Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 41 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρώτη κατάθεση από τις τρεις που πραγματοποιήθηκαν...Η δεύτερη στο Λιοσίων 78 δίπλα στην Αλεξία που την τιμώ για τέταρτη φορά και τρίτη κατάθεση σε Έλενα με τις βυζάρες στο Φωκαίας 27Β επάνω...
Θα γράψω για την πρώτη κατάθεση, γιατί για την Αλεξία έχω ξαναγράψει και δεν άλλαξε τίποτα στην απόδοση και την Έλενα λίγο, πολύ οι περισσότεροι την ξέρουν και δεν έχω να προσθέσω κάτι παραπάνω...
Βραδάκι κατά τις 21:00 μπαίνω στον οίκο επί της Λιοσίων στον πάνω όροφο μετά από όργωμα στα πέριξ της Λιοσίων, με τα γνωστά μπάζα να δουλεύουν...
Την διαφορά την έκανε μακράν η Αλεξάνδρα που μου την παρουσίασε η δεύτερη κοπέλα η Ναταλία(βλέπε κριτική πιο κάτω)σε χρέη τσατσάς και ιερόδουλης μαζί.
Η Αλεξάνδρα είναι μια εντυπωσιακή μιλφάρα που δύσκολα θα πεις όχι. Από εμφάνιση τώρα είναι ψιλή, ξανθιά με μπούκλες και μακριά μαλλιά, γύρω στα 45-50, βυζάρες μεγάλες φυσικές, καυλοτικό όμορφο πρόσωπο, μεγάλα χείλια, μαυρισμένο κορμί, μεγάλη κολάρα και φορούσε ένα άσπρο διχτυωτό φόρεμα με την άσπρη στριγκιά από μέσα!!!Μιλάμε σκέτη καύλα από εμφάνιση!!!Γλώσσα
Δίνω το 20ρικο στην Ναταλία και μπαίνω στο καθαρό και δροσερό δωμάτιο...
Μετά από λίγο έρχεται η Αλεξάνδρα γεμάτη ενέργεια και χαρά, λέγοντας μου ότι της αρέσω πάρα πολύ και θέλει να με φάει ολόκληρο!!!Ξαπλώσαμε και μου λέει γλύψε με όσο θέλεις στα βυζιά, γιατί είμαι καθαρή και πριν λίγο βγήκα από το μπάνιο.Εγώ άρχισα ένα τρελό γλύψιμο στα υπέροχα βυζιά της και ταυτόχρονα έβαλα το χέρι μου μέσα στο στριγκάκι της, παίζοντας με την κλειτορίδα και την τεράστια μουνάρα της χωρίς να βάλω δάχτυλο!!!Αυτή μου λέει τι καθαρός που είμαι και τι ωραία μυρίζω φιλώντας με,με μανία παντού στο πρόσωπο και στο στόμα πεταχτά φιλιά...Μετά μου λέει δεν αντέχω, θέλω να σε φάω τώρα εγώ λουκουμάκι μου...Ξαπλώνω και αρχίζει ένα τρίψιμο πάνω μου σε οριζόντια θέση, με εμένα να χουφτώνω παντού!Αρχίζει να πιπιλάει την ρόγα μου και να φέρνει τις δικές της για γλύψιμο!!!Μιλάμε το πούτσος μου είχε εκραγεί με αυτά τα προκαταρκτικά!!!Μετά μου λέει ήρθε η ώρα να σου κάνω την καλύτερη πίπα που έχεις νιώσει, γιατί έχω βγάλει τις αμυγδαλές μου και θα στο πάρω μέχρι τέρμα κάτω!!!Ξεκινάει ένα τρελό και επίμονο καραμπαλίκινγκ, λέγοντας μου, μην φοβάσαι δεν θα τον πάρω ακάποτα...Βάζει προφυλακτικό και μου κάνει την καλύτερη πίπα που έχει γίνει ποτέ σε μπουρδέλο!!!Χτυπούσε τον πούτσο μου στο πρόσωπο και την γλώσσα της, τον έπαιρνε μέχρι τέρμα στην βάση χωρίς δυσκολία και ξανά πίπα πάνω κάτω, και πάλι το ίδιο...Της λέω έλα να ξεκινήσουμε γιατί δεν το βλέπω να αντέχω πολύ...Ανεβαίνει πάνω μου και κοπανιέται δυνατά βγάζοντας κραυγές και εγώ να παίζω με την κλειτορίδα της και να ρουφάω τα βυζιά της!!!Μου λέει, κλείσε τα πόδια σου και κλείνοντας τα, αυτή κολλάει πάνω μου κολλητά το σώμα της επάνω στο δικό μου κάθετα, ενώ εγώ είχα τον πούτσο μου μέσα της και σε αυτή την στάση ένιωθα πολύ την τριβή, με αυτήν να κουνιέται πάνω κάτω!Μετά μου λέει έλα να με πάρεις και στα τέσσερα για να δεις τι κολάρα έχω!!!Στήνεται στα τέσσερα υποδειγματικά και αρχίζω ένα τρελό σφυροκόπημα που όμοιο του δεν έχω κάνει!!!Αυτή γούσταρε τρελά και φώναζε, ενώ εγώ βάραγα σφαλιάρες στην αρχή σιγανές και μετά δυνατές στα καπούλια κάνοντας πολύ θόρυβο και με την ταχύτητα που σφυροκοπούσα ακουγόταν το γνωστό ''σπλατς''.Αφού την γάμησα αρκετά σε αυτή την στάση, στην συνέχεια έχυσα ότι είχα και δεν είχα φωνάζοντας από την καύλα και αυτή να μου λέει βγάλτα όλα μωρό μου, δώστα όλα μέσα!!!
Στο τέλος με ρώτησε αν μπαίνω στο σαϊτ και αφού της είπα ότι γράφω και κριτικές και ότι θα γράψω για αυτήν, μου λέει να μην γράψω κάτι για αυτήν και το σεβάστηκα παραλείποντας το...Μου είπε φεύγοντας ότι μαζί μου το γούσταρε γιατί υπήρχε χημεία μεταξύ μας και θέλει να ξαναπάω...
Η καλύτερη εμπειρία απ'όλες μέχρι τώρα για μ'ένα και σίγουρα αξίζει πολλά 20ρικα!!! Προβλέπω να γίνομαι συχνός πελάτης και με ενημέρωσε ότι θα δουλεύει κάθε απόγευμα εκεί!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2012
Την έχω δει στο σαλόνι με λιγα λογια θυμιζει
πορνοσταρ απο αμερικανικη μιλφοπορνοταινια
Πρεπει να ειναι αρκετα χαλαρη όμως δηλαδη
οταν φευγουν τα ενδυματα πρεπει να χυνεται
πολλη κρεας
απο χρονικη διαρκεια ειχες καποια ανεση ¨?
21 Αυγούστου, 2012
Το σώμα της είναι αρκετά σφιχτό για την ηλικία της και ότι καλύτερο κυκλοφορεί σε μιλφ από θέμα απόδοσης και εμφάνισης για μ'ένα!
Την πήρα 2 φορές και στο δωμάτιο δεν βιάζεται καθόλου!!!Κουλ
E
Erotiaris26
24 Αυγούστου, 2012
μόνο απόγευμα δουλεύει η εν λόγω τύπε??
24 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

απο σημερα μετα της 22 00
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4