Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μάγκες είμαι 36 μέλος χρόνια μπαίνω διαβάζω - δεν γράφω - έχω παει παντού - είπα θα τα γράψω να τα πω γιατί χαλάστηκα (και ήταν και 2η φορά επανάληψη σχεδόν της πρώτης)..μαλακας αλλα λόγω του 20ρικου είπα μπάς και επεσα σε κακιά μέρα-λάθος!
Ο χώρος καλός για τα λεφτά του super! Λοιπόν επι τούτου - το γκομενάκι είναι ωράιο νέο κοντό μικροκαμωμένο μελαχρινο καβλάκι! Ψιλοχαμογέλαει κιόλας στο σαλονάρισμα - το χέρι πάει στη τσέπη.
Περίμενω ξάπλα ορεξάτος και σκάει μύτη αγέλαστη-βιαστική..λέω ας το ζεστάνω λίγο ρωτάω απο πού είσαι απάντηση:"Μαγκλαντές"...άντε λέω να το γυρίσω στη πλάκα μπας και ισιώσει "μπά; τις λέω και εγω"..απάντηση:"σου φαίνεται"..
πίπα αγγαρία με καπότα - προκαταρτικά 0 - απο καύλα δεν έχω πρόβλημα αλλα αυτό μάλλον την ξενέρωσε περισσότερο..
Πάμε πισοκολητα της λέω να δώ κολλαράκι - η γκόμενα γυρνάει βάζει (πάλι)μαξιλαρι κάτω απο τη μέση και ξαπλώνει!!..θέα 0..προσπάθεια 0..σε 5' αρχισε να δυσανασχετεί ..άντε μου λέει τι γίνεται..πάμε αλλιώς της λέω - τι ήθελα και το πα..μόνο που δεν με εβρισε..τεσπα σε αλλα 5' έχυσα. Συμμετοχή 0 ή μάλλον τελείωνε και αντε γαμ...
Σίγουρα βρίσκεται εκεί χωρίς τη θέληση της και το δείχνει με όλους τους τρόπους.
Κρίμα για αυτήν και κρίμα για το studio - το 20κακι δεν το βρίσκεις εύκολα - καλύτερα να αδειάσει τη γωνιά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
16
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2012
Φίλος, αυτές που δουλεύουν στο ενλόγω στουντιοδέλο είναι όλες από Μετάξι κατά βάση, οπότε τι περίμενες? Χμμμ;
02 Ιουλίου, 2012
Η Αννούλα δούλευε στο 166β Κωνσταντινουπόλεως κε είχα κάνη καλά γαμισια τότε όταν τι επέτυχα στο στούντιο αυτό μουφα μεγάλη!!!
02 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν περιμενα super service αλλα ´εχω πάρει και άλλες δυο από κει - μια ξανθιά κοντό μαλλί λεπτή και μια άλλη μελαχροινη με ίσιο μαύρο μαλλι μια χαρά και οι 2 δεν θυμάμαι ονόματα - η ξανθια ξέρει κανείς που αλλού δουλεύει;
02 Ιουλίου, 2012
γνωστό και ως στουντέλο!!!Γλώσσα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4