Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μου τριγυρνούσε στο μυαλό όλο το πρωινό και μόλις έπιασε απογευματάκι οδήγησα μέχρι την εκκλησία προσδοκώντας να ήταν εκεί. Και ήταν εκεί, και με θυμήθηκε, αν και είχε να με δει καιρό, και γέρνοντας δεξιά το κεφάλι της στους ώμους μου έσκασε αυτό το χαμόγελο της που είναι μοναδικό, αποκαλύπτοντας κα ι την αθωότητα και την πονηριά μαζί, και είναι το χαμόγελο της Εβελίνας. Το απλό 30, αυτά έδωσα και πέρασα στο δωμάτιο, και δεν άργησε να έρθει και αυτή.

Έβαλε 3-4 κιλάκια που της πήγαν όμως πάρα πολύ, το ούτως ή άλλως θεσπέσιο στήθος της φούσκωσε και πέτρωσε γέμιζε πλέον σχεδόν ολόκληρη την παλάμη μου και ήταν πολύ καυλωτικό, έκανε και μπουτάκια και ήταν πάρα μα πάρα πολύ σέξι.

Χαδάκια στα όρθια για προκαταρκτικά ενώ εγώ σαλιώνοντας το δάχτυλο μου το έβαλα ολόκληρο στην πίσω τρυπούλα της, ξέροντας ότι το δέχεται και ίσως μάλιστα να της αρέσει και λίγο. Ξάπλωμα στο κρεβάτι, και ανέβηκε από πάνω μου έτριψε το μουνάκι της πάνω στην κοιλιά μου, ίσως μάλιστα θα ήθελε και πουτσοτριψίματα πάνω στο μουνάκι της αλλά εγώ τα απέφυγα.

Πέρασμα του προφυλακτικού και πίπα θεϊκή, έβλεπα και την φατσούλα της στον καθρέπτη και καύλωνα ακόμη περισσότερο ενώ το μεσαίο μου δάχτυλο ήταν ολόκληρο μέσα στην κωλοτρυπίδα της.

Καβάλημα στη συνέχεια από πάνω, κουνήθηκε πολύ καλά ενώ εγώ είχα τα χέρια μου πότε στις βυζάρες της και πότε στα κωλομάγουλα της δίνοντας και κάποιο ρυθμό.

Στήσιμο στα 4 μετά εκεί πήγα να της την κάνω, και της τον βάλω στο κώλο αλλά δεν μάσησε, μόνο λίγο να τον τρίψω και μετά τον έβαλά στο μουνάκι της, σφυροκοπώντας την ανελέητα, που το άντεξε. Και ξαφνικά εκεί που πήγαινα για το τέλος μου βγαίνει και μου αλλάζει στάση σε ιεραποστολικό, ήταν η πρώτη φορά σε αυτή τη στάση με την Εβελίνα και δεν κρύβω ότι μου άρεσε έτσι όπως την κάρφωνα, μέχρις ότου την έχυσα πολύ δυνατά μέσα σε κραυγές. Παρόλο που ήμουν σε πλήρη στύση και ήθελα να την γουστάρω λίγο ακόμη αυτή δεν με άφησε και βγάζοντας τον πούτσο μου από μέσα της κοιτούσε μήπως και έσπασε το προφυλακτικό, ήταν ίσως αυτό το μόνο σημείο της συνάντησης που δεν μου άρεσε κάπως. Συζητώντας μαζί της κατάλαβα ότι αγχώνεται για αυτό αλλά την συμβούλεψα να το ξεπεράσει και φάνηκε να με άκουσε.

Ήταν πολύ καλά και σήμερα όπως πάντα εξάλλου, περνώ καλά με την Εβελίνα όσες φορές και αν την συνάντησα, και σύντομα θα την ξανασυναντήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
500
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού