Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 17 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επισκεπτομενος την Αθηνα ηταν η δευτερη φορα που συναντηθηκα με τη Jeesy...
Ηρθε στο δωματιο μου με ενα εντυπωσιακα θηλυκο ντυσιμο ( οχι προκλητικο) τραβώντας οτι ανδρικο βλεμμα υπηρχε στο Lobby του ξενοδοχειου.
πεντακαθαρη και παλι!
αφου φιληθηκαμε ( great kisser!!!!) σηκωθηκε και ξεντυθηκε αργα αργα...
ξαπλωσε διπλα μου και επειδη θυμηθηκε τι καναμε την προηγουμενη φορα με εβαλε να τη γλυφω.
το εκανα για 20 λεπτα και ενιωθα το μουνακι της να γινεται ολοενα πιο υγρο και να συσπαται.

καποια στγμη με πεταει κατω και αρχιζει να μου κανει ενα βαθυ τσιμπουκι . σαλιωνε εφτυνε και το εγλυφε... και σε λιγο ανεβηκε πανω μου. δεν το περιμενα και ξαφνιαστηκα αλλα την ακουσαν ολοι ( μπορει να τον επαιζαν κιολας !!!! )

χυσαμε μαζι και ξαπλωσε διπλα μου συνεχιζοντας να με φιλαει. καναμε κουβεντουλα .META εκανε μπανιο ντυθηκε και ηρθε για ενα τελευταιο γυρο φιλι-γλυψιμο και την αποχαιρετισα με μια δοση πικρας ειναι η αληθεια αφου δεν ηθελα να την αφησω να φυγει.

κατι που μου εκανε ιδιαιτερα θετικη εντυπωση ειναι πως αν και το τηλεφωνο της χτυπουσε ασταματητα ( αθορυβο στη δονηση μεσα στην τσαντα της) ακομα και οταν καθομασταν στο τελος και πιναμε ενα αναψυκτικο δεν απαντουσε . οταν τη ρωτησα γιατι δεν το κανει μου ειπε πως ειναι ασεβεια προς εμενα ( τον εκαστοτε πελατη της ) αν το κανει...

θα τα πουμε την επομενη φορα που θα ερθω αθηνα

ΤΕ IUBESC!!!!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 18, 2012
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2012
Την είχα πάρει ως "Αμάντα" σε κάποιο στούντιο στη Φραντζή. Λάθος μου τότε αλλά η καύλα δεν με άφησε να σκεφτώ λογικά. Μιλάμε για τίγκα σιλικόνη την οποία και δεν είχα προσέξει τότε μιας και εμφανίστηκε σε ημίφως... Δεν θα ξαναέπαιρνα με τίποτα, αν και milf lover και σίγουρα όχι με 100 ευρώ!! Πάντως, για το ό,τι δεν κάνει cim κλπ δεν το θεωρώ αρνητικό, προσέχει η κοπέλα και καλά κάνει.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1