Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 431980
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Γενική Εντύπωση
 
6.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
7.0
Ποιότητα προβολής
 
8.0
Στο [ΑΤ] πηγαίνω από τότε που άνοιξε, κατά μέσο όρο μια φορά το μήνα . Αρχικά μου έδωσε την εντύπωση ενός πολιτισμένου και κυρίως καθαρού σινεμά για όλα τα γούστα, σαν ιδέα πρωτοποριακή.
Δεν έχω συναντήσει μεμονωμένες γυναίκες , συνεχώς την ίδια επαγγελματία, δεν θα με χάλαγε να υπήρχαν έστω επαγγελματίες.
Ζευγάρια σπάνια, γίνεται όμως χαμός όπου πηγαίνουν. Τα ακολουθούν πολλά άτομα χωρίς ίχνος διακριτικότητας. Μερικοί προσπαθούν να παραβιάσουν τα παραθυράκια μεταξύ των καμπινών στο πίσω μέρος του εξώστη, τα περισσότερα εξ αυτών στην τελευταία μου επίσκεψη δεν λειτουργούσαν. Επίσης ο χώρος δεν ήταν καθαρός όπως παλιότερα, χαρτιά στο δάπεδο του υπόγειου και στις καμπίνες.
Προσωπικά οι παρτούζες , το υπόγειο με τον εξοπλισμό του, και το μάτι δεν με συγκινούν ιδιαίτερα, ξενερώνω με τη θέα των κοπαδιών ζόμπι που παρακολουθούν χωρίς την συναίνεση των συνευρετών.
Δυο φορές έχω συναντήσει αλλοδαπούς που μου την έπεσαν ζητώντας χρήματα.
Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
69
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2012
Έχεις πάρει τα τσοντάδικα αμπάριζα. Καλή φάση. Έχω να πατήσω σε τσοντοσινεμά από το λύκειο που είχαμε πάει 5-6 πιτσιρικάδες για χαβαλέ και από περιέργεια.
15 Ιουλίου, 2012
Τι ωρα πετυχες γυναικα μεσα εστω και επαγγελματια?
15 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απογευματινές ώρες
15 Ιουλίου, 2012
Τι ηλικιες παιζουν συνηθως;Χμμμ;
16 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Από πελάτες όλες οι ηλικίες, ως επί το πλείστον μεσήλικες. Κάποιες φορές πολλοί νεαροί, άλλες αρκετοί παππούδες.
Μια φορά είδα ένα ζευγάρι νεαρών τουριστών (άντρας-γυναίκα), που πιπονότανε μεταξύ τους στα καθίσματα.
Τα υπόλοιπα ζευγάρια που είδα, από 30 ως και πάνω από 50.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5