκεινες . Ο ανταγωνισμος αναμεσα σε Γκαμπι και Ντιανα ειναι σκληρος αλλα η Ντιανα αποδιδει καλυτερα στο σολο και οχι στο ντουο .
Μια εγγυημενη λυση για την περιοχη στα 15€ . Τεραστιο συν το οτι δεν δεχεται αλλοδαπους .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Μέλος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
14
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού