Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Διακοπεύει το αστέρι στανταράκι μου και τόχω ρίξει στις γνωριμίες. Εκδρομή στο Αλιεν πάλι, μού κίνησε το ενδιαφέρον η κοπέλα, και ναμαι. Μού ανοίγει η Όλια από τις εμφανίσιμες υπηρεσίες (νομίζω θα εντυπωσιάσει τον ΤΑΚΜΑΝ, μπορεί όμως και να λανθάνω). Είχα να τη δω μήνες. Κουβεντα, νεράκι. Σαλονάρισμα από την Elektra με μαύρο δαντελωτό πάνω-κάτω. Τσέχα. Τα μαλλιά της μαυρα κυματιστά (και όχι κόκκινα ίσια όπως στις φωτο), καλύπτουν ελαφρά τους ώμους. Πήγαινα για κοκκινομάλλα, αλλά τί να γίνει! Ύψος ~1,70μ ίσως και λίγο παραπάνω. Σώμα ψιλονταρντανοειδές –μ’αρέσει!. Όχι από τα εξαιρετικά εντυπωσιακά, αλλά σίγουρα χορταστικό κορμί!! Δεν είναι μοντελέ. Ενδιαφερουσα περιφέρεια. Πιασίματα, όχι χονδρή. Φυσικό στηθος μετριο+ σε μέγεθος, ρόγες ιδιαίτερες και ασυνήθιστες. Ηλιοκαμμένη. Πρόσωπο καθημερινό, νόστιμο, συμπαθές, ποντικίνα λίγο. Ηλικία 25+ κάτι τέτοιο. Δεν ανταποκρινόταν ως εμφάνιση στα πλήρη γούστα μου, αλλά αυτά είναι υποκειμενικά. Έμεινα για να κάνω τη γνωριμία. Επίσης, είναι καθαρή, ευγενική, και ξυρισμένη.

Πρόγραμμα απλό (50) στο δωμάτιο με τους καθρέπτες όπως το ονομάζουν –με όλα τα κομφόρ. Μετά από το ντούζ έλαβα θέση στο κρεβάτι και ήλθε στο δωμάτιο και ανέβηκε και αυτή πάνω να μού κάνει παρέα. Μιλήσαμε λίγο και άρχισαν τα χαιδέματα, τριψίματα με εκείνη από πάνω. Που και που κανένα φιλάκι στο λαιμό. Πλησιασε τα μάγουλα, αλλά δεν εκβίασα φιλί. Πιπιλούσε ρόγες, με χάιδευε. Μετά πιό κάτω με τα στήθη της ανέβασε το ανήθικο μου που είχε ήδη ψιλοανταποκριθεί. Ανταλλάξαμε θέσεις και άρχισα να βυζαίνω και να ζυμώνω στηθη. Το έκανα για αρκετή ώρα οπότε τελικά μεταμορφώθηκαν εντυπωσιακά οι ρόγες. Ενίοτε τη χαίδευα και στα κάτω χείλια (χωρίς εισαγωγή δαχτύλων). Εμφανισιακά δεν έχει άσχημα κάτω χείλια –ως γνωστόν δεν είναι όλα ίδια. Λάστιχο. Στοματικό. Άλλαζε θέσεις. Χαιδευα πλάτη, στηθη, (κάτω) χείλια. Δεν ήταν horny στοματικό, αλλά ούτε και κακό. Αγνόησε μπάλες. Κρατησε κάποιο χρόνο η πίπα. Εγώ ενόσω ήμουν ανάσκελα μας χάζευα στον καθρέπτη στο ταβάνι. Καναμε καποιους αναπροσανατολισμούς πάνω στο κρεβάτι, έβαλε λίγο τζελ μεσα της και διείσδυση. Ιερασποστολικό. Κλασικά κολλητά σώματα, φιλάκια στο λαιμό της, βύζανα στήθος, εκείνη μου έκανε ρουφήγματα στο λαιμό. Κάναμε και κάτι παραλλαγές, εκείνη με τα πόδια ανεβασμένα και κλειστά, μετά ανοιχτά, εγώ γονατιστός, το ξαναγυρίσαμε σε κολλητό, βγήκα κάποια στιγμή, αλλάξαμε προσανατολισμό στο κρεβάτι. Η κοπέλα μου προτεινε μήπως να δοκιμάσουμε άλλη στάση για να μην κουράζομαι. Τελικά όμως συνεχίσαμε και τελειωσα με ιεραποστολικό. Σε όλες τις περιπτυξεις της συνάντησης με χαιδευε αισθησιακά κάθε τόσο στο στήθος, την πλάτη, κτλ. Δεν έφυγε αμέσως, αλλά μειναμε ξαπλωμένοι για αρκετή ώρα κουβεντιάζοντας. Αποχαιρετισμός με σταυρωτό φιλί. Elektra ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά! (το εννοώ). Καλές διακοπές! Ντουζ και σύντομη κουβέντα στο σαλόνι με την καλή Όλια πριν τον τελικό αποχαιρετισμό.

Η συνάντηση με την Elektra δεν ήταν καμιά pse, ούτε δυναμική φάση. Σεξ με αμβλείες γωνίες όπως οι περισσότερες πρώτες φορές. Έτσι είναι συνήθως το σεξ με επαγγελματία. Δεν ήταν κάποια θερμή gfe κατάσταση. Αλλ’ όμως δεν μπορώ να την πω αδιάφορη ή βαριεστημένη την κοπέλα όπως έγραψαν άλλοι. Ακόμη, δεν ήταν καθόλου βιαστική ούτε στα προκαταρκτικά, ούτε στο σεξ, ούτε ήθελε να αποφύγει στάσεις, ούτε στο τέλος να την κοπανήσει, δεν με ξεπέταξε δηλ. Σημειώνω ότι φευγοντας υπήρχε ένας (ίσως και 2) πελάτης. Με πρόσεξε επειδή με ξέρουν φυσιογνωμικά? (έχω πάει κάποιες φορές στο Άλιεν) όπως προσέχουν τον συχνό πελάτη στα εστιατόρια? Μπορεί και αυτό. Ήταν υπερβολικά αυστηροί οι άλλοι κριτικογράφοι? ή είχαν υψηλές προσδοκίες? Εγώ πάντως περιγράφω συνειδητά ακριβοδίκαια. Παρά τα προβληματα μου (π.χ. απάντησα 2 φορές το κινητό όσο ήμουν στο Αλιεν) η συνάντηση δεν καταστράφηκε. Θα μπορούσα να κάνω 1-2 στάσεις ακόμη, αλλά έτσι είναι η ζωή.

Το μαγαζί στα κορυφαία της Αθήνας.

Καλό μήνα, υγεία και λεφτά για νάναι γεμάτος με σεξ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Elektra
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.164
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2012
αναλυτικότατος, χωρίς να γίνεσαι κουραστικός, περιγραφικότατος, όπως ήθελα να ενημερωθώ για την κοπέλα, +1 από εμένα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1