Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μπηκα στο μπουρδελακι - ειδα την Νασια - γκαυλωσα - εφυγα - επεστρεψα - την γαμησα...
η ΝΑΣΙΑ μας ειναι πολυ γλυκια με οραιο μικρο βυζακι,μπουταρες για γλυψιμο κυριολεκτηκα,κολαρα γυναικαρας και οχι μισες μεριδες, ματαρες που σε ερωτευουν και δοντια αρκετα ωραια με χρωμα στο Α2 θαλεγα αλλα με δυσκολευε ο φωτησμος...
μπηκε στο δωματιο χαμογελαστη ψαπλωσε τα εβγαλε και την ρωταω:
-απο ουκρανια ε?
-ναι μου απανταει..
-γεια σου την λεω στα ρωσσικα (τα επακολουθα ηταν στα ρωσικα)
-ααααα...γεια σου μου απανταει...αρχιζει μου τον παιζει με γκαυλωσαν απιστευτα τα ματια της
με ρωταει
-πως σε λενε?
-απαντω...και συνεχιζει την πιπα..μετα ανεβενει επανω και κουνιεται καλα και τις το χωνω πιο βαθια και μου φωναζει ετσι ετσι!!!!Ντροπή
-σικωνεται γιατι καταλαβε οτι το κατεχω αυτο και μου ζηταει ηεραποστολικο.ανεβενω πανω της καρφωνω απανωτα και αρχιζει και βογγαει μετα ενηγω τις ποδαρες της και βλεπω ενα πολυ ωραιο θεαμα μετα βυζακια τις τα χερια της στα μαλια της και τις ματαρες να με κοιτανε γκαυλωτηκα εκει τα χανω και χυνω αλλα μαλλον δεν το πιρε πρεφα και ετσι συνεχισα το γαμισακι για κανενα λεπτο ωσοτου ακουγονταν τα χυσια τις ή τα δικα μου ηταν και ετσι αποσυρθηκε μην γινει καμια στραβη....
στο τελος μου ειπε καλο βραδυ και εφυγε....ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
αυτη ειναι γυναικα παιδες...εξω δεν θα καταλαβενα οτι ειναι πουτανακι εχει κορμη γυναικαρας..ειμαι 22 εκτιμω ολων των ειδων τις γκομενες αλλα αυτη ηταν του γουστου μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Νάσια
vasilis4
Μέλος
Εγγραφή:
11 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2012
την πετυχα αρκετες φορες αλλα διστασα να μπω
τελευτεα ακουω ωραια πραγματα για την Νασια και μαλλον πρεπει να την επισκευτω!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1