Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 44 10
Cinema 189044
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Γενική Εντύπωση
 
6.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
7.0
Ποιότητα προβολής
 
7.0
Πρόκειται για ένα χώρο προβολών, sex-video shop.
Το "cinema", μόνο αυτό επιλέγω, χρεώνεται 5 € για όλη μέρα, από 10:00 μέχρι 02:00. Περιλαμβάνει το υπόγειο όπου υπάρχουν ομαδικές καμπίνες με πόρτες που κλείνουν από μέσα και οθόνες που παίζουν gay ταινίες, ανάμεσα σε δυο καμπίνες υπάρχει ένα glory hole, δυο καμπίνες είναι χωρίς οθόνη ούτε φως. Στη πλατεία υπάρχει μια οθόνη που παίζει bi ταινίες.
Στον πρώτο όροφο υπάρχει ένα μεγάλο θα έλεγα σαλόνι με αναπαυτικές πολυθρόνες και δυο οθόνες που παίζουν την ίδια str8 ταινία. Τόσο ο όροφος όσο και το υπόγειο κλιματίζονται.
Παντού ο φωτισμός δεν είναι δυνατός, ικανοποιητικός για να διακρίνεις καθαρά τους γύρω σου.
Το παιχνίδι γίνεται κάτω στις καμπίνες. Στο σαλόνι δεν γίνονται πολλά πράγματα κυρίως χαμουρέματα και πίπες, έχω δει και γαμήσια και κάποιους να αυνανίζονται βλέποντας τσόντα.
Την τελευταία φορά που πήγα μου πήρε ένας τύπος απολαυστική πίπα για πολύ ώρα στο σαλόνι.
Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
69
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gfn1985

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2012
Αν σε βγαλει ο δρομος Κυριακη μετα τις 18:00 , μπορει να σου παρω κι εγω απολαυστικη πιπα επανω στους καναπεδες , κι αν δεν εχεις προβλημα προχωραμε και παραπανω !!! Γουσταρω να με βλεπουν οταν τον παιρνω !!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1