Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 32 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ωρα επισκεψης : Βραδυνη βαρδια, που ξεκιναει στις 11 το βραδυ.



Στην Γιούλια εχω ξαναπαει, και θα ξαναματαπαω.



Οπως υποδηλωνει το nickname μου, ειμαι κυνηγος του κωλου!



Ε λοιπον, με 18 ευρω μαγκες, σε αυτο το μπουρδελο γινεστε κωλοπαιδα ΑΑ!!





Η Γιουλια ισως σας φανει στην αρχη απομακρη η ξενερωτη. Δεν ειναι ετσι.



Με το που μπει στο δωματιο πιαστε της την κουβεντα, καντε της μερικα κοπλιμεντα οπως θα λεγατε στην γκομενα σας λιγο ψιθυριστα, και η τυπισσα θα σας ανταμειψει στο επακρο!



Γουσταρει φιλακια και χαδακια σε λαιμο και βυζια, και η κωλοβαλβιδα της ειναι ο,τι πρεπει! Δεν ειναι πηγαδι σε καμια περιπτωση, και το μουνακι της το εχει ξυρισμενο με μια λωριδα προς τα πανω!



Η τιμη περιλαμβανει και απο κωλο εννοειται, δινεις 18 ευρω και με δυο ευρω παιρνεις και εισητηρια για το Μετρο αν εχεις παει με συγκοινωνια!



Η πιπα της ειναι καλη, χωρις τιποτα το ιδιαιτερο αλλα δεν ειναι ξενερωτικη, εαν την χαιδευετε στο ενδιαμεσο ( εγω απλα ειδα πως αφηνει χαδια κτλ και δεν το αφησα ανεκμεταλλευτο ) τοτε θα σας κανει ακομα καλυτερη πιπα.



Στο γαμησι δεν μασαει ακομα και να την σκιζετε δυνατα, αλλα με ηρεμια για να μην παει και αυτη για ραμματα οπως η Μαρθα!



Επισης κατι πολυ σημαντικο, δεν σπαει μπαλες ο τσατσος εαν αργησετε, υπαρχει ευχερεια χρονου!



Respect σε αλλη μια κοπελα που δινει το κωλαρακι της και μπορουμε και εμεις οι κωλοκυνηγοι και τρωμε αυτο το θεσπεσιο φρουτο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2007
Όνομα κοπέλας
Γιούλια
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
16
Πόντοι:
5.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού