Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 60 10
Sex Studio 149895
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Στην Γλαύκου 120 έχει στο ίδιο οικόπεδο τρία σπιτάκια . Επίσκεψη στο πρώτο όπως μπαίνουμε αριστερά. Η τσατσά κλασική ψιλοβαριότανε ή την είχε πειράξει η ζέστη… απλά μου είπε ότι δουλεύει η γνωστή Άντζελα …!!!!
Η Άντζελα (ρωσίδα δηλώνει) είναι όμορφη κοπέλα με γλυκό μουτράκι και ωραία μάτια, ψηλή , ξανθιά ,ωραίο κορμί με πολύ καλές αναλογίες, με μεγάλο φυσικό στήθος , υπέροχο δέρμα , ένα μεγάλο τατού στην μέση της πάνω από το κολαράκι
Με άρχισε με φιλάκια σε όλο το σώμα και στα @@ (όπου εκεί έμεινε πολύ ώρα με ρουφήγματα και γλειψίματα ) σκούφο και πίπα αρκετά καλή και βαθιά μεχρι τέρμα (απόλαυση να την βλέπεις στον καθρέπτη να καταπίνει κυριολεκτικά όλο το εργαλείο) , η συνέχεια κλασική όπου μπορώ να πω ότι συμμετείχε κι αυτή αρκετά θερμά, θέλω να πω ότι έδειχνε να το απολαμβάνει και αρκετές φορές με φίλησε στο στόμα ( πρέπει να της αρέσει πολύ το φιλί) , πράγμα που μου άρεσε και μενα και έμεινα αρκετή ώρα σε αυτή την στάση για να βλέπω τις καυλωτικές εκφράσεις … στη συνέχεια γύρισμα στα 4 όπου δεν έμεινα και πολύ και την γύρισα ξανά στην κλασική στάση για να την βλέπω και να ρουφάω τις βυζάρες της (υπέροχες πραγματικά ) ….. Σε γενικές γραμμές η Άντζελα είναι κορυφαία για τα 30€ που έδωσα ( η καλύτερη μακράν εν συγκρίσει με τις άλλες που έρχονται κατά καιρούς στην Πάτρα ) , το δωμάτιο καθαρό , με νιπτήρα και τηλεόραση, χωρίς όμως τουαλέτα και ντους….
Επίσης έχει ελεύθερο στοματικό με 50€ , και πρόγραμμα με 80€ (αλλά δεν ρώτησα τι περιλαμβάνει). Μου είπε ότι θα δουλεύει κάθε μέρα πρωί (10.00 – 17.00)…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
R
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού