Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αλικη ειναι καινουργια στα σπιτακια της Μινωος και αξιζει πραγματικα μια επισκεψη.Μπαινοντας μεσα περιμενα να συναντησω την Χριστινα και ομολογω οτι η Αλικη με ξαφνιασε.Η ευγενικοτατη τσα2 μου ειπε ολα τα προγραματα και επελεξα το απλο.Η Αλικη ειναι ψηλη με ατελειωτα ποδια καστανοξανθο μαλλι δυαρι βυζι στητο και με ωραιες καυλωμενες ρωγες και πραγματικα διαθεση στο σεξ.Εχει ενα δυο κιλακια παραπανω αλλα αυτο εμενα δεν με πειραξε καθολου μιας και της παει αυτο το στυλ.Δεν βιαζεται καθολου και ο χρονος μαζι της περασε πραγματικα ωραια.Ανεβηκε απο πανω μου και ξεκινησε να με φιλαει στο στηθος και συνεχισε προς τα κατω κανοντας παιχνιδι ενω ειναι δεκτικη στο δαχτυλο και το μουνι της δεν ειχε το παραμικρο ιχνος λιπαντικου.Γλειψειμο αρχιδιων και περασμα προφυλακτικου με το στομαΧαμόγελο.Αναιβηκε απο πανω μου και αρχισε να κουνιεται συνεχως βγαζοντας μικρα και αισθησιακα βογγητα τα οποια με εφτιαξαν πολλη.Στην συνεχεια και μετα απο δικια της προτροπη στηθηκε στα τεσσερα οπου και ηρθε το τελος με θεα το ομορφο κωλο της.Σε αντιθεση με αλλες κοπελες δεν εφυγε απο το δωματιο αμεσως και εμεινε εκει μαζι μου καθως ντυνομουνα σχεδον μεχρι να ετοιμαστω και μου επιασε συζητηση για διαφορα.Δεν κοιταει να σε ξεπεταξει σε καμια περιπτωση και αν συνεχισει ετσι θα γινει ενα καλο στανταρ.Θα την ξαναπροτιμησω σιγουρα και αν μπορω θα παρω το φουλ προγραμαΜεγάλο χαμόγελο.

*Πραγαμτικα αν το συστημα μου το επετρεπε θα εβαζα ακομα μεγαλυτερη βαθμολογια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
85
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2012
Ωραίος!
Και εγώ όταν κατεβαίνω τσάρκα περιμένω ότι θα είναι η Χριστίνα και δεν ανεβαίνω ποτέ.
Ηλικία περίπου της κοπέλας φίλε?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1