Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
τσάρκα με τον φιλο και μέγα σκάουτερ PIATSASΚουλ με σκοπό να μου επιδειξη μια "μιλφ του γουστου μου" στα γνωστά ακαποτομιλφογκιλφάδικα της οδου Αγκύρας!
Μεσημέρι Σαββάτου, ζέστη και η πιατσα άδεια απο πελάτες.
Χρεη τσατσάς εκτελουσε η ρωσιδα κυριουλα της γνωστης αλυσιδας Αγκυρας 12- Διδυμου 20 με την πλακουτσι μύτη...
Μου παρουσιασε ενα ενδιαφερον Ρωσομιλφακι την Εβελινα.
Ηταν οπως μου την ειχε περιγράψει ο PIATSAS! σχετικά κοντουλα, με κοντο ξανθο μαλλι, ωραιο προσωπακι, μεγάλο αφράτο στρογγυλο κωλο (του γουστου μου), οχι χοντρη, αλλά ουτε και αδύνατη. Βυζι μικρό με μεγαλη ρώγα και γενικα μια παρουσια αρκετά σέξυ.
Περασα στο δωμάτιο χωρις δευτερη σκέψη πληρώνοντας το 20 ερω.
Στο δωμάτιο η Εβελίνα ηρθε με πολύ καλή διαθεση και χαμόγελο και αμέσως εσπασε ο παγος. Ζεστη γυναικα, μιλα άψογα ελληνικα και με πληροφορησε οτι γενικα εργαζεται μονο πρωι και λίγες βαρδιες την εβδομαδα, ειναι κατι δηλαδη σαν ρεπατζου των υπολοιπων κοριτσιων.
Ειχε μεγαλη ορεξη, και μου ορμησε χωρις δευτερη σκεψη με φιλια σε ολο το σωμα και αγκαλιες.
Οταν ηρθε η ωρα για το στοματικο, εκει εδωσε ρεστα. Βαθυ στοματικο, χωρις χερια και με παρα πολυ σαλιο με ταυτοχρονο ρουφηγμα και γλειψιμο των αριδιων. Σουπερ στοματικο που παραλογο να με αποτελειωσει. την σταματησα και την εστησα στα 4. ξερει να στηνεται καλα και να σπαει την μεση της οπως και οσο πρεπει. Σεξ με γρηγορο ρυθμο και χαστουκια στα αφράτα κολωμερια της με πολυ καλη και ενεργη συμμετοχη απο μερους της. Ολα οκ. Χρονος παραμονης στο δωματιο περιπου 15 λεπτα.
μια πολυ καλη και σιγουρη επιλογη για τους μιλφακιδες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.365
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού