Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Την συγκεκριμενη την ειχα σταμπαρει αρκετο καιρο.
Ως μεγας βυζολαγνος και οπαδος των γεματουτσικων μωρων, μου εβγαζε διαθεση για αλλα κολπα.
Το προβλημα ηταν οτι κριτικη δεν υπηρχε πουθενα. Οταν λεμε πουθενα, εννοουμε πουθενα. Σε οποιοδηποτε site. Και δεν εννοω μια αποθεωτικη μαλακιουλα που εχει γραψει ενας τυπας στο site του πρακτορειου. Για ποσο μαλακες μας εχετε ωρες ωρες αναρωτιεμαι. Anyway.
Με τα πολλα αποφασισα καταδρομικη πριν μια εβδομαδα. Το πρακτορειο μια χαρα, η συνεννοηση εγινε με 3 sms.
Καλιροης το ξενοδοχειο, βραδακι. Κινηση δεν ειχε, εφτασα γρηγορα και στην ωρα μου.
Ανεβαινω στο δωματιο.....ανοιγει η πορτα και....kinder εκπληξη.
Ειπαμε μας αρεσουν οι γεματουτσικες. Η τυπισσα ανοιξε με τα εσωρουχα. Λοιπον. Αν εγω εχω μπακα απο τις μπυρες, η τυπισσα εχει διπλες(μην πω και τριπλες) απ τα γιουβαρελακια. Μιλαμε οτι η κοιλια της ειχε διπλωσει σε δυο διαζωματα. Λύπη
Κωλος μετριος(εκει δεν εχει κιλα τουλαχιστον). Επιπεδος.
Τα βυζια σχεδον αριστουργηματικα. Μεγαλα, φυσικα, με μια ρωγα σαν κουμπι παλιου ραδιοφωνου. Μεγάλο χαμόγελο
Προσωπο σχετικα ταλαιπωρημενο(ηταν και ψιλοσυναχωμενη), χωρις ομως makeupια και τα ρεστα(+1 γι αυτο).
Ωραια ματια!

Δεδομενου οτι απο θεμα εμφανισης η επιχειρηση ειχε ηδη στεφθει με αποτυχια, σημασια ειχε πλεον ο αγων.
Αφου κανω το ντουζακι μου παω στο κρεβατι και ξεκιναμε.
Η πιπα απο τις πιο αδιαφορες. @...@ ουτε καν τα πλησιασε. Μονο στον στυλο εμεινε, με μονο συν το οτι με κοιταζε μονιμως με τις ματαρες της κατι που οσο ναναι βοηθησε αρκετα την φαση.
Μετα απο καμποση ωρα και αφου ειχα πλεον ικανοποιητικοτατη στυση, φοραμε την καλτσα και ανεβαινει απο πανω. Το κλου της βραδυας. Η θεα των βυζιων της να πηγαινουν πανω κατω ειναι εξαιρετικη. Συμμετοχη καλη(οχι και τουρμπο).
Μετα απο λιγο γυρισαμε σε ιεραποστολικο οπου ελεηξε και ο 1ος γυρος στο στομα της(αφου με παρακαλεσε οχι στο προσωπο που ουτως ή αλλως δεν ειχα σκοπο).
Μπανιο.
Για το επομενο δεκαλεπτο αρχισαμε να λεμε διαφορα πολυ τετριμμενα πραγματα απο αυτα που λες για να περασει η ωρα μεχρι να σου ξαναρθει η διαθεση για αγωνα.
Απο που εισαι, ποσο καιρο εισαι εδω, εσυ τι δουλεια κανεις εδω, τι τυχερος που εισαι ελληνας κλπ κλπ.

Την ξαπλωνω ανασκελα και ξεκινω στοματικο. Πεντακαθαρη. Συν το οτι οταν ειναι ξαπλωμενη τα περιττα κιλα δεν φαινονται. Αυτο που σιγουρα φαινεται ειναι τα δυο βουνα που διαθετει και τα οποια δεν πεφτουν ακομα κι οταν ειναι ξαπλα. Τσιμπαγε τις ρωγες της μονιμως, κραυγουλες ευχαριστησης...τελειωμα στο 5λεπτο.
Πιπα ξανα(παλι μετρια) και ισπανικο. Εδω κερδισε πολλους ποντους(οταν διαθετεις τετοια πυρηνικα οπλα λογικο ειναι). Καποτα και γυρισμα στο πλαι. Σφυροκοπημα(αντεχει) για ενα 5λεπτο, τελος. Θαθελα να τελιωσω στα βυζια της, αλλα βαριομουν την διδικασια οπτε τελειωμα μεσα στην καποτα και wtf cares.
Nεο μπανακι και αποχαιρετισμος.

Καλη κοπελα η Σονια. Ευχαριστη(χωρις ναναι και χαζοχαρουμενη), δεν λεει πολλα σπαστικα οχι(πλυν δαχτυλιασματος) κι εχει τρεξει αρκετα χιλιομετρα παρα την ηλικια της(ναναι πανω απο 22-23 αποκλειεται). Φαινεται. Αλλα πρεπει να χασει οπωσδηποτε κιλα(ειδικα στην κοιλια). Χανει πολυ εκει.
Οι φωτογραφιες ειναι παραπλανητικες επειδη εχει πεσει πολυ editing και make up ισαξιο με blackmetalαδες της Νορβηγιας.

Για τις βυζαρες της και μονο αξιζει ενα credit. Σιγουρα οχι 150 ευρω παντως.
50-70. Kαπου εκει.

Την ιδια περιοδο ειχαμε lisa sparkle, sensual jane, jasmine black, donna.
4 πορνοσταρ που πολυ θα γουσταρα να σπρωξω. Κρατηθηκα λογω οικονομικων.
Ισως δεν θα επρεπε. Δεν γαμεις. Κουλ
Δεν ξενερωνουμε ποτε, ειδικα οταν μετα απο καθε μετριο ραντεβου παντα στο αμαξακι μας μετα θα υπαρχουν θεσπεσια death metal ακουσματα για να σε οδηγουν παντα στην απολυτη καβλα την οποια καποιες φορες δεν δινει ουτε το ιδιο το sex. Συντροφια με Νile λοιπον ο δρομος της επιστροφης με την υποσχεση οτι την επομενη φορα η jasmine black δεν θα γλυτωσει Μεγάλο χαμόγελο

Αντε να παμε για κανα μπανιο τωρα γιατι καηκαμε. Καλο καλοκαιρι σε ολους. Χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 10, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2012
Καζαμπούμπουρα είσαι ωραίος. Ξέρεις να σώζεις τις καταστάσεις, άξιος!
20 Ιουλίου, 2012
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, εγώ πάντως πέρασα καλά! αν χασει την κοιλιτσα θα ειναι νούμερο ένα για τους φαν των XLL βυζους! Κουλ
Οπως λεμε (Γυναίκα διχως βύζους, εκκλησία δίχως Jesus!) Γλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2