Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 20 10
Call-Girls 31642
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από την χθεσινή μου έξοδο είχα αρκετή "όρεξη" να δοκιμάσω κάτι καινούριο ως προς την κοπέλα με την οποία θα είχα την συνεύρεση. Η επιλογή έγινε με τα ακόλουθα κριτίρια:
1. Μια και ήταν απόφαση της τελευταίας στιγμής αποφάσισα να επιλέξω κοπέλα από γραφείο που έχω χρησιμοποιήσει κατ'επανάληψη.
2. Ηθελα η κοπέλα να είναι νεαρή και να έχει minimal εμφάνιση.
Έτσι, λοιπόν, κατέληξα στην Κατερίνα.

Σε ότι αφορά την κοπέλα θα πρέπει να αναφέρω τα ακόλουθα:
1. Πρόκειται για μια φρέσκια κοπέλα 19 ετών από την Ουκρανία (συμφωνα με δήλωση της) με αρκετά καλή διάθεση.
2. Από εμφάνιση είναι γλυκιά, γύρω στο 1,65, με ωραίο πρόσωπο (μου άρεσαν τα μάτια της), πολύ μικρό στήθος (με πεταχτή ρώγα) και καλό πεταχτό κώλο (τον οποίο δεν δίνει). Επίσης τα πόδια της είναι αρκετά καλλίγραμμα. Θεωρώ, ακόμα πως το τατουάζ (χαμηλά στην πλάτη της) δεν προσθέτει κάτι το ιδιαίτερο.
3. Από καθαριότητα η κοπέλα είναι μια χαρά, καλοξυρισμένη στα πόδια και στο επίμαχο σημείο. Έκανε ντουζάκι πριν και μετά από κάθε γύρω, ενώ παράλληλα είχε μαζί της και το χαρτί του γιατρού για τις μεταδιδόμενες ασθένιες το οποίο και μου έδειξε.
4. Τα ελληνικά της κοπέλας είναι σχεδόν ανύπαρκτα, ενώ τα αγγλικά της χαρακτηρίζονται απλώς μέτρια.

Σε ότι αφορά τον αγώνα, ο οποίος εκτελέστηκε σε 2 ημίχρονα, θα πρέπει να αναφέρω τα ακόλουθα:
i. Το φιλί της είναι βαθύ, με μπόλική γλώσσα. Παράλληλα, το δίνει και σε μεγάλες δόσεις.
ii. Δέχεται άνετα την περιποίηση σε όλο της το σώμα.
iii. Η πίπα της δείχνει αρκετή διάθεση και προσπαθεί αρκετά, αλλά είναι φανερό πως της λείπει τεχνική κατάρτιση.
iv. Είναι ανεκτική στις αλλαγές στάσεων και παίρνει και κάποιες - λίγες ομολογουμένος - πρωτοβουλίες. Επίσης, ο τρόπος που πλασσάρεται σου δίνει την ανάγκη να την σφυροκοπήσεις, γεγονός που δέχεται ευχάριστα.
v. Τέλος, μπόρεσα να τελειώσω στο πρόσωπο και το στόμα της, χωρίς να παρατηρήσω κάποιο πρόβλημα ή άλλη αντίδραση από την κοπέλα.

Συνολικά μπορώ να πώ πως πέρασα καλά, αλλά όχι τέλεια. Ήταν μια ευχάριστη συνεύρεση αλλά χωρίς ιδιαίτερη προστιθέμενη αξία. Σίγουρα, όμως, πήρα αρκετή θετική ενέργεια και εκτονώθηκα αρκετά. Σωστά σε προηγούμενη κριτική η κοπέλα χαρακτηρίστηκε Real teen experience, αυτό ακριβώς μπορείς να πάρεις από την Κατερίνα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 14, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
draxan04
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
898
Πόντοι:
6.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού