Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 27 10
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Νντα ντα , ντόμπρε ντόμπρε και μένα σικιμε …..

Μεσημέρι στις 26.06.2012 ώρα 13,30 . μπουρδελοτσαρκα στα σπιτάκια των Σερρών .

Στο 4ο Σερρών ήρθε μια νέα κοπέλα η ΜΑΡΙΑ γύρω στα 30 . 1,65 μ. μελαχρινή παχουλή χοντροκωλη , Βουλγάρα με μεγάλους Βυζους .

Προγράμματα

30 ευρώ το απλό (πίπα με καπότα και σεξ )
40 ευρώ το απλό και με ισπανικό και σεξ
και 50 ευρώ ακαποτο τσιμπούκι και 69 και σεξ

μόνο το γλυφομουνι αξίζει και να ρουφάς τους Βυζους στο κρεβάτι τεμπέλα αν δεν την πεις και τίποτα πιάνεσαι κορόιδο σε ξεπέτα σε 7 λεπτά.
Όπως πάντα το πήραν γραμμή οι Βουλγάρες στην χώρα μας να μιλούν την γλωσσά τους τάχα μου δεν καταλαβαίνουν ελληνικά και δεν μιλούν , το πενηντάρικο το καταλαβαίνουν ντα ντα ντόμπρε ντόμπρε κι από μένα σικιμε….
Στην υποδοχή η ίδια τσατσα ίδια συμπεριφορά όπως και την προηγούμενη που πήγα.
Δεν είχε κόσμο , στα μπουρδελα των Σερρών , μέρα μεσημέρι μόνο τα καφέ και τα ψητοπωλεία στην πόλη των Σερρών όταν κατέβηκα μετά το μαμησι όλα τινκα από φοιτήτριες .
Η Μαρία προσπαθούσε έξω στο σαλόνι παρόλο που δεν ήξερε τάχα μου τα ελληνικά να με βάλει στο δωμάτιο. Με χώσε τους Βυζους της στην μούρη μου στο σαλόνι για να με γλυκάνει και να με καυλωσει έκανε και πως έβγαζε βογγητά σαν να την γαμούσες πουτανιστικα θέατρα για να σε πιάσουν πελάτη.
Είχα μια αίσθηση στα δυο και ήθελα να την πάρω και δεν ήθελα κατάλαβα ότι με παίζει θέατρο στο σαλόνι αλλά δεν ήξερα τι θα με βγει.
Πήρα το πρόγραμμα των πενήντα ευρώ. Πίπα δίχως καπότα ολιγόλεπτη πιο πολύ χειρο- μασάζ με έκανε παρα να με παίρνει πίπα χωρίς καπότα .
Γύρισε στην στάση 69 εκεί με άφησε κάνα 10 λεπτό να της το γλύφω το καθαρό μουνακι της . Βλέπει την ώρα με λέει γρήγορα γαμησι γιατί πέρασε η ώρα δεν την μιλώ με βάζει την καπότα και πάμε στάσεις έρχεται από πάνω μετά ιεραποστολικό και στα τέσσερα τέλος με λέει τι τέλος την λέω 50 ευρώ σου έδωσα αα με λέει ντόμπρε ντόμπρε με χάιδευε ξαφνικά τα μπούτια μου την κοιλιά μου με άρχισε να με κάνει μασάζ το σώμα μου και να με τσιμπά της ρώγες μου στα όρια του πόνου . Με γαργαλούσε και τα αρχιδια μου . Με άφησε να χουφτώνω άνετα και να ρουφώ τις ρώγες της .
Δακτυλάκι δεν με άφηνε να την βάλω στο μουνι της . Όλο μη και αποτραβιόταν .
Δεν έχυσα γιατί με κούρασε με την συμπεριφορά της ενώ μπορεί δεν θέλει αντί να με καυλώσει αυτή στο τέλος με χαλάρωσε με το μασάζ της εε μετά σιγά σιγά με έπεφτε δεν ήταν τόσο καυλωμένος ο μικρός .
Αν και ξεχάστηκε με το μασάζ της παραμονή μου στο δώμα ήταν 20 λεπτά δεν το ευχαριστήθηκα όλο το γαμησι μισές δουλείες με κάνε . Προκαταρτικα 0 (μηδεν) , Ισπανικο δεν εκανε μονο παχια λογια στην υποδοχη Money Mouth
Σιγά μην ξαναπάω ντα ντα , ντόμπρε ντόμπρε και μένα σικιμε αν με χάσεις πελάτη . Money Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
kouklakis
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
72
Likes:
42
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουνίου, 2012
Απολαυστική και διαφωτιστική η κριτική σου φίλε kouklakis.
Θετική ψήφος (2 στις 2) από εμένα.
Με την ευκαιρία, πολύ ωραίες οι δύο φωτογραφίες (σου) του οίκου.
25 Δεκεμβρίου, 2015
ΜΙΑ ΧΑΡΑ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2