Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
ας ξεκινισω με την τσατσα μια ωρα μου ελεγε τα προγραμματα λεω φτανει για απλο ηρθα...κατσε να δω και το μωρο
βγενει το μωρο μελαχρινο ορεο σωματακι μικρο βιζακι και στιτο..ε λεω ας δουμε τη φρουτο ειναι μιας και ειναι καινουργιο κοματι..
λεω στη τσατσα το απλο 30 χωρις παζαρια .και αρχιζει να με πριζει παρε το φουλ παρε το 50 παρε τονα παρε ταλλο λες το απλο μη μου τα σπας ελεος...μπαινω ερχεται το κοριτσι ετων 21 απο ρουμανια λεει..αρχιζει φοραει καλτσα και αρχιζει την πιπα..πιπα μετρια
χαιδεθοντας τα βιζακια της ο τακουλης σικοθηκε..ανεβαινς απω πανω το γκιρλ αρχιζει να κουνιεται ατσαλα οχχ λεω τον υπιαμε ..
κανουμε αλαγη σφιροκοπω οθτε κανα λεπτο και μου λει αντε μωρο μου τελιονε...συνεχιζω ..το ξαναλεει της λεω σικω φυγε..με κοιταει στα ματια και μου λει 1 λεπτο ακομα..την εστηλα γιατι με ξενερωσε..ο τακουλης πλεων ειχε παρει τα κατω..σε ολο το 5 λεπτο η καριολα ητανε πολυ ψυχρη 0 συμετοχη..και πρωσοπο τελιος ανεκφραστο..τεσπα αυτα τα λιγα..δεν αξιζει ουτε 5 ευρο η γκομενα..τη νομισε θα κανει καριερα στην ελλαδα?Περιμενω και αλλους να πουνε αν εχουν εμπειρια με την ιδια..οσοι πηγανε οσοι δεν μακριαααα!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντέζη
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού