Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 48 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αντζελα μαυρομαλα ρουμανα αδυνατο κοριτσακι στα ορια του ανορεκτικου, πηγαινα για την καινουρια Χουανιτα, αλλα δεν την βρηκα, βλεποντας την Αντζελα κανα 2 φορες στο παρελθον, και μιας οτι δεν εχει και τον καλυτερο χαρακτηρα δεν την ειχα σε καλη υποληψη ωστε να την πληρωσω, αλλα σημερα λιγο η βαρεμαρα να κανω γυρα, λιγο βλεποντας τα γυαλιστερα λιγνα ποδαρακια της και το σωματακι της και τα βυζακια της που τα ειχε φορα παρτιδα, λιγυσα...σαφως το μετανιωσα μετα πικρααα.!! Η τσατσα πιεστικη για προγραμμα, μαλιστα μου προτεινε ισπανικο.!!!!! τωρα τι ισπανικο θα προσφερε το κοριτσι με βυζι που με τα βιας γεμιζει την χουφτα ποιος ξερει...??? οποτε 30€ απλο.
Η κοπελα ηρθε μεσα, απο φατσουλα ειναι μετρια προς το καλο, μαυρα μαλια προς το καρε, βυζακι οπως ειπαμε χουφτας, αλλα καλουτσικο, κωλαρακι στενο μικρο, μουνακι το βρηκα ασχημο με μεγαλα μαυρα μουνοχειλα, αηδια.!! προκαταρτικα δεν ειχαμε ουτε για δειγμα, πιπα στα γονατα αναμεσα απο τα ποδια μου, καλουτσικια θα ελεγα, στο γαμισι προσπαθουσε να εντοπισει τα αρχιδια μου για να με ερεθισει, γενικα κομοδινο ολκης, ουτε ενα βαχ δεν εβγαλε, ανεκφραστη, αγελαστη, πατατα η περιπτωση, την εχυσα δυνατα στα 4αρα να φυγω, εκει το μουνακι της ηταν λιγο στενο, αλλα τι να το κανεις...το δωματιο ειχε κολωνατο ανεμηστηρα, και το πατωμα κολουσε, ο καδος σπασμενος επρεπε να τον ανοιξεις με το χερι για να πεταξεις οτιδηποτε, ζεστο νερο γιοκ.!! ευτηχως ειχε χαρτι, γενικη εικονα χαλια.!! οπως και το κοριτσακι μια απο τα ιδια, δεν αξιζει μια, δεν αναβει ουτε καλογερο, πεταμενα λεφτα, απορω με τον εαυτο μου πως την πατησα και μπηκα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2012
χαχα, έλιωσα με τον τίτλο Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1