Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κριτική για τη Λίντα; Πάλι; Τι καινούργιο έχω να γράψω που δεν έχει ήδη γραφτεί από άλλους;
Αυτά σκεφτόμουνα πριν κάνω το "μοιραίο" κλικ στο «Προσθέστε νέα κριτική».
Τίποτα δεν έχω να προσθέσω, απλά μετά από σχεδόν 3 χρόνια ξαναβρήκα τη Λίντα με την ίδια εκρηκτική ενέργεια και «γλύκα» και αισθάνθηκα ότι το χρωστάω. Τίποτα δεν άλλαξε τα 3 αυτά χρόνια, μόνο τα μαγαζιά που δουλεύει. Ευτυχώς τώρα είναι σε ένα χώρο αντάξιο της, κορυφαίο.
Κυριακή μεσημέρι ήξερα ότι θα την έβρισκα στο Sensuality και το αυτοκίνητο πήγε μόνο του. Πάρκαρα απ’ έξω και μπήκα στο καλύτερο στούντιο στην πόλη.
Σαλοναρισμα το γνωστό της Λίντας, 2 δευτερόλεπτα(μη μας ματιάσουνε κιόλας), αναμονή στο δωμάτιο ΜΟΝΟ 25΄ μιας και υπήρχε μόνο ένας συναθλητής σε δωμάτιο. Εδώ να πω ότι το slideshow με τις φωτο και τη μουσική ασανσέρ που έπαιζε στην TV, το είδα όλο 3 φορές και με νανούρισε. Ευτυχώς ήρθε η Λίντα φουριόζα και φυσικά ξύπνησα. Μαζί μου ξύπνησε και ο «μικρός», ο οποίος είχε την τιμητική του. Η γυναίκα κατέχει την έδρα τσιμπουκολογίας στη Μεγάλη των Στούντιο Σχολή. Πρέπει να καταβάλεις προσπάθεια να μην τελειώσεις εκεί.
Το ήξερα όμως το παιχνίδι και έτσι πάτησα φρένο στον ξέφρενο ρυθμό(ίσως περισσότερο απ’ όσο έπρεπε). Η συνέδρια εξελίχθηκε σε κάτι μεταξύ PSE και GFE.
Εξαιρετικά πάντως, ακριβώς ότι χρειαζόμουν εκείνη τη στιγμή.
Συμπερασματικά, η Λίντα παραμένει σημείο αναφοράς σε σχέση με τις υπηρεσίες και πλέον τις προσφέρει σε ένα χώρο αντάξιο της, επίσης σημείο αναφοράς στο χώρο των στούντιο. Ελπίζω η Λίντα να μείνει για αρκετά χρόνια ακόμα στο χώρο και να μας προσφέρει απλόχερα τη σεξουαλική της εμπειρία και φλόγα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Λίντα
911-Toninno
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.002
Πόντοι:
5.845
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2012
Ωραίο τίτλο και ταιριαστό διάλεξες. Η γυναικα είναι κορυφή.
18 Ιουλίου, 2012
Ευγε νέε μου!!!
26 Ιουλίου, 2012
Συνάδελφε, εάν ήταν η ζήλεια ψώρα θα κολλαγε όλη η χωρα: Σε μιμήθηκα και πήγα στη Λίντα. Να ξαναζήσω το καλό, σωστό, δυνατό, ενεργό, vfm σεξ, να μην χάνω χρόνο με παραμύθια και να φύγω γεμάτος. Μια κατηγορία από μόνη της, φαινόμενο, ζωντανός θρύλος, τσαρίνα, υπερηχητική η Λίντα.
06 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αρχηγε μου Ικαρε, εγω σε ακολουθω. Απλα καμμια φορα κανεις κυκλους και ξαναγυριζεις σε τοπους γνωριμους
06 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σύμφωνα με ανατολικούς πολιτισμούς ο χρόνος είναι κυκλικός.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5