Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 35 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
…αλλά ακορντεόν. Τουλάχιστον έτσι προσπάθησε.
Πρώτη επίσκεψη στο νέο μαγαζί στη γωνία Αν. Γεωργίου και Πήγασου, εξωτερικά βαμμένο μπλε. Πολύ μικρό σαλόνι, η αισθητική του θυμίζει τα μαγαζιά στο Βαρδάρη με τη διαφορά ότι είναι καινούριο και καθαρό. Την τσατσά δε θα την έλεγα και ιδιαίτερα ευγενική. Μας παρουσίασε την κοπέλα, Μόνικα από την Ουγγαρία. Πέρασα με το απλό των 30 €, το δωμάτιο είχε καθρέπτη στην πλάτη του κρεβατιού και στον τοίχο απέναντι, ντουζιέρα στη γωνία και νιπτήρα. Ένα βασικό λάθος όμως ήταν ότι ο νιπτήρας και η ντουζιέρα βρίσκονται φάτσα κάρτα καθώς ανοίγει κάποιος την πόρτα με αποτέλεσμα αν κάποιος βρίσκεται εκεί μόλις ανοίξει η κοπέλα την πόρτα, είτε για να μπει είτε για να βγει, κινδυνεύει να γίνει θέαμα σε όσους περιμένουν ακριβώς δίπλα στο σαλόνι.
Ήρθε και η Μόνικα με το τζελ της, όμορφο πρόσωπο, χαμογελαστή αλλά απόμακρη. Κανονικό ύψος, λίγο αδύνατη, τα βυζάκια της νεανικά, γενικά μια όμορφη παρουσία που θα ήθελες να την πετύχεις στη διπλανή ξαπλώστρα στην παραλία να της κάνεις καμάκι. Τα ελληνικά της είναι μέτρια, ήρθε και κάθισε δίπλα μου σε μια μικρή απόσταση και άρχισε να σχίζει τη συσκευασία του προφυλακτικού. Περίμενε να έχω ήδη έτοιμη στύση χωρίς καν να με ακουμπήσει και απόρησε που δε συνέβαινε αυτό. Φορούσε ένα baby doll που κρεμόταν από το λαιμό, έλυσε την κορδέλα και αποκάλυψε τα βυζιά της αλλά δεν το έβγαλε όλο, απλά το μάζεψε γύρω από τη μέση της. Της είπα να έρθει λίγο πιο κοντά μου να τη χαϊδέψω, ήρθε αλλά συμμετοχή από μέρους της μηδέν, απλώς καθόταν σαν άγαλμα. Μόλις είδε το εργαλείο να σηκώνεται πέρασε την καπότα και άρχισε την πίπα, σύντομα όμως αυτή μετατράπηκε στο να μου την παίζει (αρκετά δυνατά μάλιστα) και να γλύφει μόνο το κεφάλι (από εκεί και ο τίτλος της κριτικής). Της σταμάτησα το χέρι με το δικό μου και της είπα να μην το κάνει, διορθώθηκε για λίγο, μετά έκανε δεύτερη απόπειρα, τη σταμάτησα πάλι και έτσι κατέβηκε πιο κάτω και έκανε ένα αρκετά καλό αρχιδογλείψιμο, το οποίο μπορώ να πως ήταν το μόνο δυνατό σημείο της απόδοσής της. Χρησιμοποιούσε καλά τη γλώσσα, κάνοντας μικρά γρήγορα χτυπηματάκια με την άκρη της γλώσσας στα αρχίδια αλλά και στο κεφάλι του πέους. Αρχικά την ανέβασα από πάνω όπου έβαζε μέσα μόνο το μισό πούτσο και κουνιόταν σε γρήγορο ρυθμό. Προσπάθησα να ελέγξω εγώ το ρυθμό αλλά τότε έχανε τελείως το συγχρονισμό. Με όλα αυτά κατάφερε να με φέρει γρήγορα κοντά στο τέλος, οπότε τη γύρισα σε πισωκολλητό όπου και κατέθεσα με θέα το ωραίο κωλαράκι της. Μετά το τέλος, κάθισε λίγο ακόμη αμίλητη αλλά χαμογελαστή ώσπου με αποχαιρέτησε και έφυγε. Με λίγα λόγια τάσεις ξεπέτας και κομοδίνου. Δε νομίζω να την ξαναπροτιμούσα, ούτε αυτή ούτε το μαγαζί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού